PUBG En iyi Silah Sıralaması

PUBG En iyi Silah Sıralaması rehberimiz P18C, P92, P1911 ve R1895 ve R45’i kapsıyor.

Çoğunlukla bir PUBG maçının açılış anları olabildiğince çabuk inişe geçer ve ardından en yakın binayı ekipman için yıldırım hızında tarar. Çatırtıya gelince, erken savunma için bir Tabancayı kaydırmanız muhtemeldir, çünkü bunlar kolayca oyunun en yaygın düşüşleridir. Bu bağlamda, hangi silahın önceliklendirileceğini bilmeye değer – sonuçta birçoğuyla karşılaşacaksınız.

Şu anda oyunda beş Tabanca var ve hepsinin onları diğerlerinden ayıran çeşitli özellikleri var. Bu silahları bir maçın sonraki aşamalarında kullanmanızı önermesek de, herkes hala hazırlanırken sizi bir veya iki erken öldürmeyi kesinlikle garanti edebilir.

Bazı Tabancalar şaşırtıcı miktarda hasar verir ancak uzun yeniden yükleme sürelerine sahipken, diğerleri daha büyük dergilere sahip olabilir ancak zırhlı düşmanları çizemez. Aşağıda, başka bir şeyle takas etme seçeneği göz önüne alındığında, hangi silahın tercih ettiğiniz seçim olması gerektiğini anlamanıza yardımcı olacak bir kılavuz hazırladık.

Burada işiniz bittiğinde temel PUBG Rehberi ve İpuçları kategorimizi ziyaret ettiğinizden emin olun . Daha fazla oyun kazanmak için ihtiyacınız olan en önemli ipuçlarını ve taktikleri içerir.

İLGİLİ : PUBG En iyi Taarruz Tüfeği 6 Seçenek

PUBG En iyi Silah Sıralaması: R1895 # 5

Bu silahla kasksız bir düşmana kafadan vurmak garantili bir ölümdür. Sorun şu ki, bunu yapmak son derece zor.

Her atışta çok fazla vuruş var ve R1895’in atış hızı kesinlikle yüksek değil. Atışlarınızı kaçırırsanız ya yeniden konumlandırmaya ya da kaçmaya zorlanacaksınız çünkü düşmanın talihsizlikleriniz den yararlanmak için neredeyse kesinlikle zamanı olacak.

Son bir şey de – odadaki tüm mermileri ateşlerseniz yeniden yükleme süresi saçma bir şekilde uzundur. Çoğu zaman, kendinizle ilgili istisnai bir hedefiniz olmadıkça bu silahı önermeyiz.

PUBG En iyi Silah Sıralaması: R45 # 4

Miramar’daki R1895’in yerini alan R45, muadilinden biraz daha bağışlayıcı olan sert bir tabancadır.

Daha kolay nişan almak için kırmızı nokta görüşü alabilir ve bol miktarda .45 ACP cephane türünü destekler, böylece mermileri boşa harcamaktan endişelenmenize gerek kalmaz. Üstelik, R1895’ten önemli ölçüde daha hızlı bir yeniden doldurma hızına sahip, bu da bir itfaiyede daha az savunmasız olacağınız anlamına geliyor.

Onu listemizin en altına yerleştirdik çünkü hala diğer Tabancalara meydan okuyacak atış hızına veya yeniden doldurma hızına sahip olmadığını düşünüyoruz – özellikle oyunun erken safhalarında düşmanlarla yüzleşirken hızın her şey olduğunu düşündüğünüzde.

İLGİLİ: PUBG Loot Haritası

PUBG En iyi Silah Sıralaması: # 3 P92

Bu, bol miktarda 9 mm cephane türünü destekleyen ve ortalama hasar veren mütevazı bir Tabanca. Bu silahla gerçekten yanlış gidemezsiniz, ancak hte paketinden de tam olarak sıyrılamaz.

Baskı altında nişan alma veya yeniden yükleme söz konusu olduğunda hayatı kolaylaştıran bir P92’ye neredeyse her şeyi takabilirsiniz. Bu silahın getirdiği en büyük avantaj, büyük dergi boyutudur, bu da onu yakın mesafelerde spam gönderimi yapmak için mükemmel kılar.

Kesinlikle fena değil, ama kesinlikle daha iyi Tabancalar var.

PUBG En iyi Silah Sıralaması: # 2 P1911

P1911 .45 ACP mermi alır, bu da ona fantastik durdurma gücü sağlar ve daha az güçlü 9 mm çeşidini kullanan diğer birçok tabancayla karşılaştırıldığında. Bu anlamda, bir tabancanın durdurma gücünü bir Tabancanın kullanımıyla birleştirerek, yere indikten hemen sonra yağma yaparken onu seçilmesi gereken bir yan silah haline getirir.

İLGİLİ: PUBG En İyi Loot Ve İniş Yerleri Rehberi

PUBG En iyi Silah Sıralaması: # 1 P18C

P18C, oyunda tam otomatik modda mermi atabilen tek Tabancadır. Bu, özellikle herhangi bir maçın ilk birkaç dakikasında oyuncuların zırh veya kask kullanma olasılığının daha düşük olduğu durumlarda, yakın mesafeden hedefleri parçalamada fantastik hale getirir.

Oyundaki diğer tabancalarda olduğu gibi, P18C uzun menzilde mücadele ediyor ve bir şarjörü boşaltırken bir rakibi devirmek için yeterli olabilir, iki hedefi düşürmeyeceksiniz. Yine de bunlar bir yan kol için küçük kıkırdama ve yine de gerçekten, gerçekten iyi bir seçim!