Jeon Somi Diyeti Nedir? Ne Yiyebilirsin?

Jeon Somi Diyeti: IOI’nin bu eski üyesi şu anda solo sanatçı olarak kariyer peşinde. Jeon Somi, JYP’nin 2015’te yayınlanan hayatta kalma programı ‘Sixteen’de göründüğünden beri benzersiz görseliyle dikkatleri üzerine çekti. Sadece bu değil, Somi, çok genç yaşına rağmen inanılmaz vücut oranlarıyla da tanınıyor.

Somi, geçen yıl 24 Mayıs’ta ‘Taxi’ye çıktığı sırada diyet planını açıkladı. Sunucu, Kim Young Ja, Somi’nin annesinin onun doğru yemek yemesi konusunda endişelenip endişelenmediğini öğrenmek istedi. Somi daha sonra, “Eomma, endişelenmek iyi değil. Çok iyi yiyorum, bu yüzden yeterince kilo aldığımı düşünüyorum. Lütfen evde dinlenin. “

Solist, su içerken bile kilo aldığını iddia etti, Somi ayrıca haftada 10 kilo vermesine neden olan diyet yöntemlerinden de bahsetti! O diyor ben sadece kahvaltı, öğle ve akşam bir muz yemek”. İlk başta zordu ama şimdi kolaylaşıyor. Bir haftada 4 kilo (yaklaşık 10 lbs) verdim. Bu harika bir sonuçtu, bu yüzden hala arada bir diyet yapıyorum. “

İLGİLİ: Ailee Diyeti Nedir?

AKMU Soohyun Diyeti Hakkında

YG Entertainment’ın ikili kardeşlerinden Soohyun, eşsiz vokali ve erkek kardeşiyle birlikte iyi bir müzik yaratma yeteneği ile tanınıyor. Ayrıca halk tarafından, aslında ona çok yakışan tombul görünüşüyle ​​tanınıyor, ancak o zamanlar sıkı bir diyet yapmaya karar verdi.

Soohyun, 16 Mayıs 2016’da KBS Cool FM ‘Park Jiyoon’s Gayo Plaza’da göründü. Diyet yöntemlerini paylaştı ve şarkıcı, yaklaşık dört ay boyunca diyetine özenle bağlı kaldığını söyleyerek başladı.

“Yediklerimi çok izledim ve çok egzersiz yaptım, karbonhidrat alımımı kontrol ederken protein ve sebze yiyerek bilinçli bir şekilde sağlıklı beslendim” diye açıkladı Sonra Park Jiyoon, “Çok çalışıyorsun gibi görünüyor” diyerek ona iltifat etti .

İLGİLİ: Wendy Diyeti Nedir? (Wheesung Diyeti) Hakkında

Ağabeyi Lee Chanhyuk daha sonra “Bundan dolayı ben de yemek yiyemedim. Ben et yediğimde bana dik dik bakıyordu. ” Soohyun, “Ben diyetteyken yine de tavuk, pizza ve jokbal (domuz ayağı) yemedin mi?” Kardeşi son cevabını verdi, “Yardım edemem.” Bu iki kardeş için en iyisini umuyoruz.

Ve hepsi bugünün makalesi içindi. Bunun, diyet yapmanın tamamen iyi olduğunu bilmenize yardımcı olacağını umuyoruz, ancak unutmayın, aşırıya kaçmayın!