BTS Oda Dekorasyonu İçin 5 Tasarım Fikri

BTS Oda Dekorasyonu için fikir edinebilmek adına resimlere bakarak saatler harcıyorsanız, tüm bu ilhamı kullanmak ve her zaman hayalini kurduğunuz odayı yaratmak için mükemmel bir zaman.

İlk adımı atmaya karar vermemiş olabilirsiniz çünkü birçok detay var ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Ancak, odanızın yalnızca BTS’e olan sevginizi temsil etmesi değil, her zaman geri dönmek isteyeceğiniz bir yer olması için 5 ipucu hazırladık. ✨

BTS Oda Dekorasyonu için 5 fikir

1. Bir renk şeması seçin

Odanızda uyumlu bir atmosfer elde etmek için yapmanız gereken ilk şey bir renk şeması seçmektir. Örneğin, yumuşak renklere sahip beyaz bir oda, aydınlık ve havadar bir alan izlenimi verir.

Öte yandan krem ​​tonlarına sahip pembe bir oda, feminen ve genç bir görünüm yaratır. 🍭

Genel olarak, ince bir dekorasyon istiyorsanız, daha parlak veya daha çarpıcı başka dokunuşlarla nötr bir renk seçmeniz önerilir. Bu sayede aşırıya kaçmadan istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

2. Benzersiz alanlar kullanın

Odanızda çok fazla yer yoksa BTS eşyalarınızı koyacak yeni yerler bulmak zor olabilir. Ancak, bazı hazinelerinizi masanızın duvarında düzenlemeyi düşünebilirsiniz.

Ek olarak, hava sahasından her zaman yararlanmanız gerektiği için rafları birleştirmek mükemmel bir seçenektir. 📚

3. Metal bir duvar ızgarası süsleyin

Instagram, Pinterest ve Tumblr’ın en iyi tarzında bir oda istiyorsanız mutlaka bir duvar ızgarası dekore etmelisiniz.

Bu tasarım öğesi yalnızca çok yönlü olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanımı da çok kolaydır. Küçük klipsler yardımıyla fotoğraf kartları, anahtarlıklar, dekoratif ışıklar ve çok daha fazlasını asabilirsiniz.

Şimdi, gururla sergilemek istediğiniz geniş bir iğne koleksiyonunuz varsa, bunları bir mantar tabakasına yerleştirme fikri çok havalı.

4. Polaroidlerinizi, dijital baskılarınızı ve posterlerinizi yaratıcı bir şekilde sergileyin

Polaroidlerinizi, baskılarınızı ve posterlerinizi sergilemek için biraz yaratıcılığa ihtiyacınız var. İlham alabilmeniz için size bazı fikirler bırakıyoruz:

Ve değerli görüntülerinizi koli bandıyla yok etmekten korkuyorsanız, doğrudan arkaya koymamak en iyisidir. Önce bir post-it yerleştirin ve üzerine bandı yapıştırın. 💡

Fotoğraflarınızı göstermenin başka bir yolu da ip, şerit veya ışıklı bir çelenk oluşturmaktır. Polaroidleri ve fotokartları yerleştirmek için küçük klipsler veya kancalar kullanabilirsiniz.

5. Temsili kelimeler veya ifadeler ekleyin

Sizin için çok şey ifade eden bir BTS sözü, sözü veya şarkısı varsa oda tasarımınıza ekleyebilirsiniz. Bu sadece güzel bir estetik yaratmakla kalmayacak, aynı zamanda bir ilham kaynağı olacaktır. 💖

Odanızı BTS tarzında dekore etmek için bu fikirler hakkında ne düşünüyorsunuz? İlhamla doldunuz mu? Öyle umuyoruz! ARMY ile paylaşmak istediğiniz başka bir ipucu varsa, sizin ve izlenimleriniz için özel olarak hazırladığımız yorum kutusuna bırakabilirsiniz.

Ayrıca, paylaşmadan gidemezsiniz! BTS fandomundan arkadaşlarınızın da odalarını dekore etmek için bazı fikirler keşfetmek için can attığını biliyoruz. Kolaylık için aşağıdaki düğmeleri kullanın.