Song Joong-Ki Kaç Kilo,Boy,Yaş Neden Boşandı?

Song Joong-Ki Kaç Kilo: Song Joong-ki’nin boyu yaklaşık 5 ′ 10 ″ veya 1.78 metre ve ağırlığı 68 kg. Aynı şekilde, Joong-ki’nin siyah saçları ve aynı renkteki gözleri vardır.

Ad Soyad: Joong-ki Şarkı

Doğum tarihi: 19 Eyl 1985

Yaş: 35 yıl

Burçlar: Başak

Şanslı numara: 6

Song Joong-Ki Kaç Kilo : 68 kg 

Vücut ölçüleri

Song Joong-ki, Güney Kore’nin en popüler Hallyu yıldızlarından biridir. Song Joong-ki, dikkate değer bir oyuncu ve modeldir. 2008’den beri eğlence sektöründedir ve çok sayıda filmde, TV dizisinde, çeşitli şovlarda, hayırsever projelerde, büyükelçiliklerde ve onaylarda rol almıştır.

Song Joong-ki 19 Eylül 1985’te doğdu ve şu anda 35 yaşında . Joong-ki, Dong Bölgesi, Daejeon, Güney Kore’nin yerlisidir ve burcu Başak burcudur. Adı Hangul’da (Korece) ve Hanja’da olarak yazılmıştır. Adı Song Jung-ki olarak da yazılabilir.

Ailesinden bahseden Joong-ki, üç kardeş arasında ikinci / orta çocuktur. Young Song Joong-ki kısa pist sürat pateninde yarıştı. Genç yetenek sonunda memleketini ulusal düzeyde temsil etti. Daha sonra, onun oyunculuk kariyerinde, Şarkı Joong-ki ulusal bir hız patenci tasvir Triple, bir TV dizisi.

İLGİLİ: Park Shin Hye Diyeti Ve Kilo Kaybı Hakkında

Kariyer ve Mesleki Yaşam

Profesyonel olarak, Song Joong-ki Güney Kore’nin en popüler oyuncularından biridir ve aynı zamanda Hallyu’nun da lideridir. Joong-ki, Sungkyunkwan Scandal, The Innocent Man, The Sound of Your Heart, Man to Man, Arthdal ​​Chronicles, Descendants of the Sun ve Vincenzo gibi çeşitli TV dizilerindeki rolleriyle büyük bir popülerlik kazandı .

Song Joong-ki, 2010’dan 2011’e kadar Running Man’de de rol arkadaşıydı. Yoo Jae-suk, Haha, Jee Seok-jin, Kim Jong-kook ve Lee Kwang gibi bu varyete şovunun orijinal oyuncularından biriydi. diğerleri arasında soo.

Song Joong-ki ayrıca A Frozen Flower, Hearty Paws 2, Penny Pinchers, A Werewolf Boy ve The Battleship Island gibi birçok popüler filmde rol aldı .

Oyunculuk kariyerinin başlangıcından bahseden Song Joong-ki’nin ilk rolü 2008 yapımı A Frozen Flower filmindeydi . Oyuncu daha sonra bunu Five Senses of Eros, Triple ve Will It Snow for Christmas?

Joong-ki ayrıca 2009’dan 2010’a kadar Music Bank’ın düzenli sunucusu olarak ün kazandı . Aynı zamanda erkekler için en çok satan sağlık ve güzellik rehberi olan Beautiful Skin Project’in de yazarı oldu . Bu kitap 2013 yılında Japonya’da yeniden yayınlandı. Oyuncu daha sonra 2011 yılında “PD Ödülü” nü aldı. Bu ödül, Joong-ki’nin Deep Rooted Tree’deki rolü içindi .

Bir Kurt Adam 2012 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde galasını yaptı ve aynı zamanda Busan Uluslararası Film Festivali’nde gösterildi. Askerlik sürecini tamamladıktan sonra Song Joong-ki, Descendants of the Sun ile küçük ekran geri dönüşünü yaptı . Bu TV dizisinin kadın başrol oyuncusu Song Hye Kyo’ydu. Dahası, Joong-ki bir askeri subayın rolünü canlandırdı. Bu dizi sonunda Song Joong-ki’yi Hallyu’nun lideri olarak yeniden kurdu ve ayrıca Asya’daki popülerlik anketlerinde zirveye ulaştı.

Joong-ki, 2017 yılında The Battleship Island döneminin aksiyon filmi için popüler oyuncular So Ji-sub ve Hwang Jung-min ile birlikte çalıştı . Son zamanlarda, 2021 yılında, oyuncu Space Sweepers filminde çalıştı . Ayrıca, Vincenzo’nun Netflix dizisi Vincenzo’daki rolünü canlandırdı . Oyuncu ayrıca Bogota filmi için aktörler Lee Hee Joon ve Kwon Hae Hyo ile birlikte çalışacak.

İLGİLİ: KPop İdol Diyeti: 2021’de nasıl kilo verilir?

Ödüller ve onurlar

2012 ve 2017 yıllarında Song Joong-ki, Gallup Kore’nin “Yılın Aktörü” oldu. Forbes Kore, Joong-ki’yi 2013’te ilk kez “Güç Ünlüleri” listesine dahil etti. O yıl Joong-ki 7. sırada yer aldı. Daha sonra 2017’de aynı listede 2. sırada, 2018’de de 7. sırada yer aldı. Joong-ki’nin çok sayıda başarılı projede yer alması, onu uluslararası alanda en iyi Hallyu yıldızı haline getirdi. Song Joong-ki aynı zamanda ülkesindeki en yüksek ücretli oyunculardan biridir.

Sadece 2012 yılında, aktör Song Joong-ki, 20. Kore Kültür ve Eğlence Ödülleri, 1. K-Drama Yıldızı Ödülleri ve KBS Drama Ödülleri’nde “En İyi Mükemmellik Ödülü” nü aldı.

ilişki durumu

Song Joong-ki aslında boşanmış. Song Hye Kyo ile nişanlıydı ve bu haber 5 Temmuz 2017’de paylaşıldı. O zamanki çift 31 Ekim 2017’de yeminlerini paylaştı. Seul’deki Shilla Hotel Youngbingwan’da özel bir törendi. Ancak 26 Haziran 2019’da oyuncu eski eşinden boşanma davası açtı.

Joong-ki ve Hye Kyo’nun boşanması Temmuz 2019’da tamamlandı. Song Joong-ki ve Song Hye Kyo, Descendants of the Sun’da ekran çiftiydi ve ilişkilerini onaylamadan çok önce Song-Song çifti olarak çok popülerdi.

Song Joong-ki, Instagram’da @hi_songjoongki kullanıcı adıyla mevcuttur. Bu hesap 4 milyon takipçiye sahip ve onun yönetim ajansı History D&C tarafından yönetiliyor.

Oyuncu, hayran kafesini 2006 yılının başlarında kurdu. Bu, Joong-ki’nin ajansı Instagram hesabını oluşturmadan önce resmi fandomuyla iletişim kurmasının tek yoluydu. Fandomunun adı “Ki Aile”, yani “Ki’nin kanatları”. Devam edersek, Song Joong-ki’nin net değeri yaklaşık 15 milyon ABD dolarıdır.