Ailee Diyet: Kilo Verme ve Kilo Alma Tüyoları

Ailee’nin nasıl çok kilo verip hemen sonra geri aldığını merak mı ediyorsunuz? İşte sizin için Ailee Diyet!

Ailee, minyon bir vücuda sahip Güney Koreli bir şarkıcıdır. Diyeti düşük kalorili alım üzerine odaklanmıştır ve birçok diyetten geçmiştir. Kariyeri boyunca nasıl kilo alıp verdiğini takip edebilirsiniz, bu birçok kez oldu ve bazı insanlar buna YoYo diyeti de diyor.

YoYo diyeti aynı zamanda hızlı diyet olarak da bilinir ve bundan her ne pahasına olursa olsun kaçınmak istersiniz. Genel olarak sağlık için çok kötü ve daha sonra daha da fazla soruna neden olabilir. Kore müzik endüstrisi diyet yapmayı aşırı hale getirdi ve bu çok büyük bir sorun.

İLGİLİ: Kağıt Bardak Diyeti: Çılgın Kpop İdol Diyeti

Hala bu güne kadar, Kore’de diyet çok büyük bir konu ve birçok insan idolleri görünüşlerine göre yargılıyor. Bu çok yanlış çünkü hepsi yetenekli, özellikle de altın sesi ile Ailee. Hikayeye ve diyet planına geçelim.

Ailee Diyet Başlangıcı

2012’nin sonunda, Ailee bir müzik şovunda ilk ödülünü kazandı. Birkaç ay sonra, biraz kilo almaya başladı ve insanlar müziğinden hâlâ keyif alıyordu. Zayıf veya sağlıksız değildi. Normal bir vücut kitle indeksindeydi ve çok iyi performans gösteriyordu.

İlk kez küçük bir grup insan onu sebepsiz yere eleştirmeye başladı. Daha sonra durum daha da kötüleşti ve kilo alması için onu çağırdılar. Bunu yapmaları için tam anlamıyla bir sebep yok, ama yine de yaptılar.

Eleştirilere rağmen harika bir performans sergiledi ve güvenle yaptı. Gittikçe daha fazla müzik yayınladı ve popülaritesi de arttı. Yıl boyunca başka bir Koreli aktörle skandala girdi, ancak kısa sürede çözüldü.

2014 yılında çok kilo verdi. Bu sırada son derece tehlikeli olan YoYo diyetini denedi. Her gün kendini aç bırakıyorsun ve bu çok kısa süreli bir diyetti. Birçok profesyonel, daha sonra yaşamda birçok soruna yol açabileceği için bunu hiç önermiyor.

2020’ye hızla ilerliyor, kilosunu koruyor ama eskisi kadar spot ışığında değil. Esas olarak dramalar için OST’leri söylüyordu ki bu anlaşılabilir bir durum.

İLGİLİ: GFRIEND Umji Diyeti: Hızlı Kilo Verme İpuçları

Ailee’nin Yeni Bölümü

Onu havaya uçuran OST, “Globin” dizisi içindi, çünkü muhtemelen çoğunuz bunu zaten biliyorsunuz. OST onu geri getirdi ve popülaritesini yeniden fırlattı. Yine daha fazla performans aldı.

Ancak, o da biraz kilo almaya başladı ve birçok kişi onu tekrar çağırdı. Neyse ki onu destekleyen ve ciddiye almadığı için onu öven bazı hayranlar vardı. Her zaman sebepsiz yere onu yargılayan hayranlar vardır.

İdolleri kilo alsalar da verseler de daha çok takdir etmeliyiz. Gerçek bir hayran olduğunuz sürece bizim sorunumuz değil, ne yaşarlarsa yaşasınlar müziklerini desteklemeye devam etmelisiniz.

Aynısı diğer tüm Kpop idolleri için de geçerlidir, ne yazık ki bu olmaz ve insanlar her hata yaptığında idollerine vururlar.

En yaygın Kpop diyetlerine bakarsanız, tavuk göğsü, tatlı patates ve çoğunlukla salatalardan oluşur. Gördüğünüz gibi, bu çok fazla değil ve başlangıçta birçok insan bununla mücadele ediyor. Ancak zamanla idoller buna alışır ve yanlarında profesyoneller vardır.

Kilo Alma ve Egzersiz (Ailee Diyet)

Kariyeri boyunca bir miktar kilo aldı ve bir miktar kaybetti. Bununla birlikte, temel çıkarımlar, diyet yapmanın özellikle alışkın olmayan idoller için son derece zor olmasıdır. Unutulmaması gereken bir diğer önemli nokta da egzersiz yapmanın kilo vermenin anahtarı olduğudur.

Mantıklı olabilir, ancak çoğu insan hala bunu yapmıyor. İdollerin bugünlerde haftada en az 3 kez egzersiz yaptıkları sıkı egzersiz programları var. Bu çok gibi gelebilir, ama gerçekten normal ve içine dans pratiği eklerseniz daha da fazla olabilir.

Dışarıda birçok diyet programı var, ancak sizin için idol diyet planını oluşturduk . Takip etmesi ve anlaması kolaydır, zor adımlar yoktur, sadece 14 günlük diyet yoktur ve sonunda sonuçları göreceksiniz. Bu nedenle, daha önce diyet yapmaya başlamadıysanız ve Ailee’nin altın çağına bakışını elde etmek istiyorsanız, bugün başlamanızı öneririz.

Daha uzun süre beklemenize gerek yok, bol bol sebze ve salata yediğinizden emin olun. Diyet programında hile yapmayın, aynı zamanda tutarlı kalın. Devam ettiğinizden ve elde etmek istediğiniz son sonuçlara baktığınızdan emin olun.

Ailee, çoğumuz için büyük bir rol model oldu ve biz onu takdir etmek istiyoruz. Tüm diyetleri ve kilo alımları boyunca, hala performans sergiliyor ve harika müzikler yaratıyor. Bunu yapmaya devam edeceğini umuyoruz ve ne olursa olsun onu desteklemeye devam edeceğiz.