Ulzzang Diyeti Listesi 14 Günlük

Ulzzang Diyeti Listesi: Ulzzang, güzel ve yakışıklı olduğu bilinen insanlardır ve bunlar Ulzzang denen insanlardır. Genellikle okullarda çok popülerdirler ve gelecekte bir idol olacakları bilinmektedir. Bazıları idol olurken bazıları manken olur.

Dışarıda birçok vücut tipi ve Kpop diyetleri var, ancak çoğu işe yaramıyor bile. Bunları takip etmek genellikle çok zordur ve buna değmez. Size çok hızlı kilo vermeyi vaat eden diyetler aynı zamanda hızlı diyetler olarak da adlandırılır. 

Bu diyetlere asla uyulmamalı ve daha titiz olmak için onlardan kaçınılmalıdır. Çarpışma diyetlerini takip eden birçok idol, yanlış beslenme şekli nedeniyle büyük olasılıkla bu güne kadar kilolarıyla mücadele etmeye devam edecek.

Bununla birlikte, diyetlerini de kontrol altında tutmaları gerekir. Kilolarını korumak ve gerekirse kilo vermek önemlidir. Peki Ulzzang nasıl kilo verir? Bu diyeti kendiniz uygulamakla ilgileniyorsanız okumaya devam edin.

ÖNERİLEN: Ulzzang Diyeti Uygulaması Ve Egzersiz Rutini

Ulzzang Diyet Listesi

Diyet planı şu şekildedir: Kalori alımının her gün azaldığı 14 günlük bir diyet planında işlenir. Ayrıca diyet sırasında hangi yiyeceklerden kaçınılması gerektiğinin tam bir listesi vardır. Bu, üç aydan fazla bir süredir uyguladığım diyet planı ve harika bir deneyim oldu.

Ulzzang bir vücuda ulaşmanın hiç kolay olmadığını ve kilo verme hedefinin çok zaman aldığını söylemeliyim. Bir gecede olmayacak. Ancak, birkaç hafta kendini adadıktan sonra, bazı sonuçlar göreceksiniz ve bu gerçekten çok hızlı ilerleyecektir.

Benim için, bazı değişikliklerin görülmesi birkaç hafta sürdü. Bu benim için çok zordu çünkü hızlı sonuçlar almak istedim. Kilo vermenin gerçek bir adanmışlık ve zaman gerektirdiğini fark ettim. 1 gün ya da haftada olmayacak.

Hemen tam 14 günlük diyet planına geçelim ve mümkün olan en kısa sürede başlayalım. O ulzzang bedene ulaşın ve güvenle yürüyün!

Günlük program Kalori alımı Kahvaltı Öğle yemeği Akşam yemegi
1.gün 2000 Yulaf yemeği Sandviç Pirinç, fasulye ve kimchi
2. gün 1980 yoğurt Kızarmış ekmek Pirinç, fasulye ve kimchi
3 gün 1900 Mısır gevreği Tatlı patates Pirinç, fasulye ve kimchi
4. gün 1950 Muz Peynir altı suyu sallamak Pirinç, fasulye ve kimchi
5. gün 1800 2 haşlanmış yumurta Tavuk göğsü Pirinç, fasulye ve kimchi
6. gün 1755 1 haşlanmış yumurta salata Pirinç, fasulye ve kimchi
7. Gün 1700 Tatlı patates salata Pirinç, fasulye ve kimchi
8. Gün 1658 Tatlı patates salata Pirinç, fasulye ve kimchi
9. Gün 1650 Tatlı patates salata Pirinç, fasulye ve kimchi
10. gün 1650 Tatlı patates salata Pirinç, fasulye ve kimchi
11. gün 1556 Tatlı patates salata Pirinç, fasulye ve kimchi
12. gün 1550 Tatlı patates salata Pirinç, fasulye ve kimchi
13. gün 1500 Tatlı patates salata Pirinç, fasulye ve kimchi
14. gün 1520 Tatlı patates salata Pirinç, fasulye ve kimchi