PUBG Miramar oyunda bulunan ikinci harita . 1.0 sürümünde eklendi ve Erangel’den (ilk ada) önemli ölçüde farklı bir deneyim sunuyor – oyuncular ek silahlara ve araçlara erişebilir. Ayrıca haritanın yapısı, oyuncuları taktiklerini tamamen değiştirmeye zorlar.

PUBG Miramar da nasıl oynanır?

Miramar’da oynamak için normal Herkese Açık Maçı seçin. Ancak yine de eski adada oynama şansınız var.

Bu adada gerçekleşen bir maça başlamak oldukça sorunlu – oyunda yalnızca Miramar’da gerçekleşen oyunları aramanıza izin verecek herhangi bir seçenek bulunmuyor. Ayrıca, oyuncuların çoğu kendi sunucularını oluşturamaz. Bunun yerine, normal bir eşleştirme açmanız ve karakterinizin bir oyuna katılmasını beklemeniz gerekir. Katıldığınızda, oyun o maç için bir harita seçer – bu, Miramar’da veya “eski” Erangel’de oynayabileceğiniz anlamına gelir. Oyuncuların yeni adada oynama şansının daha yüksek olduğu da belirtilmelidir.

PUBG’de Savaş Puanı BP nasıl kazanılır?

Aşağıdaki şeyleri hatırlayın:

  1. Miramar’da oynanan bir oyuna katılmadıysanız maçtan ayrılmayın . Haritaya daha az oyuncu düşeceği için başkalarının eğlencesini bozuyorsunuz. Aşırı durumlarda, çok fazla oyuncunun bir maçtan ayrılması, oyunun eğlence faktörünü önemli ölçüde azaltabilir.
  2. Miramar’da oyun modlarından herhangi birinde oynayabilirsiniz – ister tekli, ister ikili veya 4 kişilik bir takımda oynayın; üçüncü veya birinci şahıs bakış açısı. Kurallar her zaman aynı – Erangel veya Miramar’da oynama şansınız var.