ITZY Lia Kaç Kilo,Yaşı,Boyu ve Diyet Listesi

ITZY Lia Kaç Kilo:47 kg ağırlığındadır. ITZY Lia bir şarkıcı ve Kpop grubu ITZY’nin baş dansçılarından biridir. Yeteneği ve güzelliği ile oldukça tanınmış ve büyük bir ün kazanmıştır. ITZY Lia Kaç Kilo:47 kg ağırlığındadır.

Grupta kesinlikle yetenekli şarkıcılardan biri olsa da şöhreti aynı zamanda güzel fiziği ve görünüşünden kaynaklanıyor. Lia’nun çok güzel ve ateşli göründüğünü inkar edemeyiz, bu yüzden ITZY Lia egzersizini ve ITZY Lia diyet planını da istiyorsanız, okumaya devam edin.

ITZY Lia Vücut İstatistikleri

  • Yükseklik 5 ft 5 inç
  • Ağırlık 47 kg
  • Yaş 20 yıl
  • Meme 32 inç
  • Bel 24 inç
  • Kalça 33 inç

ITZY Lia Egzersiz Rutini

Lia oldukça formda ve sağlıklı bir şarkıcı ve onu ilk çıkışından sonra gördüğümüzden beri her zaman iyi durumda. Bununla birlikte, birçok şey bu figürü formda tutmak için gidiyor ve hepimiz Kpop insanlarının şarkıcılarını ve idollerini formda görmekten ne kadar hoşlandığını biliyoruz. Öyleyse Lia kendini bu inanılmaz rakamda nasıl tutuyor?

Lia hakkında bilgi edinmek için birkaç şeyi araştırdım, ancak Lia’nın antrenmanı hakkında pek bir şey yok. Antrenman o kadar açık değil ve takım arkadaşları dışında özel bir şey yaptığını sanmıyorum. Hepimiz Kpop şarkıcılarının ne olursa olsun yapmak zorunda oldukları neredeyse düzenli dans pratikleri olduğunu biliyoruz.

Tüm bu dans pratiği ve antrenmanı Lia’nın formda kalmasına yardımcı oluyor ve ITZY dans antrenmanı zaten çok yoğun. Koreografileri de karmaşıktır ve bunu haftada beş ila altı gün iki saat veya daha fazla yapmak çok fazla kalori yakar. Bunun dışında, tüm ITZY üyelerinin yaralanmayı önlemek için danstan önce esneme yapması gerektiğini okudum.

Dans antrenmanından sonra ağız kavgası, egzersizi, plank, bacak kaldırma gibi aktiviteleri içeren belirli egzersizler hakkında haberler var. Ancak, bu umut verici bir kaynaktan değil, bu yüzden bundan pek emin değilim, ama endişelenme , çünkü size hala izlemeniz için iyi bir egzersiz rutini sağlayabilirim.

Yoga, pilates, dans ve bazı serbest vücut egzersizlerini içeren bir rutini takip edeceğiz. Muhtemelen diğer ITZY üyeleriyle aynı egzersiz, ancak bunun nedeni benzer vücut şekilleridir. Ayrıca, birçok Kpop yıldızı bu egzersize inanır ve formda kalmak için bu özel egzersizleri yapar. Bu yüzden diğer Kpop sanatçılarından ilham alıyor. Şimdi rutine başlayalım;

ITZY Lia antrenmanı şunları içerir:

Sabah rutini

Sabah rutininde, zayıf kalmanıza ve esnek ve sağlıklı bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olmak için bir saat Yoga veya Pilates yapmanızı tavsiye ederim. Lia’da buna sahip, bu yüzden bu egzersizler bu kaliteyi elde etmenize yardımcı olacak. Aynı zamanda zihinsel olarak güçlü kalmanızı sağlar ve rahatlatıcı bir rutin yaşarken birçok kalori yakabilirsiniz. Demek istediğim, bunu yaparken rahatlamayacak, ama bittikten sonra çok rahat olacak.

İLGİLİ: ITZY Yeji Kaç Kilo,Boy,Yaş ve Diyet Planı

Akşam Rutini

Akşam rutininde dans antrenmanına odaklanacağız ve bu bizim asıl amacımız. Bu rutini haftada beş gün yaparsanız, çekirdek ve alt bedeniniz güzelce çalışacaktır. Sıkılaşmış karın kasları ve ince ve fit kalçalar alırken çok fazla kilo verebileceksiniz. İstediğiniz zaman ara verdiğinizden ve kendi hızınızda büyüdüğünüzden emin olun.

ITZY Lia Diyet Planı

Şimdi Koreaboo ile ilgili makalede, Lia’nın aldığı diyeti buldum. Yemeyi sevdiği sadece iki yemek var ve bunun arasında Lia bir atıştırmalığın tadını çıkaracak. Tüm öğünleri oldukça hafif, ancak atıştırmalıkları Lia için bazı ekstra ikramlar içeriyor. Atıştırmalıklarda olduğu gibi, Lia bir çörek sipariş etmeyi sever, ancak evet, Lia ayrıca miktarı günde bir çörek olarak sakladığını belirtti. Şimdi diyetini görelim:

ITZY Lia diyeti şunları içerir:

Öğle yemeği

  • Meyveli smoothie

Abur cubur

  • Balzamik soslu veya ballı kiraz domates
  • Sırlı çörek

Akşam yemegi

  • Kimchi mozzarella peyniri ile kızarmış pilav