GFRIEND Umji Diyeti: Hızlı Kilo Verme İpuçları

GFRIEND’den Umji’nin nasıl kilo verdiğini merak mı ediyorsunuz? İşte size GFRIEND Umji Diyeti!

Umji, GFRIEND’in bir üyesi ve aynı zamanda grubun maknae’sidir. Henüz 17 yaşındayken çıkış yaptı ve popülerlik kazanmaya başladı. Kızların diyete sadık kalmasını istedikleri için eğlence şirketlerinin gruba göz kulak olan birçok yöneticisi vardı.

Bildiğiniz gibi, zaten bir diyet uygulamak çok zordur, özellikle de yeni çıkış yapıyorsanız. İdoller performans sergilerken çok yorulur ve neredeyse her zaman yanlarında birine ihtiyaç duyarlar. Sadece fiziksel olarak değil aynı zamanda duygusal olarak da zor.

İLGİLİ: Mamamoo Solar Diyet: Sağlıklı Kilo Verme

Çoğu muhtemelen promosyonlar bittikten sonra ne yiyeceklerini düşünüyor. Bu, özellikle dans edip şarkı söylemeniz gerektiğinde çok yorucu olabilir.

Diyetin Başlangıcı ve Umji’nin İlk Çıkışı

GFRIEND’in başlangıcında Umji oldukça zayıftı ve insanlar bunu fark etti. Aşırı diyete ayak uyduramadı ve ne kadar mücadele ettiğini açıkça görebiliyordunuz.

Bir röportajda GFRIEND, ilk çıkış günlerinde sadece gün boyunca salata ve biraz pirinç yediklerini söyledi. Muhtemelen bu diyet planında neyin yanlış olduğunu ve GFRIEND’in bundan hiç hoşlanmadığını görüyorsunuz.

Kpop diyetlerinin oldukça aşırı olduğu biliniyor ancak sadece salata yemek ve biraz pilav daha da kötü. Son zamanlarda kendime başladım kilo verme yolculuğu ve başlamanın kolay olmadığını söylemelidir. Bu nedenle, idolleri görünüşlerine göre asla yargılamamalısınız ve sadece olumlu yorumlar vermelisiniz.

Daha sonra 2015 yılında Umji tekrar kilo almaya başladı ve birçok kişi onun adı altında korkunç şeyler yorumlamaya başladı. Adını ararsanız, çok anlamsız olan “Umji Ugly” ile otomatik olarak doldurulur.

2016’da GFRIEND “Rough” ile geri döndü ve Umji biraz daha fazla kilo almış gibi görünüyordu. Hayranlar da bunu fark etmeye başladı. Bu süre zarfında sahnede utangaçlaştığını görebiliyordunuz.

ÖNERİLEN: 7 Günlük Kore Diyeti: Hızlı Kilo Kaybı İçin

(GFRIEND Umji Diyeti) Umji’nin Parıltısı

2017’nin sonlarında GFRIEND, başka bir büyük hit olan “Fingertip” ile geri döndü ve Umji çok fazla kilo vermeyi başardı. Egzersiz rutinine başladı ve yaklaşık 11 lbs (5.5 kg) kaybetti. Gördüğünüz gibi, Umji nihayet sahnede biraz daha güven kazandı ve biz de bunun için çabalıyoruz.

Kötü yorumları görmezden gelmeli ve kendine odaklanmalıdır. Onun için en iyisi bu. Bununla birlikte, ona her zaman sebepsiz yere saldıran küçük bir grup insan vardır. Bir yıl sonra, kilosunu geri kazandı, bu bir sorun değildi çünkü hayranlarının çoğu hala yeteneğini seviyordu.

Unutmayın ki bu süre zarfında hemen hemen tüm üyeler de diyet uyguladı ve kilo verdi. Bu, kilo vermesi için Umji’ye daha fazla baskı uygulayabilir. Birkaç ay sonra daha da fazla kilo verdi ve insanlar onun estetik ameliyat yaptığını iddia etmeye başladı.

Durum hiç de böyle değildi ve aşırı diyet nedeniyle yüzü zayıfladı. Nefret yorumuna yeniden başlayan insanlar sebepsiz yere her zaman ondan nefret ediyorlar.

Ağırlığı Korumak

2021’e hızla ilerleyen Umji, kilosunu oldukça istikrarlı bir şekilde korudu ve şimdi her zamankinden daha iyi görünüyor. Harika müzikler yayınlamaya devam edeceğini ve mutlu olacağını umuyoruz. Diyetler, insanların ondan nefret etmeleri için asla aşırı derecede zor olmamalıdır.

Daha önce de söylediğimiz gibi, ondan nefret eden çok az sayıda insan var ve bu her zaman böyle olacak. İdoller gittikçe daha başarılı olmaya başlarsa, daha çok nefret edenler ortaya çıkmaya başlayacak. Son birkaç yıla bakarsak, kilosunu istikrarlı bir şekilde korumuş ve sağlıklı görünüyor.

Çoğu idol için kilosunu korumak en zor kısımlardan biridir çünkü çoğu zaman ne ve ne zaman yiyeceklerini bilemezler. Özellikle boş günlerinde, yöneticileri orada olmadığı için atıştırmama yapmak zordur. Çok cezbedici.