ITZY Chaeryeong Kaç kilo,Boy,yaş ve Diyet Listesi

ITZY Chaeryeong Kaç kilo: 47 kg ağırlığındadır. ITZY Chaeryeong, Kpop grubu ITZY’de dansçı, şarkıcı ve rapçi olup rap becerileri ve şarkı söyleme becerileriyle tanınır. Chaeryeong aynı zamanda grubun baş dansçısıdır ve hatta bazıları Chaeryeong diğer birçok kpop sanatçısından daha iyi bir dansçıdır.ITZY Chaeryeong Kaç kilo: 47 kg ağırlığındadır.

Chaeryeong ayrıca görünüşüyle tanınır ve çok ince ve ince bir vücut şekline sahiptir. Eminim birçoğunuz Chaeryeong rutinini ve onun ne yaptığını araştırmaya çalıştınız. Dolayısıyla, ITZY Chaeryeong antrenmanını ve ITZY Chaeryeong diyet planını da istiyorsanız, okumaya devam edin.

ITZY Chaeryeong Vücut İstatistikleri

 • Yükseklik 5 ft 5 inç
 • Ağırlık 47 kg
 • Yaş 19 yıl
 • Meme 32 inç
 • Bel 24 inç
 • Kalça 33 inç

ITZY Chaeryeong Egzersiz Rutini

Chaeryeong, onu çıkıştan sonra gördüğümüzden beri her zaman ince ve zayıf görünen inanılmaz bir kişi ve şarkıcı. Başlıca nedenlerden biri, Chaeryeong’un Kpop endüstrisine uygun olması gerektiğidir çünkü yıldızların zayıf bir şekilde kalması gerekir. Şimdi Chaeryeong’un formda kalmak için neler yaptığından bahsedelim?

Onun rutinini araştırmak için biraz araştırma yaptım ama Chaeryeong’un antrenmanı hakkında size söyleyecek o kadar çok şey bulamadım. Chaeryeong’un çoğunlukla dans ve diğer bazı vücut ağırlığı egzersizleri gibi aktiviteler yaptığını söyleyebilirim. Hepimiz dansın Kpop endüstrisinde çok önemli olduğunu biliyoruz ve tüm bu adımları atmak için çok fazla pratik yapmanız gerekiyor.

Özellikle ITZY’de koreografi oldukça yoğun olduğu için uygulama ortalama iki saat sürüyor. Bu kadar dans rutini kesinlikle herkesin kilo vermesine ve birçok kalori yakmasına yardımcı olacaktır. Bunun dışında, bir yerlerde tüm ITZY üyelerinin serbest vücut egzersizlerini içeren başka egzersizler yapmayı sevdiğini okudum.

Gelecek vaat eden herhangi bir kaynaktan kanıt yok, bu yüzden Chaeryeong’un bunu yaptığını söylemeyeceğim. Ancak mümkündür; sanatçılardan bazıları Yoga, Boks, Ağırlık çalışması, Pilates, vb. gibi başka antrenmanlar da yapıyor. Yani evet, Chaeryeong gibi bir vücut elde etmeye çalışırken bu antrenmanları da dahil edebilirsiniz.

Artık Chaeryeong rutinini bildiğimize göre, onları onun gibi bir vücuda sahip olmak için izleyebileceğiniz bir rutine dönüştürelim. Bu rutinde, beş gün boyunca çalışmayı içeren egzersizler yapacağız ve her gün üç saat egzersiz yapacağız. Bu yüzden kolay olmayacak, ama gerçekten de koyacağınız sıkı çalışmaya değer. Şimdi eğitim planına bakalım:

ITZY Chaeryeong antrenmanı şunları içerir:

Dans Rutini

Sabah dans pratiğine başlayacağız ve bu bizim ana çalışmamız olacak, bu yüzden atlamayın. En iyi sonucu almak için beş gün boyunca her gün 1-2 saat dans pratiği yapmalısınız. Vücudunuza ihtiyacınız olan esnekliği verecek ve vücudunuzu Chaeryeong gibi zayıf ve tonlu hale getirecektir.

İLGİLİ: ITZY Lia Kaç Kilo,Yaşı,Boyu ve Diyet Listesi

Tonlama Egzersizi

Hangi yolu takip etmek istediğiniz size kalmış. Bir saat boks, yoga, pilates vb. Yapabilirsiniz. Ya da dönüşümlü günler de yapabilirsiniz, böylece işiniz heyecanlı kalır ve egzersiz yaparken eğlenebilirsiniz.

Chaeryeong gibi bir vücudu hedefliyorsanız, yoga ve pilates yapmayı tavsiye ederim ve bir gün boks yapabilirsiniz. Bu model, kasınızı güçlendirecek ve ayrıca kardiyovasküler çalışmanız sırasında size esneklik sağlayacaktır.

ITZY Chaeryeong Diyet Planı

Koreaboo hakkında tüm üyelerin diyetlerinden bahsettikleri bir makale buldum . Chaeryeong’un diyet planında kahvaltıyı atlıyor, çok su içer ve sağlıklı yiyecekler yiyor. Chaeryeong ayrıca baharatlı ve tuzlu yiyeceklerden uzak durur; onları bazen tadıyor ama çok az. Şimdi bahsedilen diyete bakalım:

ITZY Chaeryeong diyeti şunları içerir:

Kahvaltı

 • Çok fazla su

Öğle yemeği

 • Et
 • Pirinç
 • Bazen dondurma

Akşam yemegi

 • Genellikle çıtır bir salata