Baek Sung Hyun İlk Çocuğunu Karşıladığını Açıkladı

Baek Sung Hyun ve karısının bir bebekle kutsandığı gecikmeli olarak ortaya çıktı!

16 Haziran’da Newsen, oyuncuya yakın bir kaynağa atıfta bulunarak, “Baek Sung Hyun geçen yıl Ekim sonunda baba oldu. Anne babasına benzeyen ve iyi büyüyen bir kız çocuğu olduğunu duydum.” Baek Sung Hyun’un ajansı Sidus HQ News1’e doğruladı “Baek Sung Hyun’un kızı geçen Ekim ayında doğdu.” Baek Sung Hyun ve eşi geçen yıl Nisan ayında evlendi.

Oyuncu, haberi kişisel olarak da paylaşmak için Instagram’a gitti. Gönderisi şöyle:

Herkese merhaba. Seni selamlamayalı uzun zaman oldu.

Günlerimi yoğun bir şekilde geçirdiğim için uzun zamandır erteliyorum ve şimdi nihayet yüklüyorum.

Geçen 31 Ekim’de gözümün bebeği olan bir kızım oldu.

COVID-19 nedeniyle yoğun atmosferin ortasında, bebeğimiz dünyayı merak ediyor gibi görünüyor. Beklenen tarihten (Aralık başı) bir aydan fazla bir süre önce çıktı ve annesini ve babasını tedirgin etti.

Sadece 2,5 kilo (yaklaşık 5,5 pound) olarak doğduktan ve YYBÜ’de (yenidoğan yoğun bakım ünitesi) zor bir dönemden geçtikten sonra, onun bu kadar sağlıklı büyümesini izlediğimde ancak minnettarlığımdan dua edebilirim.

Haberi geç paylaştığım için özür dilerim.

Uzun bir aradan sonra bu Cuma yayınlanmaya başlayan “Voice 4” ile dönüş yapıyorum.

Hala eksiğim var ama iyi oyunculuk sergilemek için elimden geleni yapacağım. Lütfen “Voice 4” ve Shim Dae Shik’i destekleyin. Teşekkür ederim!!

Aktör tarafından açıklandığı gibi, Baek Sung Hyun, “Voice”ın ilk sezonundan Shim Dae Shik rolünü yeniden canlandıracağı “Voice 4” dizisinde başrol oynayacak. “Voice 4” 18 Haziran’da KST göre 22:50’de prömiyer yapacak ve Viki’de satışa sunulacak.