ITZY Ryujin Kaç Kilo,Boy,yaş ve Diyet Listesi

ITZY Ryujin Kaç Kilo: 48 kg ağırlığındadır. ITZY Ryujin, Kpop grubu ITZY’nin baş dansçısı ve rapçisi olarak tanınan bir rapçi ve şarkıcıdır. Grubun oldukça yetenekli bir üyesi olan Ryujin birçok şeye ayak uydurmak zorunda. ITZY Ryujin Kaç Kilo: 48 kg ağırlığındadır.

Pek çok hayran Ryujin’e görünüşü için hayranlık duyuyor ve hatta vücut fiziği için bile Ryujin çok iyi durumda. Ryujin’i de seviyorsanız ve onun gibi bir vücut istiyorsanız, size ITZY Ryujin antrenmanı ve ITZY Ryujin diyet planından bahsedeceğim.

ITZY Ryujin Vücut İstatistikleri

  • Yükseklik 5 ft 5 inç
  • Ağırlık 48 kilo
  • Yaş 19 yıl
  • Meme 32 inç
  • Bel 24 inç
  • Kalça 34 inç

ITZY Ryujin Egzersiz Rutini

Ryujin, ona her şeyi vermiş oldukça güzel ve arkadaş canlısı bir kişidir. Ancak konu zayıf ve formda kalmaya geldiğinde, Ryujin bunu oldukça ciddiye alıyor. Çoğu sanatçının aksine, formda olmanın kendi işi olduğunu düşünüyor ve bunu çok ciddiye alıyor.

Bunu Koreaboo’nun röportajın tamamını ele aldıkları bu makalesinde okuyabilirsiniz . Ryujin, formda olmanın olmamız gereken şey olmadığını söyledi; koreografilerini daha iyi hale getirmek ve benzer kostümler almak için yalın kalıyorlar. Ryujin, idollerin estetik olması gerektiği halde Ryujin ve diğer üyelerin formda kalmasının ana nedeni olmadığını belirtti.

Yaptıkları her şey performanslarını iyileştirmek ve daha dikkat çekici hale getirmek. Ryujin aynı zamanda baş dansçıdır, bu nedenle performansları herkesten daha fazla önemsediğine şüphe yoktur. Şimdi Ryujin antrenmanına döndüğümde, onun rutini hakkında araştırmaya çalıştım ama bulabileceğim pek bir şey yoktu.

Bence Ryujin her gün sadece bir dans rutini yapıyor ve saatlerce dans pratiği yapıyor. Baş dansçı olduğu için becerileri de oldukça mükemmel ve tüm bu dans pratiği zayıf kalmasına ve birçok kalori yakmasına yardımcı oluyor. Ortalama olarak, Ryujin iki saat veya daha fazla antrenman yapıyor ve en az 800 ila 1k kalori yakıyor olmalıdır.

Bunun dışında Ryujin, diğer üyeler gibi bazı esneme ve vücut ağırlığı egzersizleri yapıyor olmalı. Ancak, evet, vücut ağırlığı egzersizlerinin kanıtı olmadığı için bunu kesin olarak söyleyemem.

Şimdi, Ryujin gibi forma girmenize yardımcı olacak bu egzersizlerden ve diğer egzersiz programlarından oluşan bir rutin yapalım. İki saat üç saat olmak üzere toplam beş gün eğitim ve aktivite yapacağız. Öyleyse rutine geçelim:

ITZY Ryujin diyeti şunları içerir:

Sabah rutini

Sabah rutininde bize esnek ve zayıf bir vücut figürü vermek için yoga veya pilates gibi egzersizler yapacağız. Yapmak istediğiniz antrenmanı seçebilir veya her ikisini de alternatif olarak günde bir saat yapabilirsiniz. Bu antrenmanların her ikisi de birçok Kpop şarkıcısı tarafından uyarlanmıştır, böylece bunlarla bir kpop vücut için çabalayabilirsiniz.

Akşam Rutini

Akşam rutininde, birçok kalori yakmak için bir saatlik dans pratiği yapmanızı tavsiye edeceğim. Dans etmeye alışkınsanız, daha iyi sonuçlar için kursu günde iki saate çıkarın. Ayrıca, olası yaralanmalardan kaçınmak için dans pratiğinden önce esneme yaptığınızdan emin olun.

İLGİLİ: ITZY Chaeryeong Kaç kilo,Boy,yaş ve Diyet Listesi

ITZY Ryujin Diyet Planı

Ryujin formda kalmayı sever ve bu yüzden diyetleri nispeten sağlıklıdır ve öncelikle temiz yiyecekler içerir. Koreaboo’ya göre , kahvaltı yapmıyor ve atlıyor. Ryujin diyeti bol su içmeyi içerir ve sebze yemekten her şeyden çok hoşlanır. Şimdi diyet planına bakalım:

ITZY Ryujin diyeti şunları içerir:

Kahvaltı

  • Bardak su

Öğle yemeği

  • İstiridye soslu kızarmış sebzeler

Atıştırmalıklar

  • Jöleler veya şekerler

Akşam yemegi

  • Salata, ama başka bir şey isterse, gidip o yemeği yiyor.