(G) I-DLE Grup Üyeleri Hakkında Tüm Bilgiler

(G) I-DLE Grup Üyeleri: (G)I-DLE, şu anki k-pop sahnesindeki en büyük hitlerden biri ve bu kızları henüz tanımıyorsanız, repertuarınızı güncellemenin zamanı geldi!

CUBE Entertainment tarafından kurulan kadın altılı, kızların muazzam yetenekleri sayesinde dünyayı ele geçiriyor – ve şu anda (G)I-DLE üyeleri hakkında her şeyi öğreneceksiniz!

ÖNERİLEN: Blackpink – Jennie, Rose, JiSoo ve Lisa Diyet İpuçları

(G) I-DLE Grup Üyeleri

(G)-IDLE’ın kraliçelerinin hayranı olmamak imkansız :

soyeon

İsim : Jeon Soyeon
Doğum tarihi : 26 Ağustos 1998
Menşei : Güney Kore
Yaş : 22 yaşında
Boy : 1.57

Soyeon , 2016’da Produce 101 ve Unpretty Rapstar 3 programlarında yeteneğini gösterdi , ancak görünüşü nedeniyle halk tarafından da zorbalığa uğradı. 2017’de solist olarak çıkış yaptı ve ertesi yıl (G)I-DLE’nin lider ve ana rapçisi oldu.

Günümüzün en büyük sanatçılarından biri olarak , aynı zamanda League of Legends karakterlerinden oluşan sanal bir grup olan K/DA’nın bir parçasıdır Soyeon, sesini Akali’ye ödünç veriyor ve hatta oyun etkinliklerinde performans sergiliyor.

Yaratıcı zekasıyla , (G)I-DLE diskografisinin çoğunda söz yazarı olmasının yanı sıra grubun Queendom programındaki performansları için efsanevi konseptler ve yeniden düzenlemeler yaratıyor.

ÖNERİLEN: Hyuna Kpop Diyeti Nasıl Uygulanır? İpuçları ve Tavsiyeler

miyeon

Adı : Cho Miyeon
Doğum Tarihi : 31 Ocak 1997
Menşei : Güney Kore
Yaş : 24 Yaşında
Boy : 1.61

(G)I-DLE’nin ana ve görsel şarkıcısının neredeyse BLACKPINK’te çıkış yapacağını biliyor muydunuz ? Miyeon, 2015 yılına kadar Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa ile çalıştı, ancak kişisel nedenlerle ayrıldı ve CUBE ile anlaştıktan kısa bir süre sonra (G) I-DLE’de çıkış yaptı.

Müzik sevgisi evde babasından esinlenerek ortaya çıktı ve şarkı söylemeye ek olarak diva ayrıca piyano ve keman besteliyor, yazıyor ve çalıyor. Miyeon ayrıca K/DA’nın bir parçası ve sanal grubun lideri olan Ahri’yi seslendiriyor .

O tek çocuk, solak, tırnak sanatını seviyor, Tayland yemeklerini seviyor, diğer idollere yakın ve çok uyuyor. Oda arkadaşı Soyeon, onu uyandırmanın gerçekten zor olduğunu söylüyor!

minnie

Adı : Nicha Yontararak
Doğum Günü : 23 Ekim 1997
Menşei : Tayland
Yaş : 23 yaşında
Boy : 1.65

Minnie aynı zamanda grubun ana vokallerinden biridir. Tayland’daki CUBE seçmelerini geçtikten sonra eğitimine başlamak için 2015 yılında Kore’ye gitti ve hatta Korece bir isim kazandı: Yoon Minhee .

Minnie bir ELF (Super Junior hayranı) ve grubun hayranı olan Yuqi ile tanıştığında ikisinin onlar hakkında konuşmayı bırakmayacağını söylüyor! Ayrıca şarkıcı Troye Sivan’ı youtuber olduğu günden beri takip ediyor ve çok beğeniyor.

(G)I-DLE’de “memlerin kraliçesi” olarak bilinen, eğlenceli bir kişiliğe sahip. Ayrıca solaktır, Japon yemeklerini sever, okulda bir fotoğrafçılık kulübünün parçasıydı ve piyano çalmayı henüz anaokulundayken öğrendi .

sooji

Adı : Seo Soojin
Doğum Günü : 9 Mart 1998
Menşei : Güney Kore
Yaş : 23 yaşında
Boy : 1.64

(G) I-DLE’de baş dansçı, küçüklüğünden beri caz dersleri alıyor ama babası onun idol olma hayaline karşıydı . İki yıl boyunca yalvardıktan sonra , 2015 yılında neredeyse VIVIDIVA grubuna giriş yaptı . CUBE’deki eğitimine 2016 yılında başlamıştır.

Üyelerle ilgilenmeyi ve harika bir aşçı olmayı sevdiği için grubun “annesi” olduğunu söylüyorlar. Ama divanın seksi koreografilerine aldanmayın : Soojin çok utangaç!

O büyük bir makyaj vardır ve hatta için MV ortaya çıktı, sekiz dövme var Jelly önce (G) ran Soyeon en ilk solo şarkı I-DLE ilk defa dâhil. Soojin, Hui (PENTAGON) ile çıktı ama ayrıldılar.

Yuki

Adı : Song Yuqi
Doğum Tarihi : 23 Eylül 1999
Menşei : Çin
Yaşı : 21 Yaşında
Boyu : 1.62

Yüz, dansçı, vokal, rapçi… Yuqi hepsini yapıyor ama esas olarak derin sesiyle dikkat çekiyor . Aynı zamanda okulundaki sokak dansı kulübünün başkanıydı ve 2014’te seçmeleri geçti.

İlham kaynağı F(x) üyesi Victoria’dır çünkü ikisi de Kore’ye k-pop yıldızı olmak için tek başına giden Çinli kadınlardır.

Aynı zamanda bir Super Junior hayranı ve Ryeowook onun biası — bunun ne olduğunu bilmiyor musun? K-pop sözlüğüne gelin!

Yuqi, (G) I-DLE’nin en güçlü üyesi olarak bilinir, guzheng (Çin enstrümanı) çalmayı bilir ve çoğunlukla et, turp turşusu ve güveç (bir çeşit çorba) yemeyi sever.

Shuhua

Adı : Yeh Shuhua
Doğum Günü : 6 Ocak 2000
Menşei : Tayvan
Yaş : 21 Yaşında
Boy : 1.61

Çocukluk hayali oyuncu olmaktı ama arkadaşları onu k-pop hayranı yaptı ve şarkıcı olmak istedi . O 2016 yılında Tayvan’da gerçekleşti ve şimdi seçmelere geçti maknae I-DLE (G).

Kore’de ona Yoo Suhwa adı verildi, ancak Korece konuşamadığı için eğitimi zor bir dönemdi . Shuhua da hiç dans etmemişti ve çıkış yapmayı öğrenmek zorunda kaldı.

Çok ağladı ve pes etmeyi bile düşündü, ancak diğer üyeler tarafından devam etmesi için teşvik edildi. HyunA ve Kore dizilerinin hayranı, bir süperstar olmayı hedefliyor – ve (G)I- DLE’nin başarısını göz önünde bulundurursak, bunu çoktan başardı!

(G) I-DLE, bir başarı öyküsü

Grup çıkışlarını 2018’de, çıkış single’ı Latata’nın çıkışlarından sadece 20 gün sonra kızlara bir kupa kazandıran EP I Am’ın yayınlanmasıyla yaptı. Anında başarı!

Señorita , HANN ve Oh My God gibi şarkıların sadece Kore’de değil, tüm dünyada ses getirmesiyle popülaritesi her geri dönüşte arttı . DUMDi DUMDi , Kore 2020 yazının son çalışmaları:

Altılı, kadın k-pop sanatçıları arasındaki klişeleri kırması ve albümlerinin üretiminin her aşamasında aktif olan “kendi kendini üreten” bir grup olmasıyla dikkat çekiyor.

Ne yaparsanız yapın, (G)I-DLE’nin başarısı garanti!