Nam Gyu Ri Yeni Romantik Dramada Yaralı Bir Kadını Oynuyor

tvN’nin yaklaşan draması “You Are My Spring” (gerçek çeviri) Nam Gyu Ri karakter olarak ilk fotoğraflarını yayınladı!

Başrollerini Seo Hyun Jin ve Kim Dong Wook’un paylaştığı “You Are My Spring”, daha önce bir cinayetin işlendiği bir binada yaşayan ve yetişkin hayatlarını yedi yaşındaki benlikleriyle sürdüren insanlar hakkında iyileştirici bir romantik drama.

Nam Gyu Ri, aynı zamanda erkek arkadaşı olan menajeri tarafından incitildikten sonra aşktan korkan aktris Ahn Ga Young rolünü oynayacak. Aniden evlenip bir yıl sonra boşanmış biri. Farklı oyunculuk deneyimleri olan bir aktris olan Nam Gyu Ri’nin Ahn Ga Young’ın eşsiz kişiliğini, cazibesini ve hikayesini nasıl canlandıracağını görmek merak uyandıracak.

Yeni fotoğraflar Nam Gyu Ri’nin Ahn Ga Young’a dönüşümünü gösteriyor. Fotoğraflarda Ahn Ga Young hastaneyi ziyaret ediyor. Siyah fötr şapkası, büyük güneş gözlükleri, deri pantolonu ve büyük boy kareli ceketiyle sofistike ve asil bir hava yayıyor. Birine komik bir jest yapıyor ve sonra sanki bir şey yaparken yakalanmış gibi şok olmuş ve utanmış görünüyor. Göz alıcı görünümüne rağmen, gözleri bir yalnızlık duygusuyla kaplanmıştır.