PUBG En iyi Yakın Dövüş Silahları

PUBG En iyi Yakın Dövüş Silahları için PUBG rehberimiz, Kazayağı, Pala, Pan ve Orak’ı kapsıyor.

Toprak firmalarına indiğinde herkes ganimetle şanslı olmaz ve bazen size verilen şeyle yetinmek zorunda kalırsınız. En kötü durumda, bu bir Kızartma Tavası, Orak veya mütevazı bir oturma odasının ortasında bulunan atılmış bir Pala olabilir.

Bir Tava kullanmak ve bir Saldırı Tüfeği paketleyen bir düşmana kafa kafaya hücum etmek sizin için pek iyi sonuç vermeyecektir, ancak oyunun erken safhalarında, maksimum seviyede spor yapmayacakları için rakiplerinizi anlamsız yere vurma şansınız çok daha yüksektir. dişli. Yakın dövüş silahları ayrıca bir gürültü yaratmadan ve daha fazla dikkat çekmeden oyuncuları devirmek için harika araçlardır. Yakın dövüş silahlarının PUBG’de parladığı bu iki senaryoda.

Şu anda PUBG’de dört yakın dövüş silahı var ve birinin diğerinden daha güçlü olup olmadığını söylemek oldukça zor olabilir. Hangi yakın dövüş silahlarını almanız gerektiğine dair bir fikir edinmenize yardımcı olmak için, aşağıda sizi derinlemesine götürecek bir rehber hazırladık.

Burada işiniz bittiğinde temel PUBG Rehberi ve İpuçları kategorimizi ziyaret ettiğinizden emin olun . Daha fazla oyun kazanmak için ihtiyacınız olan en önemli ipuçlarını ve taktikleri içerir.

İLGİLİ: PUBG En iyi Silah Sıralaması

PUBG En iyi Yakın Dövüş Silahları # 2: Kazayağı, Pala, Orak

Dört yakın dövüş silahından üçünü tek bir sıralamaya yerleştirmiş olmamız garip görünebilir, ancak aslında bu üçü arasında hiçbir fark yok. Hepsini karşılaştırırken, hepsinin aynı menzil ve hasar istatistiklerine sahip olduğunu gördük.

Bu oldukça şaşırtıcı geliyor. Crowbar’ın Pala’dan daha iyi bir menzile sahip olabileceğini düşünürken, ikincisi daha fazla hasar verir – ama hayır. Hepsi birbirleri kadar etkilidir.

Basitçe söylemek gerekirse, başka bir şey bulamazsanız, bu üçünden herhangi birini alıp oyunun başlarında son çare olarak kullanmak isteyeceksiniz. Beklemeyen bir düşmana birkaç savurmak, onları şaşırtıcı derecede hızlı bir şekilde alt edebilir!

PUBG En iyi Yakın Dövüş Silahları # 1: Pan

Bu, PUBG’nin imza silahı ve düşmanı tek vuruşta vurabilen tek yakın dövüş silahıdır – ne olursa olsun. Ayrıca, arka tarafınız için bir kalkan görevi göreceğinden, aksi takdirde arkadan vuracak olan mermileri fırlatıp atacağından, ne olursa olsun toplamaya değer.

Pan’ın gücü göz önüne alındığında, diğer tüm damlalar kadar yaygın değildir, bu yüzden bir tane bulmak için epeyce binada dolaşmanız gerekecek. Ekstra bir zırh parçası ve öldürme yeteneği olarak mı hareket ediyor? Oyundaki en iyi yakın dövüş silahı olmasına şaşmamalı.

İLGİLİ : PUBG En iyi Taarruz Tüfeği 6 Seçenek

Bu konuda daha fazla ikna etmeye ihtiyacınız varsa, aşağıda PUBG TV tarafından yayınladığımız videoyu izlediğinizden emin olun. Sadece komik değil, aynı zamanda tüm ihtişamıyla Pan’ı sergiliyor. İyi eğlenceler!