PUBG Zombi Modu Nasıl Açılır Ve Oynanır?

PUBG zombi modu kılavuzumuz, oyunda bir zombi sunucusuna katılma hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Bazen geleneksel PUBG oyun deneyimine ara vermeniz ve işleri biraz karıştırmanız gerekir. Zombi temalı özel maçlar, çok oyunculu nişancı oyunlarında her zaman bir temel olmuştur (Halo, sevilen anıları geri getirir) ve siz de PUBG ile aynı anarşik eğlenceye dişlerinizi batırabilirsiniz.

PUBG’deki Zombiler modu, küçük bir grup insanın diğer 98 zombiye karşı mücadele ettiğini görüyor. Zombiler geleneksel silahları yağmalayamaz veya kullanamazlar, bunun yerine sayı olarak güçleri vardır ve muazzam çetelerde rakiplerini ezmeye güvenirler.

PUBG’nin şu anki durumunda, çoğu oyuncunun özel zombi maçları oluşturma seçeneği yoktur. Bu, PUBG Corp’un kesinlikle gelecekte herkese açılmayı düşündüğü bir özellik ve bunun gerçekleşmesi sadece bir zaman meselesi.

Değişken başarılar elde etseniz de, özel zombi maçlarına nasıl katılacağınızı açıklayacak bir kılavuz hazırladık.

İLGİLİ: PUBG Event Pass Görevler Hakkında Kılavuz

PUBG Mobile: Zombi maçlarına nasıl katılırım?

PUBG’nin Resident Evil 2 geçiş etkinliği artık sınırlı bir süre için yayında. Adı “Zombie: Survive Till Dawn” ve PUBG’nin Erangel haritasında zombilerle dolu bir şekilde geçiyor. Maçlar, diğer oyuncuların yanı sıra ölümsüz orduları da içeriyor, böylece hayatta kalma unsurunu daha da artırıyor.

Moda şu şekilde erişebilirsiniz:

  • PUBG Mobile’ı başlatın.
  • Oyun Modları’nı ve ardından Etkinlik Modu’nu seçin.
  • Zombie: Survive Till Dawn’ı seçin ve sağ alt köşedeki Tamam’ı tıklayın.
  • Hazır olun ve PUBG Mobile’daki yeni zombi modunda eşleştirmeye başlayacaksınız.
  • Ana menüden, üst gezinme çubuğundaki Özel Maç sekmesini seçin.
  • Soldaki Filtre sekmesine basın ve oyun moduna göre filtreleyin. Bu durumda, “Zombiler” i arayacaksınız. Bu, istediğiniz bir eşleme türünü bulmayı çok daha kolay hale getirecektir.
  • Şimdi, sonuçları yalnızca Herkese göre filtreleyin. Bu, özel bir parola gerektiren oyunların aksine, yalnızca herkesin katılabileceği oyunları aramanızı sağlar.
  • Ortaya çıkan sunucular listesine göz atın ve tamamen dolu olmayanlara dikkat edin. Sağdaki oyuncu sayısına bakarak söyleyebileceksiniz. Mümkünse, daha iyi bağlantı için bölgenizde bir sunucu seçmeye değer.
  • Uygun bir sunucu bulduğunuzda, giriş elde edene kadar katıl düğmesine basın.
  • Hemen işe yaramazsa paniğe kapılmayın. Sizi özel bir maça yüklemek söz konusu olduğunda, özellikle diğer birçok oyuncu aynı noktalar için savaşacaksa, PUBG hala biraz şüpheli. Israrcı olun – oraya varacaksınız.