(G) I-DLE Minnie Diyet Listesi ve Egzersiz Rutini

(G) I-DLE Minnie Diyet: Minnie, (G) I-DLE grubunun şarkıcısı, söz yazarı ve ana vokalistidir. Minnie vokal becerileriyle tanınır, ancak aynı zamanda çok iyi bir söz yazarıdır.

Bunun dışında enstrümanlarda piyano ve klavye de kullanabilir. Minnie, grubun oldukça zinde ve sağlıklı bir üyesidir ve birçok hayran vücudunun görünüşünü sever. Dolayısıyla, (G) I-DLE Minnie egzersiz rutini ve (G) I-DLE Minnie diyet planını da istiyorsanız, okumaya devam edin.

(G) I-DLE Minnie Vücut İstatistikleri

 • Yükseklik 5 ft 5 inç
 • Ağırlık 48 kilo
 • Yaş 23 yıl
 • Meme 32 inç
 • Bel 24 inç
 • Kalça 33 inç
 • (G) I-DLE Minnie Egzersiz Rutini

Minnie şüphesiz şimdiye kadar gördüğüm en güzel Kpop idollerinden biri. Pek çok Kpop idolü hakkında yazdığımı biliyorsunuz, ancak Minnie’nin hiç düşünmeden en üstteki listede yer aldığını söyleyebilirim. Sonunda bir fanboy olabilirim, ama evet, antrenmandan ve Minnie’nin kendini nasıl bu kadar harika bir formda tuttuğundan mı bahsediyorsun?

Minne’nin Kpop endüstrisi gibi bir alanda olmanın çok önemli olduğu durumlarda yalın ve inanılmaz bir durumda olması şaşırtıcı değil. Minnie’nin formda kalmak için yapması gereken rutini veya egzersizleri bulmaya çalıştım ama pek bir şey bulamadım. Fitness rejimini veya V-live’ı açıkladıkları bir röportaj yapılmadı; Egzersiz rutini söylediklerini duymadım.

Ancak Minnie dans etmeyi sever ; tüm Kpop sanatçılarının böyle havalı hareketler yaptığını görüyoruz. Bu, neredeyse her gün yaptıkları dans pratiği saatlerinden dolayı olur. Bu, formda kalmanıza ve birçok kalori kaybetmenize yardımcı olan bir egzersiz rutini olarak çalışır. Ortalama bir Kpop sanatçısının iki saat ve en az beş gün boyunca dans pratiği yapması gerektiğinden sık sık bahsetmiştim.

İLGİLİ: (G) I-DLE Cho Mi-Yeon Diyet Listesi ve Egzersiz Rutini

Çok fazla dans pratiği vücudunuzda bir trol alır ve kilonuza, boyunuza ve genlerinize bağlı olarak 900 ila 1 binden fazla kalori yakar. Şimdi, Minnie gibi bir vücuda sahip olmak için izleyebileceğiniz bir egzersiz yapma zamanı. Hiç erişilebilir olmayacak, bu yüzden her hafta iki ila üç saat sürecek beş günlük bir eğitime hazırlanın.

(G) I-DLE Minnie antrenmanı şunları içerir:

Kardiyo

Bir ila iki saatlik kardiyo rutini yapacağız ve dans etmekten daha iyi ne yapabiliriz, değil mi? Minnie, kardiyo rutini olarak neredeyse her gün dans pratiği yaptığından, benzer bir yol izlemesi harika olur. Böylece bir sınıfa katılabilir ve orada çalışmaya başlayabilir ve çok fazla kalori ve yağ yakarken inanılmaz hareketler öğrenebilirsiniz.

Diğer grup egzersizlerini veya koşma, atlama, bisiklete binme, spin dersi, Zumba, aerobik vb. Gibi basit kardiyo egzersizlerini de deneyebilirsiniz. Ancak, bunu en az bir saat ile iki saat arasında yaptığınızdan emin olun.

Yoga veya Pilates

Jennie, Rose vb. Gibi Kpop yıldızları, neredeyse her gün dans pratiğinden sonra düzenli antrenmanları olarak Yoga veya Pilates yapmayı severler. Vücutlarını mükemmel bir şekilde görebildiğiniz için, bu onları güzelce beyazlattı.

Bu nedenle, en iyi sonuçlar için bu egzersizlerden herhangi birini akşam bir saat yapmanızı tavsiye ederim. Vücut tonunuza yardımcı olacak ve zayıf bir şekle girecektir.

Hepsi (G) I-DLE Minnie egzersiz rutini için.

(G) I-DLE Minnie Diyet Planı

Bize gerçekten ne yediğini söyleyebilecek çok fazla bilgi yoktu. Bu yüzden size Kore Popstar diyet planımı uygulayacağım. Aralıklı oruç tutacağız ve yemek penceresini 12.00-20.00 saatleri arasında tutacağız. Ayrıca sağlıklı besinler tüketmeye devam edeceğiz ve kalori tüketimini günde 1.8 kilodan daha az tutacağız.

(G) I-DLE Minnie diyeti şunları içerir:

Öğle yemeği öncesi

 • Yeşil çay

Öğle yemeği

 • Tavuk göğsü
 • Küçük bir kase pirinç
 • Sebzeler
 • Çorba

Abur cubur

 • Proteinli smoothie

Akşam yemegi

 • salata
 • Somon