Kore dizilerinin en sevilenleri arasında yer alan ve her geçen gün daha bir popüler hale gelen Doom At Your Service, konusu ve oyuncuları ile izleyicilerin hayranlığını arttırmaya devam ediyor. Doom At Your Service dizisi hakkında derlediğimiz bilgileri inceleyerek dizi hakkında merak ettiklerinizi bu yazımızda görebilirsiniz.

Doom At Your Service Konusu

Kim Sa Ram yaşamaktan bıkmış ve ölmek için her yolu denemiş fakat becerememiş bir varlıktır. Karanlık ve aydınlığın tam ortasında doğmuştur. Asıl adı “Yıkım”dır. Çünkü yaptığı her hareket bir felakete yol açmaktadır. Yürüse dağlar devrilmekte, nefes alsa insanlar ölmekte ve yaşamaya devam etse kötü şeyler insanların başına gelmektedir. Tak Dong Kyung ise internet romanı şirketinde editör olarak çalışmaktadır. Zorluk içinde yaşayan Dong Kyung, bir gün dünyanın kıyılmasını diler.

İnsanların dileklerini de gerçekleştiren Yıkım bu dileği duyar. Dong Kyung’un evine giden Yıkım dilek dilemesini ister. Eğer ölene kadar bir dilek dilemezse hayatta en çok sevdiği kişi ölmek zorundadır. Hastalığı yüzünden 100 günü kalan Dong Kyung kendi çapında bir plan yapar ve Yıkım’ı herkesten fazla severek onu öldürmeye çalışır. Fakat işler istediği gibi gitmez ve ölmesini istemeyecek kadar aşık olur. Bazen üzüleceğiniz bazen de mutlu olacağınız bu dizide heyecanlı bölümler sizi beklemektedir. Dizi 16 bölümden ve 1 saatten oluşmaktadır.

Park Bo Young, Seo In Guk, & more meddle with fate in main poster for new tvN series 'Doom At Your Service' | allkpop

Doom At Your Service Karakterleri

 

Tak Dong Kyung: Tak Dong Kyung internet romanı şirketinde editör olarak çalışmaktadır. Çalışarak kardeşine ve kendine bakmaktadır. Yıkım Beyle karışlaşır ve 100 günlük bir anlaşma yapar fakat gerçekten de ona aşık olacağını düşünememiştir.

Doom At Your Service Dizisi Konusu, Oyuncuları | KoreBu.com

 

Kim Sa Ram (Myul Mang): Varlığı tüm dünya için felaket olan Yıkım, ölmek için her yolu denemiş fakat başarılı olamamıştır. Bir gün yolları Dong Kyung ile kesişir ve 100 günlük bir anlaşma yaparlar. Fakat işler düşünüldüğü gibi gitmez ve Dong Kyung’ a aşık olur.

Doom At Your Service” (2021 Drama): Cast & Summary – K-Pop

Cha Joo Ik: Dong Kyung ile aynı yerde çalışmaktadır. Başarılı bir kariyeri vardır. İlk öpücüğünü verdiği kişi onun için önemli biri olmuştur ve onu kazanmaya çalışmaktadır.

Dizi Tanıtımı: Doom At Your Service | Hayalistic Blog

 

Lee Hyun Kyu: Cha Joo Ik ile oda arkadaşıdır. Lisedeki ilk aşkını kendi çıkarları için terk etmiştir. Fakat yıllar sonra pişman olmuş ve ilk aşkının sevgisini tekrar kazanmak istemektedir.

 

Doom at Your Service' Kim Tae-oh and Shin Do-hyun caught meeting at the laundromat | MottoKorea

 

Na Ji Na: Tak Dong Kyung’un en yakın arkadaşıdır. Lee Hyun Kyu’nun ilk aşkıdır. Joo Ik ve Hyun Kyu ile aşk üçgeni içinde kalmıştır.

Shin Do Hyun Gets Stuck In A Love Triangle In Upcoming Drama “Doom At Your Service” » GossipChimp | Trending K-Drama, TV, Gaming News

 

Doom At Your Service Dizisi İzle

Sevilen ve tutkunlarının her geçen gün arttığı dizilerin başında gelen Doom At Your Service dizisi, oyuncuları ve konusu ile büyülemeye devam ediyor. Her hafta farklı bir heyecanın yaşandığı diziden bir kesit izlemek için aşağıdaki videoyu inceleyebilirsiniz.