PUBG Nasıl Sessiz Ve Gizli Olunur

PUBG Nasıl sessiz ve gizli olunur: PUBG’deki nihai amaç elbette ayakta kalan son kişiyi ortaya çıkarmaktır ve muhalefeti geride bırakmak istiyorsanız kullanabileceğiniz birçok strateji vardır. Örneğin, tüm silahları ateşleyerek gidebilir veya çok çekişmeli bir alana inebilir ve bol miktarda güçlü teçhizat kazanmak için sürekli olarak itfaiye arayabilirsin. Alternatif olarak, sabırla oynayabilir ve saldırmak için mükemmel fırsatlarınızı bekleyebilirsiniz.

Sadece gizli bir yaklaşım benimsemek son derece etkili olmakla kalmaz, aynı zamanda genellikle son derece eğlencelidir ve oyunu oynamanın korkunç derecede gergin bir yoludur. Şüphelenmeyen bir rakibi düşürmekten, yere yığılmalarını izlemekten ve ardından tüm değerli ganimetlerini kapmaktan daha iyi bir şey yoktur.

Temel stratejinizin bir parçası olmasa bile gizli bir yaklaşım, oyun tarzınız ne olursa olsun herkes için kullanışlı olur. Genellikle bir maç sırasında, özellikle binaları tararken, düşmanları izlerken veya bir sonraki çembere sinirli bir şekilde parmak ucunda girerken gürültüyü minimumda tutmanız çok önemlidir.

Hemen aşağıda, PUBG’de sessizce hareket etmenize ve tespit edilmeden kalma şansınızı artırmanıza yardımcı olacak bir dizi ipucu ve püf noktası bulacaksınız. Yorumlarda kendi ipuçlarınızı duymak isteriz.

Editörün Notu: PUBG Nasıl sessiz ve gizli olunur kılavuzunu daha da fazla strateji tavsiyesi ile güncelledik ve hepsinin hala alakalı olduğundan emin olmak için mevcut ipuçlarımızı taradık!

Burada işiniz bittiğinde temel PUBG Rehberi ve İpuçları kategorimizi ziyaret ettiğinizden emin olun . Daha fazla oyun kazanmak için ihtiyacınız olan en önemli ipuçlarını ve taktikleri içerir.

İLGİLİ: PUBG Zombi Modu Nasıl Açılır Ve Oynanır?

İşte nihai sessiz suikastçı olmak için yapabileceğiniz şeylerin bir listesi:
 • Ulaşılması son derece zor olsalar da, bir Baskılayıcıyı donatmak, bir maç boyunca fark edilmemenin en iyi yollarından biridir. Bir Saldırı veya Keskin Nişancı Tüfeği ile tokatlayın ve atışlarınızı, düşmanların nereden vurulduklarını tespit etmekte çok zorlanacak kadar zayıflatacaktır.
 • Düşmanın sizi duyduğundan şüpheleniyorsanız, hızlı koşmak ve zemini kaplamak için zıplamak oldukça etkili olabilir. Bu şekilde, ayak izlerinizin izini geçici olarak kaybedecekler ve onları hazırlıksız yakalayacak kadar yeniden konumlandırmanıza izin verebilir.
 • Yalnızca Ghillie Suits’i Sandıklardan alabileceksiniz, ancak birini ele geçirecek kadar şanslıysanız, bir bakışta fark etmeniz çok daha zor olacaktır. Ghillie’nin rengi haritanın paletine uyacak şekilde değişir, böylece çöl veya ormana karışmakta sorun yaşamazsınız.
 • Çömelme sessiz değildir, ancak bir binada dolaşırken veya açıkta düşmanları avlarken çıkardığınız gürültü miktarını kesinlikle azaltacaktır. Sadece bu durumda hareketinizin ciddi şekilde sınırlı olduğunu ve kurnaz rakiplerin ayak seslerinizi hala algılayabileceğini unutmayın. Öngörülemez kalmak için hareket halinde kalmak veya kısa aralıklarla hareketi kullanmak en iyisidir.
 • PC’de, varsayılan olarak [CTRL] ‘ye bağlı bir yürüme düğmesi veya Xbox One’da [Sol Parmak Çubuğu]’ nu hafifçe eğerek bulunur. Bu sizi mutlaka sessiz kılmasa da, yine de sessizce hareket etmenin ve tespit şansınızı azaltmanın etkili bir yoludur.
 • Bunu söylemeye gerek yok, ancak bir araç kullanmak konumunuzu neredeyse anında yakındaki düşmanlara verir. Tamamen sessiz kalmayı hedefliyorsanız, en iyisi yere yürüyerek gitmek.
 • Düşmanları tespit ettiğinizde sabırlı olun ve birkaç vuruşta onları indirebileceğinizden kesinlikle emin değilseniz tetiği sıkmaya devam edin. Bir kafa vuruşunu hizalamak için zaman ayırın ve onları hızlı bir şekilde ve en önemlisi – minimum gürültü ile düşürebileceksiniz.
 • İçinde bulunduğunuz ortamdan yararlanın. Açıkta koşmaktan kaçının, yeşilliklerden yararlanın, sırtlarda saklayın – arsa. Bu şekilde fark etmeniz daha zor olacak ve neredeyse sizin kadar temkinli olmayan düşmanlara gizlice yaklaşma şansınızı artıracaktır.
 • Gerçek bir meydan okuma arıyorsanız Crossbow, vurulduğunda duyulması neredeyse imkansız olan tek silahtır. Ağır mermi düşürmesi ve uzun yeniden yükleme süresi nedeniyle uzun menzilde kullanılması çok zordur, ancak gizli taktikler için özel olarak üretilmiştir.
 • Her şeyden daha eğlenceli, gerçekten sessiz bir katil olarak kalmak istiyorsanız her zaman yakın dövüş silahı yaklaşımını deneyebilirsiniz. Pan, bir vuruş yapmayı başarırsanız, anında devrilmedir!
 • Binalara yaklaşırken, büyük pencerelerden kaçınarak gözden uzak kaldığınızdan emin olun.
 • Binaları tararken kapıları açık bırakırsanız düşmanlar şüphelenir. Onları tuzağa düşürmek için sonra onları kapatın!