Bam Bam K-POP Kimdir? İlişki Durumu Hakkında

Bam Bam K-POP: Bambam, Güney Kore merkezli bir rapçi, şarkıcı, söz yazarı, yapımcı ve dansçıdır. Bambam, Güney Koreli erkek grubu Got7’nin bir üyesi olarak dünya çapında biliniyor. Aynı şekilde, pürüzsüz dans becerilerinin ardından büyük bir hayran topladı.

Ad Soyad: Kunpimook Bhuwakul

Doğum tarihi: 02 Mayıs 1997

Yaş: 24 yaş

Burçlar: Boğa Burcu

Şanslı numara: 6

Bambam’ın tam adı Kunpimook Bhuwakul’dur. Ebeveynlerinin en küçük oğlu olarak doğdu. Bhuwakul, 2 Mayıs 1997’de Bangkok, Tayland’da doğan 23 yaşındaki Taylandlı bir sanatçıdır . Bambam’ın babası çok gençken öldü. Ancak annesi Kochakorn Bhuwakul hayranları arasında çok popüler.

Bambam’ın iki ağabeyi ve bir küçük kız kardeşi var ve hepsi harika dansçılar.

Bambam, Güney Kore merkezli bir rapçi, şarkıcı, söz yazarı, yapımcı ve dansçıdır. Bambam, Güney Koreli erkek grubu Got7’nin bir üyesi olarak dünya çapında biliniyor. Aynı şekilde, pürüzsüz dans becerilerinin ardından büyük bir hayran topladı.

İLGİLİ: Jennie Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Sevgilisi

Bambam’ın iki ağabeyi ve bir küçük kız kardeşi var ve hepsi harika dansçılar.

Eğitim

Bambam ilkokul eğitimini Saiaksorn İlkokulunda yaptı. Bambam, 10 yaşında ‘Rain Cover’ dans yarışmasını kazandığı Pramoch Wittaya Ramindra School’a katıldı. Aynı zamanda çok dilli Got7 üyesi, Tayca, İngilizce ve Korece akıcı.

Kariyer ve Mesleki yaşam

Bambam, Koreli şarkıcı Rain hayranı olan annesi tarafından şarkıcı olmaya teşvik edildi. Ve daha sonra şarkı söylemeye ve dans etmeye başladı. Blackpink’ten Lisa ile birlikte Tayland’daki We Zaa Cool dans ekibinin bir parçasıydı. On üç yaşındayken Tayland’da JYP World Tour Audition’ı geçti ve stajyer olmak için Seul’e taşındı.

Bambam, Ocak 2014’te ‘Girls Girls Girls ile Güney Koreli erkek grubu Got7’nin baş rapçi, dansçı ve en genç üyesi olarak çıkış yaptı. Sonunda çıkışını yapmadan önce JYP’de üç yıl eğitim aldı.

Ayrıca Bambam, grup arkadaşlarıyla birlikte web dramaları ‘Dream Knight’ ile ilk kez oyunculuk yaptı. 2015 yılında ‘M! Countdown’ için kalıcı ev sahibi oldu.

Bambam, ekibinin albümü üzerinde çalıştı, beste yapmaya, şarkı sözü yazmaya, Lirik videolar üretmeye yardımcı oldu. Hatta Aralık 2015’te kendi giyim markası ‘DoubleB’ bile var.

İLGİLİ: Kim Jisoo Kaç Yaşında,Kilo ve Sevgilisi

Ödül ve Net Değer

Bambam, 2020 8. Daradaily Ödülleri’nde Erkek Popülerlik Oy Ödülü’nü kazandı. Bambam’ın net değerinin yaklaşık 2 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor . Yetenekli bir rapçi, şarkıcı, sanatçı olmasının yanı sıra büyük bir yapımcı ve beste yapıyor. Parasını grup tanıtımından, marka desteğinden, giyim hattından, restoranlarından ve yemeklerinden kazanır.

İlişki durumu

Bambam çok komik, dışa dönük, dışa dönük bir kişidir. Kariyeri ile çok odaklanmış ve meşguldür. Bir kızla ilişkisi olduğu konusunda hiçbir bilgi bulunmadığı için bekar olduğuna inanılıyor.

Blackpink’ten Lisa ile çıktığı konusunda söylentiler çıksa da, bunun sadece bir söylenti olduğu ortaya çıktı.

Vücut Ölçüleri ve Sosyal Medya

Bambam’ın da muhteşem görünen bir görüntüsü ve gövdesi var. Yaklaşık 175 cm boyunda, 5 fit 9 inçtir . Çok zayıf ve uzun boylu bir adam.

Bambam büyük bir sevgi ve destek aldı ve sadece Güney Kore’de değil dünyanın diğer bölgelerinde de büyük bir hayran kitlesine sahip. Örneğin, sosyal ağ sitelerinde oldukça popülerdir. Instagram’da 10 milyondan fazla , Twitter’da ise yaklaşık 5,8 milyon takipçisi var.