TXT Soobin Kaç Yaşında,Boy,Kilo ve Diyet Listesi

TXT Soobin Kaç Yaşında: Soobin, K-pop grubu Together X Together’ın (TXT) bir parçası olduğu bilinen bir şarkıcıdır. Süper ün kazandılar ve özellikle Soobin, videoların çoğunda grubun yüzü oldu.

Soobin’in Instagram’da da yaklaşık 900 bin takipçisi var ve onu takip edebilirsiniz. Soobin hayranları da onun görünüşüne ve formda kalmasına hayran kalıyor. Soobin egzersizini ve Soobin diyet planını da istiyorsanız, okumaya devam edin.

Soobin Vücut İstatistikleri

Yükseklik 5 ft 11 inç

Ağırlık 67 kilo

Yaş 20 yıl

Göğüs 41 inç

Bel 29 inç

Pazı 13½ inç

İLGİLİ: TXT Yeonjun Diyet Listesi,Yaş,Boy,Kilo ve Egzersiz Rutini

Soobin Egzersiz Rutini

Soobin ve tüm TXT grubunun her geçen gün muazzam bir ün kazandığını hepimiz biliyoruz. Her şarkıyla yeni hayranlara ulaşıyor ve daha ünlü oluyorlar. Ancak Soobin, hayranlarıyla birlikte kendini zinde tutan egzersizler yaptığı idol kişiliğine dikkat etmek zorundadır. Peki Soobin’in formda kalmak için yaptığı faaliyetler nelerdir?

Soobin’in ne yapmaktan hoşlandığını öğrenmek için, paylaşmış olabilecekleri canlı veya makaleleri aradım. Soobin’in bazı şeylerden bahsettiği Soobin canlı yayından bahseden makalelerden birinde Koreaboo tarafından yazılmış birkaç makale buldum . Eğitim günü boyunca, Soobin ve diğer üyeler her zaman eğitim seansıyla eşleştiriliyordu.

Kişisel bir antrenman seansına ve antrenmana giderlerdi ama o bundan hoşlanmazdı. Koreaboo tarafından yazılan başka bir makalede , Soobin egzersiz yapmayı sevmediğini ve hareket etmemeye çalıştığını belirtti. Soobin, hepiniz gibi nasıl yalın olunacağına dair bir hayran sorusuna yanıt olarak? Soobin, yalan söylemek yerine, hareket etmesi gerekmedikçe hareket etmediğini söyledi.

Ancak, Soobin’in hala iki ila üç saat boyunca çok yoğun koreografi içeren her zamanki eğitimini sürdürdüğünü unutmayın. Bu aynı zamanda haftada en az beş gün, yani kendisi seansta 1 binden fazla kalori yakabilen yoğun bir kardiyo egzersizidir.

Bu yüzden, size daha iyi bir yaklaşım sağlamak için bu antrenmanı yapacağız ve antrenmana dahil olan başka egzersizler de alacağız. Haftada yaklaşık beş gün bedenlerimizi eğitip çalıştıracağız ve bazı vücut ağırlığı egzersizleri ve bolca kardiyo yapmaya odaklanacağız. O zaman hazırlan:

Soobin egzersizi şunları içerir:

Kardiyo

Şimdi kardiyo rutininde, Soobin onun için çok fazla kalori yakan çok dans ediyor. Yani isterseniz aynı rutini takip edebilir ve iyi bir egzersiz yapabilirsiniz. Ayrıca, dans edecekseniz, antrenmandan sonra ve öncesinde en az 10 ila 15 dakika esneme yaptığınızdan emin olun.

Dans etmeyi sevmiyorsanız ve yine de Soobin gibi bir vücuda sahip olmak istiyorsanız, bolca koşu yapmanızı veya bir jimnastik salonuna katılmanızı tavsiye ederim. Bazı Koreli ünlüler de zayıf ve yırtık bir vücuda sahip olmak için antrenmanları için boks yapıyorlar, böylece bunu da rutininizde deneyebilirsiniz.

Vücut Ağırlığı Egzersizleri

Kardiyoyu tamamladığınızda, egzersizler, ağız kavgası, şınav, şınav, bacak kaldırma, plank gibi temel vücut ağırlığı egzersizlerine odaklanacaksınız. Bu, biraz kas kazanmanıza ve vücudunuzu tonlamanıza yardımcı olacaktır. Soobin gibi şişmanlamaz ve yalın bir şekilde kalmazken.

Soobin Diyet Listesi

Soobin ve diğer üyeler Harper’s Bazaar tarafından röportaj yaptı ve burada hepsinin genellikle yedikleri diyeti açıkladılar. Bununla birlikte, Soobin ve diğer üyelerin yiyecek bırakmayı ve aşırı diyet yapmayı teşvik etmediğini bildiğinizden emin olun.

Bazı hayranlar yorum yapsalar veya sorsalar bile Soobin, yiyecek bırakmamaları ve tehlikeli diyetler denememeleri gerektiğini söylüyor. Diyet, sağlıklı beslenmek ve yiyecekleri kontrol etmekle ilgilidir, yiyecek bırakmamaktır. Şimdi yedikleri yemeği görelim:

Soobin diyeti şunları içerir:

Kahvaltı

  • Kimchi kızarmış pilav veya omlet pilav veya bulgogi, barbekü sığır eti yemeği veya jeyuk, aynı zamanda bir barbekü yemeği, ancak sığır eti yerine domuz eti veya kalamar
  • Soda

Öğle yemeği

  • Burger
  • Soda

Akşam yemegi

  • Et bazlı yemekler, bazen Pizza, eğer herkesin istediği şey buysa.
  • Soda

Gece Atıştırmalık

  • Soobin genellikle atıştırmalık yemiyor, ancak daha fazla kilo vermeye başladığından beri daha fazla yemek yemeye başladı. Bulabileceği her şeyi tercih ettiği biliniyor.