Stray Kids Grubu Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

Stray Kids üyeleri

Stray Kids Grubu Üyeleri: Program boyunca iki üye elenmiş olsa da, yapımcı Park Jin Young tarafından son bir şans verildi ve dokuz üyenin hepsi birlikte çıkış yapabildiler (ya da k-pop sözlüğüne göre çıkış yapabildiler ). 

Stray Kids üyelerine aşık olmaya hazır mısınız ?

Bang Chan

Tam isim : Christopher Bang
Doğum tarihi : 3 Ekim 1997
Menşei : Sidney, Avustralya
Yaş : 22 yaşında

ÖNERİLEN: Yeni Çıkış Yapan Kpop Grupları 2021 Güncel Liste

Chan O ile yakın arkadaş olma, yedi yıl boyunca eğitilmiş 2010 yılında Avustralya’da seçmelere sonra JYP katıldı Got7 en BamBam ve Yugyeom ve iki kez ve Miss A klipler görünen.

Bugün Stray Kids’in lideri ve aynı zamanda Stray’in diskografisinin çoğunu yazan ve üreten üç parçalı bir hip-hop grubu olan 3RACHA’ya katılıyor .

Lee Know

Tam Adı : Lee Min Ho (이민호)
Doğum Günü : 25 Ekim 1998
Menşei : Gyeonggi, Güney Kore
Yaş : 21 yaşında

Lee Know, realite şovundan elenenlerden biriydi , ancak bugün grubun dansçı hattının (dansçılar alt bölümü) bir parçası ve yeteneği ve karizması ile dikkat çekiyor. 

Eşsiz ve eğlenceli kişiliğinin yanı sıra BTS için bir destek dansçısı olarak bilinir . Onu bir şarkıcı olmak ve sahnede parlamak istemesine neden olan bu deneyimdi.

ÖNERİLEN: EXO grubu üyeleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Çangbin

Tam Adı : Seo Chang Bin (서창빈)
Doğum Günü : 11 Ağustos 1999
Menşei : Yongin, Güney Kore
Yaş : 20 yaşında

Changbin, okul festivallerinde dans etmek ve rap yapmaktan keyif aldı. Bugün, grubun ana rapçisi ve aynı zamanda 3RACHA’daki yerini şarkı sözü yazma konusunda bir uzman olarak doğruluyor .

Karizmatik, çekiciliğinin neşeli ve aktif kişiliği olduğuna inanıyor. İdeal tipin, birlikte gülebileceğin bir kız. Öte yandan, korku filmleri gibi karanlık şeyleri de sever.

Hyunjin

Tam Adı : Hwang Hyun Jin (황현진)
Doğum Günü : 20 Mart 2000
Menşei : Seul, Güney Kore
Yaş : 19 yaşında

Hyunjin grubun ana dansçılarından biri ama son zamanlarda rapçi olarak da öne çıkıyor. Arkadaşları ona güzelliği ve yeteneği için Prens diyor.

Hyunjin ayrıca ikinci sezon web dizisi A-Teen’de yer aldı ve Kore’de popüler bir TV programı olan Show Music Core’a ev sahipliği yaptı . Okumayı, spor yapmayı, suşi yemeyi sever ve kedi tüyüne alerjisi vardır.

Han

Tam Adı : Han Ji Sung (한지성)
Doğum Günü : 14 Eylül 2000
Menşei : Incheon, Güney Kore
Yaş : 19 yaşında

Resmi olarak grubun ana rapçilerinden biri olarak tanınmasına rağmen, gerektiğinde vokallere saldırır. Aynı zamanda 3RACHA üyelerinden biri ve gitar çalmayı biliyor.

Han bir süre Malezya’da yaşadı ve okudu, İngilizce konuşuyor, tripofobisi var ve çekiciliğinin aptalca olduğuna inanıyor. Hobisi film izlerken cheesecake yemektir.

felix

Tam Adı : Lee Felix (이필릭스), Lee Yongbok (이융북)
Doğum Günü : 15 Eylül 2000
Menşei : Sidney, Avustralya
Yaş : 19 yaşında

Felix, gruptaki dansçılardan biridir , ancak kalın ve boğuk sesiyle işaretlenen etki çizgileri ile dikkat çeker . Hayranların sevdiği bir başka çekicilik de doğal sardalyeleri!

Ayrıca Felix, bir sivrisineğin sesini mükemmel bir şekilde taklit eder ve zor bulsa da Korece öğrenmeye çalışır. Reality şov sırasında elenenlerden biri olduğuna inanabiliyor musunuz?

Seungmin (Stray Kids Grubu Üyeleri)

Tam Adı : Kim Seung Min (김승민)
Doğum Günü : 22 Eylül 2000
Menşei : Seul, Güney Kore
Yaş : 19 yaşında

Seungmin çocukken beyzbol oyuncusu olmayı hayal ediyordu. Seçmelerde 2. olduktan sonra 2017’de JYP’ye katıldı ve şu anda Stray Kids’in vokalistlerinden biri.

Bir süre After School Club programını tanıttı . Seungmin çok hijyeniktir ve yemeyi sever. Hobileri arasında müzik dinlemek ve günlüğüne yazmak yer alıyor.

Eski üye: Woojin

Tam Adı : Kim Woo Jin (김우진)
Doğum Günü : 8 Nisan 1997
Menşei : Daejeon, Güney Kore
Yaş : 22 yaşında

Woojin grubun vokallerinden biriydi. Kızarmış tavuk, müzik ve korku filmleri aşığı, Stray Kids’teki çıkışından önce SM Entertainment’ta NCT ile birlikte eğitim bile aldı. 28 Ekim 2019’da kişisel sebeplerden dolayı gruptan ayrıldı.

Stray Kids’in başarısı

Şu anda en popüler gruplardan biri olabilirler, ancak hiçbir şey bedavaya gelmedi: Stray Kids’den çocuklar, hayallerini gerçekleştirmek için realite şovunda çok çalıştılar ve grubun prodüksiyonlarında süper bir şekilde yer alıyorlar: yaratıcı kısmı üzerinde çalışıyorlar. albümler ve hatta bazı koreografiler yaratın!

En büyük başarıları arasında MIROH , My Pace ve I Am You’yu sayabiliriz . Çeşitlendirilmiş tarza rağmen, grubun diskografisinin çoğunun çarpıcı bir özelliği, dans etmeye ve özgürleşmeye davet olan elektronik vuruştur . Direnmek imkansız!