Yeni Çıkış Yapan Kpop Grupları 2021 Güncel Liste

Yeni Çıkış Yapan Kpop Grupları: Bu yeni gruplara çaylaklar , k-pop’a yeni gelenler denir , ancak kariyerlerinin başlangıcından beri büyük profesyonellik, yetenek ve karizma gösterdiler.

Bu gönderi için, bilmeniz gereken bazı k-pop çaylak gruplarını aşağıda listeledik!

Aespa

Kadın dörtlüsü, SM Entertainment’ın en yeni grubudur. The Aespa , k- pop’taki prömiyerini 17 Kasım 2020’de tek Black Mamba ile yaptı ve şimdiden dördüncü nesil K-pop’un en büyük hitlerinden biri. 

ÖNERİLEN: EXO grubu üyeleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Aespa’nın büyük farkı, her üyenin MV’lerde ve gerçek kızlarla etkileşime giren bazı özel sunumlarda görünen dijital bir versiyonuna sahip olmasıdır.

Enhypen

Reality show I-LAND aracılığıyla kurulan Enhypen grubu mutlak bir başarıdır! Grup, CJ ENM ve HYBE Corporation tarafından yönetilmektedir ve oluşumunda hayatta kalmanın büyük finalistleri olan Heeseung, Jay, Jake, Sunghoon, Sunoo, Jungwon ve Ni-ki olmak üzere yedi üyeye sahiptir.

ÖNERİLEN: En Büyük Kpop Fandomlarının Adları ve Anlamları

BLACKWAN

DR Music tarafından başlatılan kız grubu BLACKSWAN , 2011’den 2020’ye kadar aktif olan RANIA’nın yeniden başlatılmasıdır. Grup, Rania’dan Hyeme de dahil olmak üzere beş üyeyle çıkış yaptı, ancak kısa bir süre sonra BLACKSWAN’dan ayrıldı.

Şu anda grup, ilk Brezilyalı k-pop idolü olan Youngheun, Fatou, Judy ve Leia’dan oluşuyor İlk şarkısı Tonight .

Drippin

Woollim Entertainment tarafından kurulan yedi kişilik grup, 28 Ekim 2020’de EP Boyager ile çıkış yaptılar ve şimdiden yeni k-pop sevgililerinden biri hakkında konuşuyorlar. 

Drippin’in bazı üyeleri realite şovu Produce X 101’e katıldı ve bunlardan biri, Cha Junho, programın finalistlerinden biri ve promosyon erkek grubu X1’in bir parçasıydı.

StayC

StayC’nin kızları 2020 yılının harika ifşalarıydı . İlk çıkışları 12 Kasım’da gerçekleşti ve kariyerlerinde çok az zaman geçirmelerine rağmen kız grubu, benzersiz tarzları ve son derece karizmatik üyeleriyle kalmak için burada olduklarını şimdiden kanıtladı. !

HAZİNE

Uzun bir bekleyişin ardından, TREASURE’ın çıkışı sonunda gerçekleşti! 

YG’nin yeni erkek grubu, 2018’in sonları ile 2019’un başlarında yayınlanan Treasure Box programı tarafından kuruldu , ancak 7 Ağustos 2020’ye kadar, çocuklar The First Step: Chapter One albümü ile k-pop’ta çıkış yaptılar . Grubun oluşumunda 12 üyesi bulunmaktadır.