(G) I-DLE Cho Mi-Yeon Diyet Listesi ve Egzersiz Rutini

(G) I-DLE Cho Mi-Yeon Diyet Listesi: Cho Mi-Yeon, (G) I-DLE ve K / DA grubunun baş vokalisti olarak tanınan bir şarkıcı ve aktris. Cho Mi-Yeon ayrıca Replay: The Moment, Never Ending Neverland ve The Queendom’u da gösteriyor.

Şarkıcılıktan emekli olduktan sonra muhtemelen geleceğin en iyi aktrisidir, ancak umarım grup birlikte kalır. Tüm bu şöhretle, bazı hayranlar ona hayranlık duyuyor ve hatta Cho Mi-Yeon gibi görünmek istiyor. Bu nedenle, (G) I-DLE Cho Mi-Yeon egzersiz rutini ve (G) I-DLE Cho Mi-Yeon diyet planını da takip etmek istiyorsanız , okumaya devam edin.

(G) I-DLE Cho Mi-Yeon Vücut İstatistikleri

 • Yükseklik 5 ft 4 inç
 • Ağırlık 46 kg
 • Yaş 24 yaş
 • Meme 32 inç
 • Bel 24 inç
 • Kalça 33 inç

(G) I-DLE Cho Mi-Yeon Egzersiz Rutini

Cho Mi-Yeon, grubun oldukça estetik ve fit bir üyesi ve bunu oldukça hoş bir şekilde sürdürüyor. Oyuncu olarak çalışırken bile Cho Mi-Yeon vücut şeklini korumuştur ve modelleme gibi başka birçok şeyi yapabilir. Ancak, çok zayıf bir formda kalmak işinin bir parçası olduğu için o kadar da şaşırtıcı değil. Peki Cho Mi-Yeon bu ince vücut şeklini nasıl sürdürüyor?

Bunu öğrenmek için hayran hesabında birkaç şey aramaya çalıştım ve hatta bazı röportajlar yapmayı denedim, ancak rutini hakkında çok fazla bilgi yoktu. Cho Mi-Yeon’un yaptığı her şeyin size kesinlikle garanti edebileceğim bir şey dans çalışmasıdır. Bu, her Kpop sanatçısının yapması gereken bir şey ve aynı zamanda formda ve formda kalmalarına yardımcı oluyor.

Cho Mi-Yeon, grup üyeleriyle haftada dört ila beş gün iki saat pratik yapıyor olabilir. Cho Mi-Yeon’un birçok kalori yakmasına ve vücudunu ince bir şekilde salmasına yardımcı olur. Ancak bence dans etmekten başka bir şey yapıyor olmalı. Cho Mi-Yeon oyunculuk yaparken bile vücut şekli formda kalıyor.

İLGİLİ: Kore Diyeti Yapmak İsteyenlere 15 Tavsiye

Bu yüzden, Cho Mi-Yeon gibi bir vücut şekline sahip olmanıza yardımcı olmak için birçok Kpop sanatçısı rutininden Etkilenen bir rutin vereceğim. Bu rutinde, günde iki kez antrenman yapmak için haftada beş gün iki ila üç saatlik antrenman yapacağız. Eğitim, kardiyo ve tonlama egzersizi gibi egzersizlerden oluşacaktır. Öyleyse başlayalım:

(G) I-DLE Cho Mi-Yeon antrenmanı şunları içerir:

Sabah rutini

Sabah rutininde spor salonuna gidip bir devre rutini ve boks egzersizi yapacağız. Bu antrenmanların her ikisi de birçok Kpop yıldızı tarafından benimsenmiş ve yapılmıştır. Lisa bile sağlıklı ve formda kalmak için düzenli olarak boks yapmayı seviyor, böylece onları gerginlik olmadan takip edebiliyorsunuz.

20 ila 30 dakikalık devre rutiniyle başlıyoruz. Bu rutinde, ana odak merkezimiz olacak ve bu aktiviteden sonra üst vücut boks rutininde çok kullanılacağı için alt bedenimiz olacak.

Tekrarlar: 20

Tüm devreden sonra dinlenme süresi: bir ila iki dakika

Burpees

Atlama krikoları

Şınav

Dar diz şınavı

Egzersizler

Çapraz egzersizler

Bacak yükseltir

Tahta tutuşu

Çıtır çıtır yan plank

Ağız kavgası atlamak için ağız kavgası

Çömelme nabzı

Ayak dengeleme hamlesi

Eşek rüşvet

Yangın musluğu

Bunu yaptıktan sonra, 20 ila 30 dakikalık boks yapmaya geçin ve bunu bir HIIT rutini gibi yapın. 1-2 dakikalık vuruş, kanca, çapraz, vücut öğle yemeği, aparkat, savunma, kombo turları yapın ve her setten sonra 20 ila 30 saniye dinlenin.

Akşam Rutini

Akşam rutininde, kardiyo egzersizi yapmayı da içeren bir egzersiz yapacağız. Tıpkı Cho Mi-Yeon gibi bir dans rutini yapmanızı öneririm. Kalorilerden kurtulur ve rutininizi ilginç tutarken yeni bir şeyler öğrenmenize yardımcı olur.

(G) I-DLE Cho Mi-Yeon Diyet Planı

Cho Mi-Yeon’un şu anda uyguladığı diyetiyle ilgili hiçbir bilgi yoktu, bu yüzden size kendi diyetimi vereceğim. Öğleden akşam 8’e kadar sadece 8 saatlik yemek penceremizle aralıklı oruç tutacağız.

(G) I-DLE Cho Mi-Yeon diyeti şunları içerir:

Öğle yemeği öncesi

 • Limonlu buzlu yeşil çay

Öğle yemeği

 • Tavuk
 • Sebzeler
 • Küçük bir kase pirinç
 • Sebze çorbası

Abur cubur

 • Yeşil veya proteinli smoothie

Akşam yemegi

 • Bir kase salata
 • Somon