Hyunjin Kaç Kilo,Yaş,Boy ve İnstagram Hesabı

Hyunjin Kaç Kilo: “Hwang Hyunjin” olarak da bilinen Hyunjin, Seul’den tanınmış bir Güney Koreli şarkıcı, rapçi, müzisyen, söz yazarı, model, dansçı ve girişimci. Hyunjin, K-Pop müzik grubu Stray Kids’in bir üyesi olarak dünya çapında tanınmaktadır. Grupta grubun baş rapçisi, görsel ve ana dansçısıdır.

Ad Soyad: Hwang Hyunjin

Doğum tarihi: 20 Mart 2000

Yaş: 21 yıl

Burçlar: balık Burcu

Şanslı numara: 7

Hyunjin Kaç Kilo: 60 Kg

Ünlü bir Koreli yıldız olan Hwang Hyunjin, 20 Mart 2000’de Güney Kore’nin Seul kentinde doğdu ve şu anda 21 yaşında . Orta sınıf bir ailede büyüdü. Verilen adı Hwang Hyunjin. Hyunjin, Asya kökenlidir. Medyaya kardeşlerinden veya ebeveynlerinden asla bahsetmez. Çevrimiçi haberlere göre babasının Seongnae-dong’da bir işi var. Annesi evde oturan bir eş. Kaynaklara göre Hyunjin, ailesinin tek çocuğu. Bir köpekle büyüdü ve bazen Sam adıyla gittiği Las Vegas’ı ziyaret etti.

Hyunjin, ilk eğitimini Nevada, Las Vegas’taki bir anaokulunda tamamladı. Daha sonra Güney Kore’ye döndü ve Seul’deki Sahne Sanatları Okulu’na kaydoldu. Basında çıkan haberlere göre, ortaokuldayken eğlence endüstrisi JYP ona onlarla bir iş verdi. Bir pazarda JYP’nin yöneticisi ile karşılaştı. Bunun ardından Hwang Hyunjin, çalışmalarına ek olarak JYP’de stajyer olarak çalışmaya başladı. O artık tanınmış bir K-Pop şarkıcısı ve dansçısıdır.

İLGİLİ: Bam Bam K-POP Kimdir? İlişki Durumu Hakkında

Hyunjin, 2017 yılında Stray Kids adlı erkek grubun bir üyesi oldu. 25 Mart 2018’de Stray Kids ile eğlence sektöründeki kariyerine başladı. Hyunjin daha önce JYP Entertainment prodüksiyon grubunda stajyer olarak çalıştı. Çok çaba ve pratik yaptı. Şu anda Stray Kids grubu ile tanınmış bir dansçı ve K-Pop şarkıcısı. Stray Kids’e katıldıktan bir gün sonra grubun ilk albümü I am NOT’da çıkış yaptı. Hwang Hyun-jin, 2019’da çeşitli canlı sahne konserlerinde ve festivallerinde yer aldı. 16 Şubat 2019’da Hyunjin, Şovda SF9 ve Mina ile işbirliği yaptı! Müzik Çekirdeği. Bunun dışında çok sayıda tanınmış Koreli sanatçı ile işbirliği yaptı. Stray Kids, Ekim 2017’de ilk müzik videosu Hellevator’u yayınladı.

Bunun dışında, iki yıl boyunca MBC ağında ev sahibi olarak çalıştı. 25 Mart 2018’de, gösteri performansı UNVEIL ile ilk kez sahneye çıkıyor. İlk albümü I am NOT 26 Mart 2018’de yayınlandı. Hyunjin ağırlıklı olarak JYP Nation ve Stray Kids için çalışıyor. Ayrıca Hyunjin ve IN, 2019’da Web dizisi A-Teen Season 2 ep 16’da rol aldı. Ayrıca, o ve grup arkadaşları Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerde turneye çıktı. Kendi başlıklı gerçeklik programlarının yanı sıra, Stray Kids erkek çocukları The 9th, Stray Kids Amigo TV ve Stray Director gibi programlarda yer aldı. Hyunjin ve grubun geri kalanı 2018’de JYP Stajyer Olmanın İlk Günü dizisine katıldı.

Hyunjin’in itibarı ve şöhreti, Güney Kore’deki başarılı kariyerinin bir sonucu olarak arttı. 2018’deki Soribada En İyi K-Müzik Ödülleri’nde kendisi ve grup üyeleri Yeni Hallyu Çaylak Ödülü’nü kazandı. Ayrıca, En İyi Yeni Sanatçı için 33. Altın Disk Ödülleri’nin yanı sıra, diğer ödüllerin yanı sıra 2019’da Star15 Popülerlik Ödülü için 4. Asya Sanatçı Ödülü’nü aldılar.

Benzer şekilde, o ve grup arkadaşları çok sayıda onay ve reklamda işbirliği yaptı. Ayrıca, 17 Haziran 2019’da Stray Kids, 2019 Talk Talk Korea Yarışmasının en yeni elçisi seçildi. 18 Haziran’da Kore Kültür ve Bilgi Servisi, Kültür, Spor ve Turizm Bakanlığı tarafından fahri büyükelçi seçildiler.

İLGİLİ: Jennie Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Sevgilisi

ilişki durumu

Hyunjin oldukça normal bir hayat yaşıyor. Pek çok Güney Koreli kız ona aşık. Herkes ünlü bir kişinin ilişki durumunu ve popülerliğinden dolayı kişisel hayatını merak ediyor. Öte yandan Hwang Hyun-jin, işleri ya da kız arkadaşı hakkında halka herhangi bir ayrıntı vermiyor. Raporlara göre Hyunjine’in bekar olduğu söyleniyor. Ayrıca, zamanının çoğunu Stray Kids grubu üyeleriyle geçiriyor. Grupları için sürekli olarak taze ve ilginç materyaller arıyorlar.

Hyunjin’in söylentileri ve tartışmaları söz konusu olduğunda, şimdiye kadar onların bir parçası değildi. Bunun dışında Hyunjin, kişisel ve profesyonel hayatıyla meşgul. Dahası, Hyunjin söylentilerden ve tartışmalardan uzak durmayı tercih ediyor.

Vücut Ölçümü ve Sosyal medya

Hwang Hyunjin bir dizi modaya uygun kıyafet giymek istiyor. Spor salonuna gitmek yerine vücudunu zinde ve dinamik tutmak için paten yapmak, koşmak, dans etmek gibi diğer ders dışı sporları sever. Bunun yanı sıra, güçlü vücudu için iyi planlanmış besleyici bir yemek programına sadık kalıyor. Hyunjin’in bir model olarak yüksekliği 5 fit 10,5 inçtir.

Düzgün bir yemek rutini düzenlemesi ile vücut ağırlığını yaklaşık 60 kilogram tutar. Saçını çeşitli korkak ve şık stillerde şekillendiriyor. Hyunjin saçlarını birkaç renge boyamayı seviyor. Kontrol dışı ve şık grupların yanı sıra kolyelere takıntılıdır. Hwang Hyunjin gözlerine çeşitli lensler takıyor. Dahası, Hyunjin’in doğal saçları siyah ve gözleri siyah.

Hwang Hyunjin, Instagram gibi sosyal medya platformlarında aktif. Hyunjin’in Instagram hesabında 316K’dan fazla takipçisi var.