En Büyük Kpop Fandomlarının Adları ve Anlamları

Kpop Fandomlarının Adları ve Anlamları: Bu kelime k-pop sözlüğüne özel değil , diğer müzik tarzlarının, filmlerin, dizilerin, kitapların ve daha fazlasının hayranları tarafından kullanılıyor. 

Ama bugün , süper yaratıcı kökenlere sahip bazı k-pop fandomlarının adlarının anlamını öğrenecek ve hakkında çok şey duyduğumuz bu isimlerin her birinin arkasında ne olduğunu iyi anlayacaksınız.

K-pop fandomlarının adının anlamı

Sevimli, komik ama her zaman anlam dolu! En şaşırtıcı k-pop fandomlarından bazılarına göz atın:

ÖNERİLEN: (G) I-DLE Grup Üyeleri Hakkında Tüm Bilgiler

ORDU – BTS

BTS hayranlarına her zaman BTS için destek oldukları ve BTS için savaştıkları için İngilizcede “ordu” anlamına gelen ARMY denir. 

Atiny – ATEEZ

Grup adı ile kader kelimesinin karışımı. Bu şekilde, ATEEZ’in hayranları ve erkek çocukları bir araya gelip birlikte olmaya çoktan kararlıydı.

Blink — BLACKPINK

Blink, grup adının kısaltmasıdır. Ancak bazı harfler ismin başından, bazıları da sonundan çıkarılarak BLACKPINK ile başlayan herkesin BLACKPINK ile bittiği anlamını verdi .

Karat – Onyedi

Karat, karat için İngilizce bir kelimedir. Bu elmas benzetmesinde Seventeen’in parlamasına yardımcı olan hayranlardır .

Cassiopeia – TVXQ

Cassiopeia, grubun ilk çıkışında beş üyesi olduğu gibi beş yıldızlı bir takımyıldızdır . Bugün bile sadece iki üye ile fandom adı kaldı ve sonunda Cassie, küçücük bir isim olarak adlandırıldı.

Bu arada, Cassipoeia dünyanın en büyük fandomu olarak Guinness Kitabı’na girdi bile !

ELF — Süper Genç

“Ever Lasting Friends”in kısaltması, ebedi arkadaşlar, sonsuza kadar. 

Fan ve grup arasındaki sonsuz birlikteliğin anlamının yanı sıra lider Leeteuk, Super Junior üyelerine mutluluk getiren ve onları koruyan periler gibi olan elflere atıfta bulunma kelimesini sevdiğini söyledi 

EXO-L – EXO

Ne zaman EXO girmiştir farklı ülkede ve dilde faaliyet olarak grubu, EXO-K ve EXO-M ayrıldı. Fandom adı, EXO-L, o estetik tutulan L anlam ile aşkı onların fanlar her zaman seveceğim olarak .

Gizli KARD — KARD

Karışık k-pop grubu tüm iskambil bir kavramına dayalı olduğunu ve hayranlığa adına hiçbir farklı olurdu.

KARD’ın her üyesi bir kartı temsil eder: Kral (K), As (A) ve vahşiler (R) siyah ve renkli, ancak D hala grubun adını tamamlamak için eksikti ve bu, hayranları olan Gizli’den geliyor.