ITZY Yeji SF9 Youngbin’le Çıkıyor mu? Söylentiler Doğru mu?

ITZY Yeji SF9 Youngbin’le Çıkıyor mu: Kpop dünyasında başka bir flört skandalı patlak verdi. İnternette bazı resimler ortaya çıktıktan sonra, netizenler ITZY’den Yeji’nin Sf9’dan Young Bin ile çıktığına inanıyor. Ama söylentiler doğru mu? ITZY yeni bir geri dönüş yaptı ve grupla ilgili bir başka haber manşetten geliyor. Twitter’da yeni bir fotoğraf yayınlandı ve hayranlar bir şekilde genç Kpop idolleri olduğuna inanıyor. Ancak her iki kpop idolünün ajanslarından haberlerle ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Bu arada, rasyonel olarak, haberi doğrulamak için daha fazla kanıta ihtiyaç var. Resimler ve iddialar haftanın gerçeklerine dayanıyor. Ancak, bu tür söylentilerin sık sık dolaşması şaşırtıcı değil. Derinlerdeki haberler hakkında daha fazla bilgi edinelim.

Netizenler söylentiden emin olmaktansa resmi gördükten sonra daha çok kafa karıştırıyor. Birçoğu, Yeji veya Chaeryoung olup olmadığından emin olmadıklarını belirten yorumları çevrimiçi olarak yayınlıyor. Üstelik, resimdeki insanlar maske takıyor, ayrıca resimler bulanık, bu yüzden birçok kişinin gerçek kimliğini tespit etmesi zor.m

ITZY az önce “Mafia in the Morning” ile geri dönüş yaptı ve kızıl saçlı çıkış yaptı. Ve Kpop dünyasında, idoller geri döndüklerinde yeni görünüşlerini sergilemiyorlar. Ee, Yeji’nin flört skandalı hakkındaki asıl güncelleme nedir, yoksa Chaeryoung mu?

ÖNERİLEN: ÖNERİLEN: Lisa Hakkında bilgiler: 2021 Güncel Tüm Profili

ITZY’den Yeji ve SF9’dan Young Bin Flört Ediyor mu?

Twitter ve bazı hayranlardaki yeni fotoğraflara göre, evet. İkisi çıkıyor. Ancak idolleri barındıran iki eğlence ajansı, JYP Entertainment ve FNC Entertainment, haberlerle ilgili herhangi bir açıklama yapmadı . İnternette sızdırılan resimler, ellerini birbirine bağlayan bir çiftin etrafta dolaştığını gösteriyor. Erkek, Genç Bin’e benziyor, kadın kızıl saçlı görünürken, netizenler ITZY’nin lideri Yeji olduğuna inandırıyor.

Hatta bazıları onun başka bir ITZY üyesi Chaeryoung olduğuna inanıyor. Çevrimiçi yüklenen resim bulanık ve maskeler nedeniyle ikisinin yüzleri görünmüyor. Bu yüzden yüzleri tespit etmek ve haberleri kabul etmek zor. Ayrıca, Dispatch medyası genellikle ülkede bu gibi skandalları açmakla ünlüdür ve şirket de bu konuda herhangi bir yorum yapmamıştır. Her şey hayranların spekülasyonlarına dayanıyor.

ÖNERİLEN: Jennie Hakkında Bilgiler 2021 Güncel Tüm Gerçekler

Birçok netizen konuyla ilgili çevrimiçi yorum yaptı. Yayın yorumları aşağıdaki gibi yorumlardan bazıları haberle uyuşmuyor:

  • “Yan profil, bildiğim kadarıyla Yeji’den çok farklı.”
  • “Bekle, Chaeryeong mu?”
  • “Bu tam anlamıyla herhangi biri olabilir …”
  • Youngbin’den bile emin misin?
  • “Eğer bu gerçekten Yeji ise, yapılacak ilk mantıklı şey onun saçını örtmek olurdu, sence de öyle değil mi?

Hatta içlerinden biri, Young Bin’in sık sık çıktığı bir ablası olduğunu bile açıkladı. Yani, SF9’un lideri olsa bile, bu onun Yeji ya da kız arkadaşıyla birlikte olduğu anlamına gelmez. Bulanık fotoğraflara dayanılarak resmi bir açıklama yapılamaz.