TXT Yeonjun Diyet Listesi,Yaş,Boy,Kilo ve Egzersiz Rutini

TXT Yeonjun Diyet Listesi :Yeojun, bir şarkıcı, idol ve Kpop grubu Together X Together (TXT) üyesidir. Yeonjun, grubun en iyi şarkıcılarından biri ve aynı zamanda ana vokalisti.

Yeonjun’un da büyük bir hayran kitlesi var ve kızlar onun görünüşü yüzünden ölüyor. Adam görünüşüne ve zindeliğine sahip olmak için ölür. Yani Yeonjun egzersiz rutini ve Yeonjun diyet planını da istiyorsanız, okumaya devam edin.

Yeonjun Vücut İstatistikleri

Yükseklik 6 ft

Ağırlık 68 kilo

Yaş 21 yıl

Göğüs 41 inç

Bel 30 inç

Pazı 13½ inç

İLGİLİ: MAMAMOO Hwasa Diyet Listesi ve Egzersiz Rutini

Yeonjun Egzersiz Rutini

Yeonjun şüphesiz en iyilerinden biri ve aynı zamanda grubun en iyi kişisi olarak kabul ediliyor. TXT’den Taehyun kadar uygun değil ama yine de Yeonjun oldukça yakın. Yeonjun, egzersiz yapmayı sever ve kendisine verilen görev ne olursa olsun, ona ayak uydurur. Yeonjun, grubu nasıl temsil ettiğini biliyor, bu yüzden hayranlarına kötü şeyler söylemekten veya kötü tavsiyeler vermekten uzak duruyor.

Bu yüzden konu fitness olunca Yeonjun fazla bir şey söylemiyor çünkü başkalarının kendilerine zarar verirken fit bir vücut için çabalamasını istemiyor. Birçok insan; Hiçbir şey yemeyeceğim veya bir öğün yemeyeceğim ve süper hızlı zayıflamak için iki saat çalışmayacağım. Tüm TXT üyeleri bu diyetlere ve rutinlere karşıdır, bu yüzden bunu asla yapmayın.

Şimdi egzersiz rutinine geri dönersek, Yeonjun’un dans gibi egzersizler yaptığını ve hatta antrenman günlerinde bile o ve diğer üyelerin antrenmana gittiğini öğrendim. Bununla birlikte, koreografinin kendisi o kadar zor olduğundan, günde iki ila üç saat pratik yapmaları gerektiğinden, onlarla devam eden çok fazla kişisel eğitim yok.

Yani Yeonjun’un vücudunda olan trolü hayal edebilirsiniz, ama yine de vücudu şekle sokmak için bazı temel egzersizler ve esneme hareketleri yapıyor. O yüzden biz bunları yapacağız ve size Yeonjun gibi bir vücut elde etmek için izleyebileceğiniz bir rutin vereceğim. Haftada beş gün ve günde üç saat çalışacağız; Kolay olmadığını biliyorum ama Yeonjun için durum böyle.

Yeonjun antrenmanı şunları içerir:

Kardiyo ve Germe

Yeonjun ve diğer üyelerin yaptığı kardiyo, dans rutinleri. Arada küçük aralarla yaklaşık iki ila üç saat sürer ki bu sizi rahatlatmak için yeterli değildir.

Yeonjun ayrıca vücudunu esnek hale getirmek ve yaralanmalardan kaçınmak için dans antrenmanından önce ve sonra yaklaşık 10 ila 15 dakika uzanıyor. Bu yüzden esnemeyi unutmadığınızdan emin olun.

Dans etmek istemiyorsan bunu koşu, Zumba, yoga, boks, aerobik, jimnastik, bisiklet gibi başka bir antrenmanla değiştirebilirsin.Ancak, dans etmenin Yeonjun’un bedenini almanın en iyi ve en eğlenceli yolu olacağını düşünüyorum. Şekil.

Temel Ağırlık Egzersizi Egzersizi

Yalın ve estetik bir figür elde etmek için yapabileceğiniz ağırlık antrenmanı egzersizleri yaptıklarını biliyorum . Bu rutinde spor salonuna gitmek istemiyorsan egzersiz, bacak kaldırma, şınav, pull-up, pike push-up, plank hold, squat, lunges vb. Aktiviteler yapabilirsiniz.

Veya üst vücut, alt vücut ve çekirdek egzersizi gibi biraz ağırlık çalışması yapabilirsiniz. Her vücut bölgesi için yaklaşık 5 ila 6 egzersiz yapın ve en iyi sonuçları almak için bunu bir devre rutininde yapın. Bir devre rutininde egzersiz yapmak, kardiyovasküler kasınız için de daha hızlı ve daha iyi olacaktır.

Yeonjun Diyet Listesi

Yeonjun ve çoğu TXT üyesi, Harper’s Bazaar ile Koreaboo’nun anlattığı bir röportajda açıkladıkları benzer bir beyaz yemek yiyorlar . Ne mutlu ki tehlikeli bir diyet değil, bu yüzden size söylemeden önce korkmam gerekmiyor.

Yeonjun diyeti şunları içerir:

Kahvaltı

  • Kimchi kızarmış pilav veya Omurice ve bazen barbekü sığır eti veya domuz eti

Öğle yemeği

  • Yeonjun, atıştırmayı tercih eden diğer üyelerin aksine, herhangi bir paket yemekten daha kapsamlı bir yemek yiyor.

Abur cubur

  • Yeonjun abur cubur yemiyor ama içki istediğinde buzlu Americano alıyor

Akşam yemegi

  • Genellikle diğer üyelerle pizza, ancak başka şeyler de yiyebilirler.