Bae Suzy Diyet Ve Kilo Kaybı Dönüşümü

Bae Suzy Diyet: Bae Suzy, solo oyuncu ve sanatçı olarak bilinir. JYP Entertainment altında Bayan A olarak çıkış yaptı. Yıllar boyunca çok fazla popülerlik kazandı ve bugüne kadar Kore’nin en başarılı sanatçılarından biri.

Bae Suzy kimdir?

Başlangıçta halkla kayıp ve nefret dolu bir ilişkisi vardı. 2015 yılında halkın Suzy hakkındaki görüşü değişti ve Suzy Kore’nin sevgilisi oldu. Performans sırasında iyi bir vücuda sahip olmak için 2016’dan beri çıkış yapıyor.

2010’da Miss A çıkış yaptı ve başından beri Suzy onu öne çıkaran diğer üyelerden biraz daha ince ve uzundu.

İLGİLİ: Park Shin Hye Diyeti Nasıl Yapılır? Ne Yiyebilirsin?

Hızla çok daha popüler oldu ve birkaç TV şovuna ev sahipliği yapmaya başladı. Ancak 2011’in sonunda, 2011’in başında biraz daha fazla kilo almaya başladı. Unutmayın ki o sadece 16 yaşında ve bu çok genç.

2011’de Kore dizisi “Dream High” da oynadı. Bu dizi, 14 ödül kazanan dev bir klasik haline geldi ve Bae Suzy’yi Kore’de büyük bir yıldız yaptı. Genç nesilden eski nesile herkes onu tanıyordu.

Bu diyet% 100 doğru olmayabilir, ancak yıllar boyunca muhtemelen birçok kez değiştiği için gerçek diyetine oldukça yakın olduğunu düşünüyoruz.

Suzy’nin Rüyadan Sonra Şöhreti

“Dream High” da çaldıktan sonra, oynadığı dizi için bir OST “Kış Çocuğu” söyleyerek ilk solosunu aldı. Yavaş yavaş kilo almaya devam etti ama insanlar bunu fark etmeye başladı ve onun hakkında dedikodu yapmaya başladı.

Yöneticinin kendisi ve neler yaşadığı hakkında bir açıklama yapması o kadar büyük bir mesele haline geldi ki. Geniş hayran kitlesiyle olan aşk ve nefret ilişkisi biraz bölünmüş görünüyordu. Hayranlarının yarısı onu desteklediği ve diğer yarısı onu eleştirdiği için.

Şu anda, Suzy hala 17 yaşındaydı ve yaşına göre çok olgundu. Bir televizyon programında Suzy sonunda kilo almasından bahsetti ve konuyu ele aldı.

Bir süre sonra Bayan A, “Hoşçakal Bebek” ile geri döndü ve Suzy kilo verdi ama ilk çıkışını yaptığında o kadar zayıf değildi. Oldukça sağlıklı görünüyordu. Ancak, kendinizi zorlamanız gerektiğinde diyet yapmak her zaman zordur.

İLGİLİ: Seolhyun Diyeti Listesi ve Hızlı Kilo Verme Tüyoları

Suzy Onun Kilosunu Bakım (Bae Suzy Diyet)

Biraz kilo verdi ve Suzy 18 yaşına geldiğinde muhtemelen vücuduna daha fazla girdi ve hormonlar dengelendi. Popülerliği daha da arttı ve 2012’de Miss A “Touch” ile geri döndü.

Suzy figürünü korudu ve sahnede sahne alırken çok güzel görünüyordu. Suzy de film çekmenin ortasında olduğu için işler iyi gidiyordu.

İnsanlar seni her zaman ne olursa olsun eleştirecekler. Kilo verseniz bile, muhtemelen çok zayıf olduğunuzu söyleyeceklerdir. Kilo aldığınızda, size “Şişman” derler, Koreli bir yıldız olmak çok zordur, ancak çoğu insan için buna değer.

Sevdikleri şeyi yapıyorlar ve alışıyorlar. Çoğu zaman insanlar Suzy’nin ağırlığını televizyonda açıklamaya çalıştı.

Nisan ayının sonlarında, kilosunu korudu ve performans sırasında harika görünüyordu. Bununla birlikte, ayın sonunda, yeniden ilk figürü kadar zayıf görünüyordu. Bu beni endişelendirdi çünkü onu oraya getiren aşırı diyet .

Hiç sağlıklı değil ve bunu asla kendi başınıza denememelisiniz. Her performansında kilo alıp vermenin hızlandığı bir hız treninden geçiyor. Medya ve hayranlar onu eleştirmeye devam ediyor ki bu korkunç bir şey.

2016’nın sonunda, Suzy figürünü hala sürdürüyordu ve 2017’de ilk solo albümünü çıkardı “Evet Hayır Belki” Şarkısını büyük bir hit haline getirdi. Yine ona çok ilgi gösterdi ve birçok televizyon programında yeniden yer almaya başladı.

Gördüğünüz gibi, diyetleri çok uzun zamandır artıyor ve alçalıyor ve mutlu olmasını istiyoruz. Eğer gerçek bir hayranıysanız, ne olursa olsun onu desteklemelisiniz ve biz de bunu yapacağız.

2019’un sonlarında Suzy, iyi bir hit olan “Vagabond” dizisinde rol aldı ve kilosunu koruyor gibi görünüyor.

İLGİLİ: Uygulayabileceğiniz En İyi 8 Kpop Diyeti Listesi

Kilo Vermek İçin İzlenecek En Kolay Diyet Nedir ?

İzlenmesi en kolay diyet muhtemelen ITZY Diyetidir . Bu diyet, ortalama Kpop diyetinden daha fazla kalori içerir ve yine de sizi düzgün bir şekilde doyurur. Çok da kötü değil ve biraz atıştırmalık eklerseniz, muhtemelen bu diyeti kendiniz de uygulayabilirsiniz.

Bu diyeti son birkaç haftadır deniyorum ve yaklaşık 4.4 lbs / 2 kg verdim. Diyete tam olarak uyum sağlamak uzun zaman aldı ama sonunda buna değdi. Takip edebileceğiniz bir diğer ipucu da aralıklı oruç tutmaktır.

Bu size her gün yemek yiyebileceğiniz ve yemek yemediğiniz diğer saatlerde 4 ila 6 saatlik bir zaman aralığı verir. İlk başta çok zor gelebilir ama alışacaksın. O kadar zor değil ve kilo vermek için oldukça iyi.