Seolhyun Diyeti Listesi ve Hızlı Kilo Verme Tüyoları

Seolhyun Diyeti Listesi : Seolhyun, Koreli oyuncu ve Kpop yıldızı olarak biliniyor. Kore’de son derece popüler olan AOA grubunun bir üyesi. Pek çok insan diyetinin ne olduğunu sordu, ancak pek çok yerde yayınlanan diyetin onun gerçek diyeti olmadığı ortaya çıktı. Aşağıda gerçek diyetinin ne olduğunu öğrenin!

Knowing Bros’un bir bölümünde, adının yazdığı birçok diyetin sahte olduğunu söyledi. Pek çok web sitesinde bulunan diyet hala orada ve insanlar bu diyete bugüne kadar hala devam ediyor. Diyet tatlı patates ve biraz yumurtalardan oluşur.

Gördüğünüz gibi, bu çok fazla değil ve bunu kendiniz denemenizi önermiyoruz. Seolhyun, vücudunu aşırı sıkı çalışarak aldığını özellikle söyledi. Onun gibi bir vücuda sahip olmak kolay değil, özellikle de herkes ona saygı duyduğunda.

İLGİLİ: BTS Jimin Diyeti Nasıl Yapılır? Günde Sadece 1 Öğün!

Seolhyun Diyet Listesi

AOA’dan Seolhyun gerçek diyetini hiçbir zaman açıklamadı, ancak bu diyetin onunkine oldukça benzediğini düşünüyoruz. Diyetler her hafta değişebilir, bu nedenle her gün tam olarak ne yediğini öğrenmenin bir yolu yoktur. Diyet günde iki öğünden oluşur ve fazla değildir. 

Profesyonel yardım almadığınız sürece bu diyeti kendiniz denemeniz önerilmez. Ciddi sorunlara yol açabileceğinden bu diyeti asla kendiniz denemeyin. Diyet, derin yağda kızartılmış tatlı patates ve kızarmış tavuk göğsünden oluşur. 

Gördüğünüz gibi, bu çok fazla değil, bu yüzden bu diyeti kendiniz deneyecekseniz, biraz daha yiyecek eklemeyi unutmayın. Kendini aç bırakmak istemezsin, özellikle de ilk başladığın gün. Bu diyeti kendimiz denedik ve kimsenin bunu denemesini önermiyoruz.

Diyet hiç sağlıklı değil, ama bu nasıl Kore güzellik standartları . Gördüğünüz gibi ABD’den çok farklı, ancak görünmek istedikleri buysa, bu onlara kalmış.

İLGİLİ: Somi Diyeti ve Kilo Verme: Çıkıştan Soliste

Egzersiz yapmak

Egzersiz son derece önemlidir ve AOA’dan Seolhyun’un söylediği de bu. Kilo vermenin en önemli anahtarlarından biridir, en önemlisi değilse. Kilo vermek herkesin sandığı kadar kolay değildir; gerçek sonuçların görülmesi aylar alabilir.

Diğer kpop idollerinin takip ettiği birçok diyet planı var, ancak hiçbiri sağlıklı değil. Ortalama bir insanın gün boyunca enerjik kalması için kalori alımı çok düşük. Her zaman bir kadının en azından minimum kalori alımını almanızı öneririz.

Sağlıklı beslenir ve sık sık egzersiz yaparsanız, Seolhyun gibi bir vücuda sahip olursunuz. Biraz zaman alabilir, ancak bir kez başardıktan sonra, hepsine değecek.

Seolhyun Egzersiz Rutini

Seolhyun’un kişisel bir eğitmeni olduğu biliniyor, bu yüzden onun takip ettiği benzer bir rutin oluşturduk. % 100 doğru olmayabilir, ancak yaklaşıyor. Bu egzersiz rutinini takip ederseniz, kesinlikle kilo vereceksiniz. En az haftada 2 ila 3 kez egzersiz yaptığınızdan emin olun. Ne kadar sık ​​yaparsan, o kadar çok sevmeye başlarsın.

  • 15 Bacak Kaldırır
  • 15 Ters Crunch
  • 15 Makas
  • 15 Dirsek-Diz Crunch
  • 15 Cross Body Dağı
  • 1 dakika Plank
  • 15 Çömelme

Artık ilk setle işiniz bittiğine göre, bunu başka bir 2 için tekrarlayın ve bitirdiniz. Bu alıştırmaları tam olarak uyguladığınızdan ve hiçbirini atlamadığınızdan emin olun. Başlangıçta biraz zor olabilir ama alıştığınızda eğlenmeye başlayacaktır.

Bu rutini haftada 2 ila 3 kez izlemenizi öneririz. Bu rutini günlük programınıza uyarladıktan sonra, çok hızlı kilo vermeye başlayacaksınız.

Seolhyun Diyetini Takip Eden Deneyimimiz

Diyetini yaklaşık 7 gün boyunca takip ettik ve artık diyete uymadık çünkü sağlıklı değildi. Bu diyeti kendiniz yapmayı düşünüyorsanız, daha fazla kalori eklediğiniz den emin olun çünkü ilk gün çok zor olacaktır.

Aşağıda günlük rutinimiz var, ama çok yorucuydu. Günün sonunda hiç enerjimiz kalmadı ve aktif kalmak için her birkaç saatte bir kahve içtik. Gördüğünüz gibi diyet son derece zordur ve bunu kendiniz denemeniz önerilmez.

Günler LBS / KG
1 150 lbs / 68 kg
2 147 lbs / 66 kg
3 145 lb / 65 kg
4 142 lb / 64 kg
5 135 lb / 61 kg
6 133 lb / 60 kg
7 132 lb / 59 kg