PUBG Tek Başına Nasıl Kazanılır?

PUBG tek başına kazanma rehberimiz, öldürme, hayatta kalma ve tekli maç kazanma şansınızı artırmanın en iyi yollarından bazılarını içerir.

Kendi başınıza bir PUBG maçına girmek ürkütücü bir olay çünkü ölümüne bir savaşta diğer 99 oyuncuya karşı çıkacaksınız. Oyunun başında, ortasında ve sonunda geniş bir haritada gezinmeniz, güçlü teçhizat aramanız ve yolunuzdan geçenleri ortadan kaldırmanız gerekecek – bu hiç de kolay değil.

Sadece düşünecek çok şey değil, aynı zamanda PUBG’de hayatta kalma şansınızı arttırmak, büyük ölçüde sinirlerinizi tutmakla ilgilidir. İkili ve takımların aksine, sizi destekleyecek veya kararlar vermenize yardımcı olacak başka kimseniz olmayacak. Kararı sadece siz veriyorsunuz ve bunu yapacak kadar kendinden emin.

Tek başına bir maçın yoğunluğunda gezinmenize yardımcı olmak ve sizi Tavuk Yemekleri’ni netleştirecek araçlarla donatmak için, oyunun her alanında daha iyi olmanıza yardımcı olacak bir dizi ipucu ve püf noktası bir araya getirdik.

Bulduğunuz stratejilerden bazılarını duymak isteriz, bu yüzden aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin ve bunları makalede öne çıkarabiliriz!

Burada işiniz bittiğinde, dev PUBG Rehberi ve İpuçları kategorimiz oyun hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir!

İLGİLİ: PUBG İkili Nasıl Kazanılır?

PUBG: Tek başına tavsiye

Konumlandırma

 • Binaların bir ölüm tuzağı olabileceğini ve bir düşmanın sizi bir binada kamp kurmasının son derece kolay olduğunu unutmayın – özellikle merdivenlerden başka bir kaçış yolu yoksa. Dahası, düşmanlar tüm değerli yeni ganimetlerinizle dışarı çıkmanızı bekliyor olabilir.
 • El bombalarına karşı savunmasız oldukları ve size gerçekten belirgin avantajlar sunmadıkları için cılız bir kulübede saklanmanızı tavsiye etmiyoruz. Örneğin, birini görürseniz kapıyı garip bir şekilde açmaya zorlanacaksınız ve bu, geri çekilmek için güvenli olmayan bir yerde sizi açıkta gören bir başkasının olasılığını artıracaktır.
 • Dairenin kenarında gezinmenin dezavantajları ve avantajları vardır. Birincisi, çemberin içine çaresizce koşan düşmanları avlamak için oldukça etkilidir ve genellikle merkezdekileri bir kanat manevrası ile savunmasız yakalayabilirsiniz. Bununla birlikte, ana dezavantaj, bir sonraki daire nazik değilse seyahat mesafenizi büyük ölçüde artırabilmenizdir. Bu, sıcak bir şekilde çekişmeli bir bölgeden geçme ve nihayetinde ölme şansınızı artıracaktır.
 • Çember söz konusu olduğunda her zaman proaktif olun, hareketlerinizi planlayın, böylece yeniden konumlandırmak için her zaman bol bol vaktiniz olur.
 • Size yüksek yer avantajı sağlayacak noktaları arayın veya düşmanları kuşatmaya başlama fırsatı verecek bir alan bulun. Asla tek bir yerde çok uzun süre kalmamanız ve daima rakiplerinizi bir araya getirmeyi hedeflemeniz önemlidir.
 • Avantajınız için sesli ipuçlarını kullanın. Sık sık silah sesleri duydunuz mu? Bir düşmana yaklaşmak için onları kullanın.
 • Kazanmak için ateş ediyorsanız, kalabalık alanların ortasına inerken dikkatli olun. Çok sert bir muhalefetle karşılaşacaksınız ve iyi ganimetlerle karşılaşacağınızın garantisi yok. Bazen daha sessiz bir alana gidip bir maça girmek en iyisidir, her şeyi ateşli silahlarla başlatmak ve potansiyel olarak ölümünüzü hızlandırmak yerine.

İLGİLİ: PUBG Kamuflaj İçin En İyi Kıyafet

Etkileşimler

 • Sürekli kendinize sorun: Bu kavga beni oyunu kazanmak için daha iyi bir konuma getirecek mi? Bunun uğruna kavga seçmemeniz, bir amaçla agresif hareketler yapmanız çok önemlidir.
 • Son üçe ulaşmayı başarırsanız, mutlak bir zorunluluk olmadığı sürece çatışmadan kaçınmaya çalışmalısınız. Maçın bu dönemi tamamen mümkün olduğunca fazla bilgi toplamakla ilgilidir. Düşmanların nerede olduğunu bilmek, Tavuk Yemeği’ni paketlemenin anahtarıdır!
 • Bir çatışmaya dahil olduktan sonra, oyuncular konumunuzun farkında olacağından yeniden konumlandırdığınızdan emin olun.
 • Son birkaç çembere yaklaşırken, bir tutam sıkışırsanız ve Bandajları ve Med-Kitlerini kıracak vaktiniz yoksa sağlığınızı yenileyeceği için birkaç güçlendirici öğe açmak iyi bir fikirdir .
 • Tedarik Kasalarına doğru ilerleme çok büyük bir risktir. Süper güçlü bir silahı kapmanın getirileri olsa da, aynı zamanda tespit edilme ve vurulma riski de büyüktür – dikkatli olun!