Woojin Ne Zaman Ayrıldı ve O Ne Yaptı?

Woojin Ne Zaman Ayrıldı: 23 yaşındaki Güney Koreli müzik hissi, JYP Entertainment Ekim 2019’da gruptan ayrıldığını açıklayana kadar Stray Kids’in en ünlü sanatçılarından biri ve baş vokalistiydi.

K-pop, BTS, Blackpink, NCT ve Stray Kids gibi ikonik grupların benzeri görülmemiş bir popülerlik kazanmasıyla küresel müzik endüstrisinin büyük bir dilimini ısırdı. Grup üyeleri arasındaki çatışmalar neredeyse duyulmazken, Stray Kids’den Kim Woo-jin namı diğer Woojin gibi bazı üyelerin 2019’da açıklanmayan “kişisel” nedenlerle gruptan ayrılması, grubun akıllarında büyük bir soru işareti bıraktı. hayranlar. Stray Kids, eklektik pop, hip hop ve elektronika karışımıyla tanınır ve ‘The X Factor’a benzer bir yetenek şovunun sonucu olarak bir araya geldi.

23 yaşındaki Güney Koreli müzik sansasyonu, JYP Entertainment Ekim 2019’da gruptan ayrıldığını açıklayana kadar Stray Kids’in en ünlü sanatçılarından biri ve baş vokalistiydi

İLGİLİ: Woojin Neden Ayrıldı, Woojin Olayı 2021

Stray Kids’ten ayrıldıktan sonra Woojin, Soompi’nin aktardığına göre, “Artık her şeyin sorumluluğunu tek başıma almam gerektiğinden, daha dikkatli ve temkinli olduğumu düşünüyorum. Daha büyük bir sorumluluk duygusu kazandım. [Gruptan ayrıldıktan sonra] hiç endişeli olmadığımı söylemek yalan olur ama çok fazla endişeli ya da bitkin hissetmedim çünkü beni çok seven hayranlarım olduğunu biliyorum.”

Woojin şimdi Nerede?

Woojin gruptan ayrıldıktan sonra bir süre gündemden uzak kalırken, Ocak 2020’de bazı planlarını açıklayarak sahneye yeniden girdi. Yıldız, SpoTVNews’e konuştu ve hayran buluşması planları ve gelecekteki çabaları hakkında bazı bilgiler paylaştı. Soompi’deki bir makaleden alıntı yaparak, “Son zamanlarda düşüncelerimi düzenlemek ve dinlenmek için çok zaman harcadım. Ben de arkadaşlarımla birkaç seyahate çıktım ve ben de egzersiz yapıyorum ve kendimi geliştirmek için çok çalışıyorum. Sahnede olmayı çok özledim. Hayranlarımla buluşmak için yılın ilk yarısında bir hayran buluşması düzenlemeyi planlıyorum.”

Hayran buluşması planlarını detaylandırarak, “Bir tanıdık vasıtasıyla tanıştığım harika insanlarla işbirliği içinde çalışarak hayran toplantıma hazırlanıyorum” dedi. “Hayranlarım için çok fazla şarkı söyleyemediğim için hayran buluşmamda sesimi ve müziğimi çokça dinlemelerini istiyorum. Ayrıca hayranlarıma söylemek istediklerimi içeren kendi bestelediğim bir şarkı hazırladım ve hayran buluşmamda ilk olarak hayranlarıma duyurmayı düşünüyorum.”

Soompi, bu yılın Nisan ayında Woojin’in sahne performanslarının temellerini attığını ve ürün yaratmakla meşgul olduğunu bildirdi. Ayrıca yurtdışındaki hayranlar için yayınlamak üzere hayran buluşmasını filme almayı düşündüğü bildirildi. Ancak SpoTVNews, Woojin’in hayran buluşması için hazırlanırken, özellikle Covid-19’un getirdiği sınırlamalardan sonra, promosyonlar için henüz net planları olmadığını belirtiyor.

Ancak yetenek sınır tanımadığı için Woojin, ürettiği yeni içerikle hayranlarını büyülemekten asla geri kalmıyor . 2020’den beri, Woojin seyahat ederek gençleşmekle meşgul ve ara sıra müzik ekipmanlarının etrafına resimlerini göndererek onun ne yaptığını görmek için can atıyor.