Woojin Neden Ayrıldı, Woojin Olayı 2021

Woojin Neden Ayrıldı: Kim Woojin, Stray Kids adlı Koreli erkek grubunun baş vokalistiydi. 2019’un sonlarında gruptan ayrıldı ve işte bunun arkasındaki sebep. Bilmek için okumaya devam edin.

K-Pop grupları son birkaç yılda Batı müziği senaryosunda büyük bir popülerlik kazandı ve dünya çapındaki dinleyiciler onların şarkılarını ve videolarını fark etmeye başladı. En tanınmış Koreli erkek gruplarından biri, 2017 yılında kurulan Stray Kids’dir. Bu Koreli grubun bir üyesi olan Kim Woojin, 2019 yılında gruptan ayrıldı ve ayrılma nedenleri çok net değildi. Kim Woojin’in çıkış sebebini öğrenmek için okumaya devam edin.

Kim Woojin Stray Kids’ten neden ayrıldı?

Distractify tarafından yayınlanan bir rapora göre , Stray Kids’den Kim Woojin, 2017 yılında kurulduklarından beri grupla birlikte performans gösteriyordu. Woojin grubun baş vokalistiydi ve aynı zamanda en eski üyesiydi. JYP Entertainment, Woojin’in gruptan ayrıldığını resmen açıkladığı 2019’un ikinci yarısında erkek grubundan ayrılmaya karar verdi. İngilizce’ye çevrilen resmi bir açıklamada plak şirketi şunları söyledi: “Bu zamana kadar Stray Kids’in üyesi olan Woojin, kişisel nedenlerden dolayı gruptan ayrıldı ve özel sözleşmesini feshetti. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. bu birçok hayrana neden olmuş olabilir.”

İLGİLİ: Stray Kids Grubu Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

Meaww tarafından hazırlanan raporlar , Koreli erkek grubundan ayrıldıktan sonra Kim Woojin’in hayranlarıyla solo buluşmalar düzenlemeye devam ettiğini, kendini geliştirmeye odaklandığını ve ürünlerini de piyasaya sürdüğünü belirtti. Şarkıcının artık kendi Youtube kanalı bile var. Grup çıkışından dolayı biraz hayal kırıklığına uğramış görünüyordu ama ona yeni yolculuğu ve solo kariyeri için en iyisini diledi. Grubun geri kalan üyeleri Hyunjin, Han, Felix, Seungmin, IN, Bang Chan, Lee Know ve Changbin’dir.

Kim Woojin’e yönelik suçlamalar

Distractify tarafından hazırlanan bir rapora göre , hesabını silen isimsiz bir Twitter kullanıcısı, kendisinin ve bir arkadaşının “hayranları tarafından gerçekten sevilen bir idol” tarafından cinsel tacize uğradığını iddia etti. 8 Eylül 2020’deki bir dizi tweet’te, kullanıcı, tekrarlanan protestolara rağmen, Woojin’le koronavirüs salgını sırasında Seul’deki bir barda tanıştığını ve iddiaya göre, tekrarlanan protestolara rağmen rızaları olmadan onlara uygunsuz bir şekilde dokunmaya çalıştığını iddia etti. Woojin, Twitter ve Instagram’a gitti ve şu anda tüm platformlardan silinen bir gönderide kendisine yönelik iddiaları reddetti.

“Merhaba. Ben Woojin Kim. Bugün, utanç verici bir şey yaşıyorum, bu yüzden hayranları her iki eşzamanlı çalışmanın mevcut durumu hakkında bilgilendirmek için bir gönderi gönderiyorum. Twitter’da biri garip söylentiler yaydı ve hesabını sildim…Onunla hiç tanışmadım ve bahsedilen yerlere hiç gitmedim.Hayranları çok şaşırmış olmalı ama çok da endişelenme çünkü bu doğru değil.Ve geçenlerde bir anlaşma imzaladım. sevdiğim bir şirketle sözleşme yapıyorum ve solo faaliyetlerim için çok çalışıyorum.Şirket yanlış bilgi yayıcılarına karşı harekete geçmeyi planlıyor ve şirket daha sonra cevap verecek, bu yüzden lütfen fazla endişelenmeyin.O zaman ben Haberleri tekrar ileteceğim. Teşekkürler.”