Park Shin Hye Diyeti Nasıl Yapılır? Ne Yiyebilirsin?

Park Shin Hye diyeti hakkında çok fazla bilgi olmadığı için konuşulacak pek bir şey yok. Mümkün olduğunca çok araştırma yapmaya çalıştık, ancak diyetinden pek bahsetmiyor. Diyeti salatalık, az yağlı süt, lahana ve biraz kahverengi pirinçten oluşuyor.

Bununla ilgili daha fazla okumakla ilgileniyorsanız, lütfen okumaya devam edin. Bu diyeti kendiniz denemeniz tavsiye edilmez.

Gördüğünüz gibi, diyeti hiç sağlıklı değil ve kalori alımı, özellikle aktris olan bazıları için son derece düşük.

İLGİLİ: Seolhyun Diyeti Listesi ve Hızlı Kilo Verme Tüyoları

Diyet Yolculuğu

2015’te Park Shin Hye, aşırı diyetiyle gazetede manşetlere çıktı. O kadar küçüktü ki insanlar şok oldu. Kalori alımı günde sadece 350 kaloriydi ve bu kadardı. İnsanlar bunun takip edilemeyecek kadar sert olduğunu söyledi.

2009’dan beri biraz kilo alıyor ve birçok Kore TV şovu ve çevrimiçi medya tarafından büyük bir utanç kaynağı oldu. Vücudunu ve kusurlarını eleştirdiler. Medyada sık sık “Tombul” veya “Şişman” olarak anılıyordu.

Oldukça genç biri için çok sert ve başa çıkması zor. Ne yazık ki Kore’de güzellik standartları çok farklı ve fark ettikleri her küçük kusuru eleştiriyorlar.

Daha sonra diyetinden dolayı akşam 6’dan sonra yemek yemediğini açıkladı. Bu kilo vermeye yardımcı olur ve bir diğeri, ayrıca diyet yaparken günde iki öğün .

Birkaç yıl geçtikten sonra hayranlarından çok destek ve sevgi aldı. Birçok marka onu reklam filmlerinde rol aldı ve daha da popüler oldu.

Hatta bazı insanlar onun şimdiye kadar var olan en güzel Koreli aktrislerden biri olduğunu söyledi. Tamamen doğaldı ve herhangi bir estetik ameliyat yaptırmamıştı.

O zamandan beri, bu güne kadar kilosunu koruyor, bu çok yoğun bir programı olan biri için çok etkileyici.

O zamandan beri Kore dizilerinde birçok rol oynadı ve birçok ödül kazandı. Umarım ödül kazanmaya devam eder ve ne olursa olsun onu desteklemeye devam edeceğim.

İLGİLİ: BTS Jimin Diyeti Nasıl Yapılır? Günde Sadece 1 Öğün!

Günde İki Yemek Yeter mi?

Hayır, iki öğün yeterli değil; Bu diyete bakarsanız, sadece 350 kalori vardır ve bunu bir dişinin ortalama alımıyla karşılaştırırsanız, son derece düşüktür.

Bu yüzden bu diyeti kendiniz uygulamanız tavsiye edilmez. Çok tehlikelidir ve özellikle kişisel asistanınız yoksa sizi aşırı derecede yorar.

İki öğünün yeterli olduğu tek senaryo, her ikisinin de 500+ kalori olmasıdır, ancak bu bir öğünde çok fazladır. Çoğu insan günde üç öğün yemek yiyor ki bu da daha iyi.

Bu Diyeti Kendiniz Denemelisiniz?

Hayır, çok sert olduğu için bu diyeti kendi başınıza hiç denemediyseniz yardımcı olur. Bu diyeti deneyecek olsanız bile, kendinizi açlıktan öldürmekle eşdeğer ve bu hiç iyi değil. Bu diyeti deneyen kişiler, kalori alımı çok düşük olduğu için asla tavsiye etmezler.

Tüm enerjinizi tüketir ve muhtemelen gün boyunca kendinizi zayıf hissedersiniz. Bu yüzden kilo vermenin en kolay yolu diyetinizi oluşturmak ve egzersize başlamaktır. Kilo vermek isteyen birçok insan asla egzersiz yapmaz ve ertelemeye devam etmez.

Kilo vermek istiyorsanız bugün başlamalı ve planlar yapmalısınız. Kendinize başlamak için motivasyonunuz yoksa, kişisel bir eğitmen kiralayın.