Etobur diyeti nedir?

Etobur diyeti gerçekten çok basit. Rakip varyasyonlar olmasına rağmen tanımlanması basittir, aşağıya bakın. Etobur diyet, genellikle yüksek karbonhidratlı süt ürünlerini içermeyen, bitki içermeyen bir diyettir, bu nedenle düşük veya sıfır karbonhidrat diyetidir. En yaygın olarak uygulanan varyasyonda, yiyecekler açlığa ( istenildiği kadar ) yenir Yağ kaybı için bile miktarın sınırlandırılması kesinlikle önerilmez.

Bir anlamda, uyması basit. Anekdot olarak, çoğu insan, kısa bir ayarlama aşamasından sonra, etobur olmayan yiyeceklere olan istek ve arzunun ortadan kalkması nedeniyle düşük karbonhidratlı veya ketojenik bir diyete bağlı kalmanın daha kolay olduğunu bildiriyor.

Yapması basit. Etçiller, yiyecekleri düşünmek, menüleri planlamak, alışveriş yapmak veya yemek pişirmek için neredeyse diğer diyetlere göre çok daha az zaman harcarlar.

Etobur diyetini takip eden insanlar, sonuçları kendileri için gördükleri ve arkasındaki fikirlerin mantıklı olduğunu düşündükleri için bunu yaparlar, doktor veya devlet kurumu gibi bir otorite bunu onayladığı için değil. Bu, etobur diyet yapanların diyet seçimleriyle ilgili tüm risk ve sorumluluğu üstlendiği anlamına gelir; tabii ki, zaten herkes bunu yapmalıdır!

Etobur diyeti nedir

Etobur diyetine nasıl başlanır?

Etobur diyetine başlamak oldukça kolaydır. Diğerleri gibi, gerçekten sizin için olup olmadığına karar vermeden önce birkaç hafta denemek isteyebilirsiniz. Alternatif olarak, tüm bitkileri bir ay boyunca çıkarmadan önce bir veya iki hafta boyunca meyve, sebze ve kuruyemişlerinizi keserek rahatlayabilirsiniz.

General Motors Diyeti Nedir?

Bu arada, kendi deneyinizi doktorunuza bildirmeyi unutmayın. Ve ideal olarak, deneyden önce ve sonra kan tahlilinizi takip edin. Değerli bir bilgidir.

Yüksek yağlı süt ürünlerini dahil edip etmemeye karar vermek size kalmıştır. Süt ürünlerinden eklenen çeşitler olmadan sadece et, balık ve yumurtaya yapışmakta sorun yaşayacağınızı düşünüyorsanız, o zaman karışımda saklayın. Bununla birlikte, semptomlarınızı neyin tetikleyebileceğini belirlemek için bir eliminasyon diyeti olarak etobur diyet yapıyorsanız, o zaman süt ürünlerini kesmek daha mantıklıdır. Deneyiniz den sonra her zaman yeniden başlatabilirsiniz.

Programınız bunu sizin için zorlaştırmaktan çok kolaylaştıracaksa, deneyi deneyin. Ve daha önce hiç düşük karbonhidratlı diyet uygulamadıysanız  , etobur diyet deneyinize başlamadan hemen önce keto-grip hakkındaki rehberimizi okuduğunuzdan emin olun Hoş olmayan semptomların ortaya çıkması durumunda ne bekleyeceğinizi ve ne yapmanız gerektiğini bilmek başarı şansınızı artıracaktır.