PUBG Event Pass Görevler Hakkında Kılavuz

PUBG Event Pass rehberimiz, oyunun maliyeti, çıkış tarihi ve görevleri hakkında bilgiler dahil olmak üzere oyunun yaklaşan Event Pass ilerleme sistemi hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi içerir.

Fortnite’ın Battle Pass’in Epic Games için iyi iş çıkardığı bir sır değil ve Realm Royale ve PUBG Mobile gibilerinin davayı takip etmesinden çok uzun sürmedi. Artık PUBG, kendi oyunu olan “Event Pass” ile mücadeleye katıldı.

Battle Pass sistemlerine aşina olmayanlarınız için, aslında geliştiricilerin genellikle pahalı olmayan basit bir ödeme karşılığında oyuncularını düzenli olarak ödüllendirmelerinin bir yolu. Bir “Geçiş” satın aldıktan sonra, genellikle oyunu oynarken ve rütbenizi yükseltirken ganimetlerin kilidini açmak için teşviklerle dolu bir seviye atlama sisteminin kilidini açarsınız.

PUBG Event Pass, yeni içeriği DLC indirimleriyle, premium paketlerle sınırlamadan veya sizi pazara girmeye ve ciddi para kazanmaya zorlamadan oyuncu tabanına aynı ödüllendirici deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır.

Maliyetler, ödüller ve görevlerle ilgili tüm önemli ayrıntılar dahil olmak üzere PUBG Etkinlik Kartı hakkında bilmeniz gereken her şeyi aşağıda bir araya getirdik.

Burada işiniz bittiğinde , oyunun her yönü hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız PUBG Rehberi ve İpuçları kategorimizi incelediğiniz den emin olun !

Editörün GÜNCELLEMESİ: Hemen aşağıdaki bölümde, PUBG’nin Test Sunucusunda canlı olarak yayınlanan bir geliştirici güncellemesini özetledik. Etkinlik Kartı sahipleri için, ödül sürecini hızlandırması gereken XP oranlarında birkaç değişiklik yapar!

İLGİLİ: PUBG Tek Başına Nasıl Kazanılır?

DEV GÜNCELLEME: 27 Haziran 2018

PUBG’nin Event Pass’ın mevcut durumuna topluluğun pek iyi tepki vermediği ortaya çıktı. Tüm gürültüyü ortadan kaldırmak için oyuncular, Etkinlik Biletinin toplamda yalnızca dört hafta sürdüğünü göz önünde bulundurarak ödül kazanmanın çok uzun sürdüğünü düşünüyor. Kazandığımıza ve oynadığımıza göre, biz de aynı fikirde olmalıyız.

PUBG Corp, bu geri bildirimleri gemiye aldı ve Test Sunucusunda ilerleme sistemine birkaç ince ayar yaptı. Oyuncular daha fazla XP kazanacak ve bu, daha kısa sürede daha fazla ödüle dönüşecektir. İşte tüm ayarlamaların bir dökümü:

 • Event Pass sisteminin ilerleme mekanizmaları ayarlandı.
 • Günlük Deneyim Sınırı 80 → 120.
 • Görev ilerlemesine saymak için gereken minimum oyun süresi: 5 dakika → 2 dakika.
 • XP kazanmak için gereken minimum oyun süresi: 5 dakika → 2,5 dakika.
 • Duo veya Squad oyunlarında görev ilerlemesi, takımınız oyunu kazandığında veya tüm takımınız elendiğinde güncellenir.
 • ‘Solo’larda kimseyi öldürmeden ilk 3’e ulaşın’ görev gereksinimleri değiştirildi. Görev artık 2 veya daha az öldürme ile ilk 3’e ulaşmayı gerektiriyor.

İLGİLİ: PUBG İkili Nasıl Kazanılır?

Event Pass: Hızlı Bir Genel Bakış

Geliştiriciler tarafından hazırlanan resmi bir blog yazısı , onaylanmış bir çıkış tarihi ve oyuna getireceği ilerleme tarzı dahil olmak üzere PUBG’nin Etkinlik Geçişinden neler bekleyebileceğimiz hakkında bize bazı bilgiler verdi.

 • Event Pass, Sanhok’un sunuculara ulaştığı gün, 22 Haziran 2018’de yayına girdi .
 • Etkinlik Kartı toplamda dört hafta sürecek ve Sanhok temalı olacak. Sanhok haritasına tematik olarak uyan bir eşya seti bile var!
 • ABD’deyseniz Etkinlik Kartı 7,99 £ veya 9,99 £ tutarındadır. Ayrıca bir seferde 3,99 £ veya 4,99 $ karşılığında 5 seviye satın alabilirsiniz (bu özellik şu anda etkin değil, bu bölümü yayına girdiğinde güncelleyeceğiz)
 • PUBG’de mevcut sandık ve anahtar sisteminden farklı yeni içeriğin kilidini açabileceksiniz.
 • Oyuncular, satın alma işlemi yapılıp yapılmadığına bakılmaksızın Event Pass sisteminde ödüllendirilecek. Kartı satın almadınız mı? Yine de çoğu öğenin kilidini geçici olarak açabilecek ve kalıcı olarak “özel” bir tane kazanabileceksiniz.
 • Tam Etkinlik Geçişinin kilidini açmak için gerçek para birimi öderseniz, Görevleri tamamlayarak ve oyunda hayatta kalma süresi biriktirerek Pass’ınızı yükseltebilirsiniz.
 • Görevler, Bileti satın almayanlar için hâlâ mevcuttur, ancak kazanabileceğiniz ödül sayısı sınırlıdır.
 • Tüm ilerlemeniz izlenir, böylece Etkinlik Kartını etkinliğin sonunda satın alabilir ve geriye dönük olarak kazandığınız tüm ödülleri almaya devam edebilirsiniz.
 • Günlük görevler, haftalık görevler ve Sanhok’a özel görevler dahil olmak üzere düzinelerce görev var. Bu görevleri tamamlayın, seviye atlayın ve ödüllerin kilidini açın.
 • Son olarak, görevler mevcutken oynayıp tamamlayarak, oyun içi PUBG adınızı değiştirmek için bir ücretsiz şansın kilidini açabileceksiniz.

Event Pass SSS

PUBG’nin Etkinlik Kartı ile ilgili olabilecek tüm sorularınızın cevaplarını aşağıda bir araya getirdik.

Etkinlik Biletini nasıl satın alabilirim?

Doğrudan PUBG istemcisi veya Steam Mağazası üzerinden satın alabilirsiniz (sadece PUBG: Event Pass’ı arayın).

İLGİLİ: PUBG Kamuflaj İçin En İyi Kıyafet

Etkinlik Biletinde kaç ödül var?

Etkinlik Biletinde 30 kademe vardır, bu yüzden bu, onu satın alanlar için 30 ödülü temel bir seviyeye karşılık gelir. Dahası, geçiş kartı satın alan kişiler ayrıca özel Sanhok Görevlerini tamamladıkları için fazladan 5 Sanhok temalı ödül kazanabilecekler.

Etkinliğin ortasında etkinlik biletini satın alırsam ne olur?

PUBG, geçişi satın almasanız bile Event Pass görevlerindeki tüm ilerlemenizi takip edecektir, bu yüzden devam edip yarıda satın alırsanız, kazandığınız tüm ödülleri almaya devam edebilirsiniz.

Event Pass yalnızca Sanhok ile mi çalışır?

Hayır. Etkinlik geçiş görevleri, bu haritaya özel birkaç “Sanhok Görevi” etiketli birkaç hariç tüm haritaları kapsar.

Etkinlik sona erdiğinde tüm Etkinlik Bileti ödüllerine ne olacak?

PUBG’yi Event Pass olmadan oynuyorsanız, Takma Ad Değiştirme öğesini alacak ve 20. seviyede elde edilebilen paraşütün kalıcı olarak kilidini açacaksınız. Diğer tüm kozmetik öğelerin süresi dolacak.

Bununla birlikte, Etkinlik Biletini satın aldıysanız, etkinlik süresi dolduktan sonra bile süresi dolmayacak daha birçok komik öğe elde edebileceksiniz. Tüm geçici eşyalar (zamanlayıcı simgesiyle işaretlenmiş), Etkinlik Geçişini satın aldığınızdan bağımsız olarak sona erecektir.

Herkes “Sanhok Görevlerini” oynayabilir mi?

Yalnızca Etkinlik Biletini satın almış olanlar özel Sanhok temalı görevlere erişebilecek.

Etkinlik Biletimin seviyesini nasıl yükseltirim?

Deneyim puanı kazanmak için görevleri tamamlayın veya deneyim puanları kazanmak için hayatta kalma süresini biriktirin.Etkinlik Geçişini satın alanlar, ücretsiz rotayı kullananlara göre deneyimi iki katına çıkarabilir.