Shin Yuna Kaç Kilo,Yaş,Boy ve Diyet Listesi

Shin Yuna Kaç Kilo:48 kg ağırlığındadır. Shin Yuna, bir şarkıcı ve Kpop grubu ITZY’nin bir üyesidir. Aynı zamanda grubun en genç üyesi, bu da onu gençler için daha çekici kılıyor. Shin Yuna Kilo:48 kg ağırlığındadır.

Shin Yuna’nın büyük bir hayranı var ve bazı hayranlar Shin Yuna’yı ITZY’nin güneş ışığı olarak da adlandırıyor. Bununla birlikte, birçoğu vücut fiziğine de hayran, bu yüzden ITZY Shin Yuna egzersizini ve ITZY Shin Yuna diyet planını da istiyorsanız, okumaya devam edin.

ITZY Shin Yuna Vücut İstatistikleri

  • Yükseklik 5 ft 6 inç
  • Ağırlık 48 kilo
  • Yaş 17 yıl
  • Meme 32 inç
  • Bel 23 inç
  • Kalça 33 inç

ITZY Shin Yuna Egzersiz Rutini

Yuna, yakında daha da önem kazanacak ve solo çıkış yapacak olan en genç ve muhtemelen en yetenekli üyedir. Yuna çok zayıf kalıyor ve oldukça iyi görünüyor; bunların hepsi diğer üyelerle düzenli olarak yaptığı egzersizler yüzünden. Öyleyse Yuna’nın bu kadar zayıf kalmasına yardımcı olan eğitimi görelim.

Başlamadan önce, Yuna’nın genç olduğunu unutmayın, bu yüzden metabolizma hızlıdır ve hala büyümektedir, bu da onun zayıf kalmasına yardımcı olur. Şimdi, antrenmanını araştırmaya başladıktan sonra, hiçbir makale ya da röportajda etkinliği belirtilmedi. Bir Instagram hesabı bile bazı dans videoları gösterdi ve Yuna rutini için olan tek şey buydu.

Yuna’nın diğer üyelerle yalın kalmak için sadece dans eğitimi veriyor olabileceğini de söyleyebilirim. Grubun dans koreografisi yoğun bir çalışma olduğu için beni hiç şaşırtmayacak. Yuna ayrıca programa bağlı olarak günde en az iki saat ve haftada beş gün, hatta bazen daha fazla dans pratiği yapıyor.

Ayrıca, buna ek olarak, hepsinin yaptığı birkaç vücut ağırlığı antrenmanı ve esneme egzersizi gibi özel egzersizler vardır. Şimdiye kadar fiziksel şekillerini bu kadar iyi koruyabiliyorlar. Şimdi, fit olmanıza ve Yuna gibi bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olacak alternatif bir rutin görelim.

İLGİLİ: ITZY Ryujin Kaç Kilo,Boy,yaş ve Diyet Listesi

Kardiyo, esneklik ve sıkılaştırma egzersizi gibi egzersizlerin dahil edileceği günde iki kez çalışıp antrenman yapacağız. Haftada beş gün ile başlamanızı ve ardından her gün yavaş yavaş alışmanızı öneririm. Ancak, egzersiz yapmaya alışkınsanız, haftada altı ila yedi gün yapabilirsiniz.

ITZY Shin Yuna antrenmanı şunları içerir:

Sabah rutini

Sabah rutininde esneklik ve tonlama egzersizleri için bir saat yoga veya Pilates yapacağız. Bu egzersizlerin her ikisi de vücudunuzu daha esnek hale getirirken tonlanmış bir vücut elde etmenize yardımcı olur. Sevdiğiniz herhangi bir faaliyeti yapmaktan çekinmeyin; her ikisi de faydalıdır ve neredeyse benzer sonuçlar verir. Bunları farklı günlerde de deneyebilirsiniz, bu da egzersiz yapmanızı daha da ilginç hale getirir.

Akşam Rutini

Akşam rutininde bir saatlik kardiyo egzersizi yapmayı öneririm. Yuna’nın yaptığı gibi bir dans rutini takip edebilir ve bunu her gün yaparak birçok kalori yakabilirsiniz. Eğer dans antrenmanlarının pek hayranı değilseniz, 30 dakikalık koşu ve 15 dakikalık hidro kürek makinesi ve bisiklete geçebilirsiniz. Yine de, bazı beceriler öğrenirken egzersiz yapmak için bir dans egzersizi yapmanızı öneririm.

ITZY Shin Yuna Diyet Planı

Koreaboo’nun makalesi bize, Yuna’nın sığır eti, tavuk, makarna, patates kızartması ve salata gibi yiyecekleri yemeyi sevdiğini söyledikleri diyetinden bahsediyor. Diyet, güzel bir denge ile nispeten sağlıklı yiyecekler yemekten oluşur.

Kahvaltıdan söz edilmedi ve akşam 8’den sonra yememeye çalıştığını bile söylediler, bu yüzden tahmin ediyorum ki Yuna aralıklı oruç tutuyor ve kahvaltıyı atlıyor. Şimdi diyet planına bakalım;

ITZY Shin Yuna diyeti şunları içerir:

Öğle yemeği

  • Makarna, sığır eti, hamburger veya pizza

Atıştırmalıklar

Kızartma

Akşam yemegi

  • salata
  • Tavuk göğsü