Loren Gray Boyu,Yaşı,Sevgilisi ve İnstagram

Loren Gray Boyu: 1.72 cm dir. Loren Grey Beech bir TikTok ve YouTube yıldızı ve aynı zamanda imzalı bir şarkıcıdır. TikTok’ta 52 milyondan fazla takipçisi var ve şu anda Virgin ve Capitol Records ile imzalı.Loren Gray 19 Nisan 2002’de doğdu.

Loren’in boyu 172 cm’dir. Loren Gray, Pottstown, Pennsylvania, ABD’de doğdu ve büyüdü, ancak şimdi Los Angeles, California’da yaşıyor. Annesi bir kuaför ve babası bir biyolog.

Loren, Nisan ayı ortasında doğdu ve yıldız işareti Koç burcuydu. Özellikler arasında iyimserlik, girişkenlik ve maceracı bir kalbe sahip olmak yer alır.

İLGİLİ: Blackpink Rose Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Sevgilisi

Loren ilk olarak 2015 yılında sosyal medya uygulaması Musical.ly’de popülerlik kazandı ve işler ciddileştiğinde Loren Gray’e geçmeden önce gerçek adı Loren Beech olarak gitti. Daha sonra TikTok’ta (şimdi ikinci) en çok takip edilen kişi oldu ve güzel bir YouTube kanalına sahip olmasının yanı sıra 2018’de imzalı bir şarkıcı oldu. Pek çok yeteneğe sahip bir kadın!

Loren’in kendisinden sekiz yaş büyük, Jordan adında bir üvey kız kardeşi var. Loren Gray şu anda halka açık bir şekilde kimseyle çıkıyor gibi görünmüyor, ancak özel olarak ilişki içinde olabilir. Ağustos 2020’de Loren, bir ilişki içinde olduğunu açıkladı, ancak önemli olan diğerinin kimliğini açıklamadı. Daha önce şarkıcı Kyle DeLoera, YouTuber, model Ian Jeffrey ve İngiliz şarkıcı HRVY ile bağlantılıydı.

Loren Gray, 2016 ve 2018’de hayranların oy verdiği Choice Muser ve 2019’da Web Star: Music de dahil olmak üzere üç genç seçim ödülüne aday gösterildi. Shorty Ödülleri’nde Yılın Muser’ı ve Müzik Sosyal Yıldızı ödüllerine aday gösterildi. iHeartRadio ödülleri.

ÖZET

Fandom adının nasıl ortaya çıktığından bahsetmişken, daha önce şöyle açıklamıştı: “‘Bunu beğendim. Bu çok şirin. Bunu iddia ediyorum.’ Ben de ‘Tamam, bu artık bizim işimiz’ dedim ve herkes onunla gitti. ” Onu anmak için boynunun arkasında bir melek kanadı dövmesi var.

Celebrity Net Worth’a göre Loren Gray, 5 milyon dolar değerinde. Ağustos 2020’de Forbes, Loren’in sponsorluk anlaşmalarından ve ürün satışlarından yalnızca 2019’da 2,4 milyon dolar kazandığını ve bu da onu en çok kazanan dördüncü TikTok yıldızı yaptığını bildirdi

Loren’in, melekler olarak da bilinen hayranlarını anmak için boynunun arkasında bir çift melek kanadı olan bir dövmesi var. 2019’da bir hevesle YouTube kanalına girerek kendi kendine vlog yaptı.

Bir güzellik gurusu ve TikTok yıldızı olmasının yanı sıra, Loren aynı zamanda hevesli bir şarkıcı ve iki plak şirketine imza attı. En popüler parçası ‘Queen’ YouTube’da 13 milyondan fazla izlendi. Ayrıca Taylor Swift’in ‘The Man’ videosunda bir kamera hücresi yaptı.

Loren’in Angel ve Smudge adında iki evcil hayvanı Pomeranyalı var ve ikisi de Instagram @angelpom ve @smudgeepum’da. Angel’ın neredeyse 500.000 takipçisi var!

Loren Gray elbette TikTok’ta. Şu anda platformda neredeyse 3 milyar Beğeni ve 52 milyon takipçisi var, bu da onu en çok takip edilen yedinci TikTok hesabı yapıyor (bir noktada ikinci oldu!) Onu @lorengray’de bulabilirsiniz.

Loren’in @Loren ve LorenxGray altında iki Instagram hesabı, @IamLorenGray bir Twitter hesabı ve @LorenGray bir TikTok hesabı var. Herkese açık bir Snapchat kullanmıyor.