MAMAMOO Hwasa Diyet Listesi ve Egzersiz Rutini

MAMAMOO Hwasa Diyet Listesi: Hwasa bir şarkıcı, rapçi, söz yazarı ve Kpop grubu MAMAMOO’nun üyesidir. Hwasa ayrıca son iki yılda bir albüm ve kendi EP’si yaptı ve solo kariyeri oldukça iyi gidiyor. Eminim hepimiz şarkıyı seviyoruz, şarkıcı Maria.

Ancak şarkıcı, şarkı söyleme ve rap yapma becerilerinin yanı sıra en güzel kpop idollerinden biri olarak tanınır ve bunun sebeplerinden biri de vücut fiziği. Bu nedenle, Hwasa egzersiz ve Hwasa diyet planını da öğrenmek istiyorsanız , okumaya devam edin.

Hwasa Egzersiz Rutini

Hwasa bir şarkıcı ve Kpop endüstrisindeki en başarılı idollerden biri. Bu itibarı yüksek tutmak için her zaman egzersiz yapması ve formda kalması gerekir; bunun için bazen Hwasa’nın da sert önlemler ve katı rutinler alması gerekir. Hepimizin bildiği gibi, şişman ve hatta iri bir insanın Kpop’ta başarılı bir idol olmasına imkan yok.

İLGİLİ: Kore Egzersizleri: 20 Dakikalık Egzersiz Rutini

Yeteneğinize rağmen, etiketler sizi yine de zayıflamaya ve hayranların iyiliği için kilo ve büyük kaslarınızı kaybetmeye zorlayacaktır. Pek çok idol, hayallerini gerçekleştirmek için her gün antrenman yaparken çok sayıda antrenman yapıyor. Hwasa, egzersiz rutininde olduğu gibi bazılarını da yaptı. Hwasa, eğitim rutini ve şarkılar için dans pratiği dışında herhangi bir egzersiz rutini yapıyor gibi görünmüyor.

Hwasa Vücut İstatistikleri

Yükseklik 5 ft 3 inç

Ağırlık 46 kg

Yaş 25 yıl

Göğüs 32 inç

Bel 24 inç

Kalça 34 inç

Bununla birlikte, endişelenmeyin, Hwasa’nın vücut şekline oldukça benzeyen bir Kpop bedenine sahip olmanıza nasıl izin vereceğimi bildiğim için . En iyi ve en hızlı sonuçları almak için haftada altı gün çalışacağız. Yine de birçok Kpop idolü gibi sağlıksız ve tehlikeli bir diyet ve egzersiz yerine sağlıklı bir yaklaşım sergileyeceğiz.

Kardiyo

Hwasa, müzik işinde oldukları sürece her Kpop idolünün yapması gereken birçok dans pratiği yapıyor. Yani evet, tüm bu dans rutini ve bu performanslar için canlı performanslar ve provalar yapmak çok fazla enerji gerektirir ve size mükemmel bir yağ yakıcı kardiyo egzersizi verir. Bu yüzden haftada dört ila beş gün yaklaşık bir saat boyunca dans çalışması veya koşma, bisiklete binme gibi diğer kardiyo rutinlerini yapacağız.

Pilates / Yoga

Birçok Kpop idolü, çok ince ve tonda bir vücut fiziği elde etmek için dans etmenin yanı sıra egzersiz rutinlerinde yoga veya Pilates yapmayı sever. BlackPink üyelerinden bazıları ayrıca , tüm göz kırpmaların çok sevdiği seksi, sıcak karın kaslarına ulaşmalarına yardımcı olan bir saatlik Pilates seansı yapmayı sever. Bu nedenle, karın kasları, iyi tonlanmış kolları ve poposu olan ince bir vücuda sahip olmak için haftada beş gün bir saat Pilates veya yoga yaptığınızdan emin olun.

Hwasa Diyet Listesi

Koreaboo’nun makalesi, Hwasa’nın çıkışına hazırlanmak için bu kadar kısa sürede nasıl çok kilo verdiğini anlatıyor. Daha önce de söylediğim gibi, Kpop idolleri, hiç kimsenin denememesi gereken son derece sağlıksız diyetler yapıyorlar. Hwasa, ilk çıkışında 2-3 ayda 15 kilo verdiğini belirtti. Bu neredeyse birçok insanı ağlattı. İlk çıkışı için yaklaşık 5ft ve 4 inç ağırlığında sadece 45kg olan bir kız.

Bu ne kadar çılgıncaydı; ne yediğine ve kaç kalori tükettiğine dair hiçbir bilgi yoktu. Bununla birlikte, şimdi Hwasa daha çok sağlıklı bir diyet yiyor, hala zayıf kalması için yapılıyor, ancak yemeğinden her zamankinden daha fazla zevk alıyor. Yukarıdaki egzersizle diyetim kilo vermenize ve birkaç ay içinde ince bir vücut şekline sahip olmanıza yardımcı olacağı için bu sert önlemleri almak zorunda kalmayacağız.

Kahvaltı

  • Meyveler
  • Omlet
  • Meyve suyu

Öğle yemeği

  • Tavuk
  • Sebzeler
  • salata

Abur cubur

  • Bir tatlı patates

Akşam yemegi

  • Tavuk veya hindi
  • salata
  • Sebzeler