BTS Jimin Diyeti Nasıl Yapılır? Günde Sadece 1 Öğün!

BTS Jimin’in diyetinin nasıl olduğunu merak mı ediyorsunuz? İşte size BTS Jimin diyeti!

BTS Jimin’in diyetinde günde bir öğün yemek var ki bu çok fazla değil; kahvaltıda sadece tavuk göğsü yerdi. Jin’in “Lütfen Buzdolabıma İyi Bakın” adlı TV programında söylediği buydu.

Diyet, bugünlerde birçok idolün yaptığı bir şey. Özellikle performans göstermedikleri mevsimlerde kilolarını korumak zordur. Doğru diyeti almak ve ona bağlı kalmak çok disiplin gerektirir. İdollerin çoğu, istedikleri vücuda ulaşmak için açlık çekiyor.

Genel sağlığınız için kötü olduğu için bunu kendi başınıza yapmanız önerilmez. Sağlıklı bir diyet uyguladığınızdan ve BTS Jimin’in Diyetini uygulamaktan kaçınmadığınızdan emin olun. Bu yazıda BTS Jimin ve onun kilo verme hikayesinden bahsedeceğiz.

Diyetiyle ilgili derinlemesine yazılmış iyi makaleler yoktu, bu yüzden biraz araştırma yaptık ve bunu kendimiz yapmak için bir sonuca vardık. Diyet planı hakkında daha fazla şey okumakla ilgileniyorsanız, lütfen okumaya devam edin.

İLGİLİ: Somi Diyeti ve Kilo Verme: Çıkıştan Soliste

BTS Jimin Kimdir

13 Ekim 1995’te doğan BTS Jimin, daha çok Park-Ji-min olarak da bilinir ve ünlü bir Güney Koreli Kpop yıldızıdır. BTS erkek grubu altında çıkış yaptı ve o zamandan beri dünyanın en büyük erkek gruplarından biri haline geldi.

Jimin’in kilo verdiğini veya kilo aldığını birçok kez görebilirsiniz. Kariyeri boyunca zorlu bir yolculuk olmalı ve ne olursa olsun onu desteklemeye devam etmeliyiz. İdollerin çoğu her gün saatlerce eğitim alıyor.

İdol hayatı son derece zordur. Daha fazlasını okumak isterseniz, tıklayın burada . Jimin birçok geri dönüş yaşadı ve her seferinde gelişiyor gibi görünüyor. BTS’in takip ettiği dans çalışmaları, özellikle günde birkaç kez yapmanız gerektiğinde çok zor ve yorucu.

Mükemmele ulaşmaları saatler sürer. Bunu, gerçek dışı görünecek kadar senkronize oldukları dans pratiği videolarında görebilirsiniz. Bu yüzden çok yetenekliler ve herkes BTS’i takdir ediyor.

İLGİLİ: 14 Günlük Kpop İdol Diyet Listesi: Sağlıklı Kilo Verme

Park Jimin Diyet Listesi

BTS Jimin, Blood Sweat & Tears için çalıştıkları sırada, kendisini 10 gün boyunca sadece bir öğünle sınırladığını açıkladı. Gördüğünüz gibi, bu oradaki en aşırı diyetlerden biridir ve asla başkaları tarafından denenmemelidir.

Diyet son derece serttir ve muhtemelen yeme bozukluklarına neden olabilir. Sağlıklı olmadığı için ne pahasına olursa olsun bundan kaçınmak istersiniz. Kpop idolleri sık sıkmükemmel bir yaşam sürdükleri için sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlayın, ancak gerçekte durum hiç de böyle değil.

İdoller, nihayet bir çıkış yapma umuduyla defalarca saatlerce eğitim alıyor. Ne yaparsa yapsın BTS Jimin’i desteklemeli ve müziklerini dinlemeye devam etmeliyiz.

Jimin Egzersiz Rutini

Egzersiz, kilo vermenin en önemli anahtarlarından biridir. Jimins egzersiz rutini hakkında% 100 kesinlik yok, bu yüzden kendinizi takip etmeniz için oldukça benzer bir şey yaptık. Bu egzersiz rutini yeni başlayanlar için yapılmıştır ve biz buna “BTS Jimin Başlangıç ​​Seviyesi Egzersizi Rutini” diyoruz.

Kendinizi takip etmek kolaydır ve 2 haftadan kısa bir süre içinde yaklaşık 10 lbs / 4,5 kg kaybettik. Bu, gördüğümüz başka bir yolculukla kıyaslandığında oldukça fazla. Diyet yapmanın önemli olduğunu ve egzersizin bunu kolaylaştırdığını unutmayın.

 • 15 Burpees
 • 15 Şınav
 • 15 Çömelme
 • 20 Burpees
 • 20 Şınav
 • 20 Çömelme
 • 1 dakika dinlenin
 • 30 Burpees
 • 30 Şınav
 • 30 Çömelme
 • 2 dakika dinlenin

Gördüğünüz gibi, bu oldukça zor, özellikle de yeni başlıyorsanız. Bu egzersiz rutini haftada yaklaşık 3 set ve 2 ila 3 kez yapmanızı öneririz. Bu size en iyi ve en hızlı sonuçları verecektir. Vazgeçmeden önce en az 14 gün yaptığınızdan emin olun. 14 günden sonra alışacak ve tadını çıkarmaya başlayacaksınız.

Aşırı Diyet Programı

Ekstrem bir diyet programı birçok idolün yaşadığı şeydir, idol oldukları andan itibaren yargılanacaklar ve kilo vermeye başlamak zorunda kalacaklar. İdol hayatı son derece sert ve çoğu zaman bundan hoşlanmıyorlar bile. Sık gördükleri tek hedef, sonunda bir idol haline gelebilecekleri ve birçok insan için performans göstermeye başlayabilecekleri zamandır.

Çoğu idol için her şey bundan ibarettir. Ekstrem diyet programı tüm idoller için farklıdır. Onları kontrol altında tutan kişisel bir eğitmenleri veya sadece 7/24 yanlarında olan yöneticileri var. İdollerin sağlıksız yiyecekler yemesini engellemek zorundalar çünkü bu onların işi.

Yıllar boyunca birçok farklı Kpop diyeti gördük ve BTS Jimin diyeti açık ara en kötülerinden biri. Sadece tavuk göğsü yemek sağlıklı değildir ve yiyecek seçiminde çeşitlilik yoktur.

Ancak, onları iyi gösteren şey buysa ve bununla ilgili bir sorunu yoksa, kararlarını desteklemeliyiz. Diyetlerinin hiç sağlıklı olmadığını ve bunu asla kendi başınıza denememeniz gerektiğini unutmayın. Her zaman BTS’i sağlıklı ve aktif tutmalarına yardımcı olan profesyoneller var.