Kpop İdolleri Nerede Yaşıyor? Blackpink Ve Diğerleri

Kpop İdolleri Nerede Yaşıyor: Kpop idollerinin çoğu Gangnam bölgesinde yaşıyor ve burası Seul’ün en pahalı bölgelerinden biri. İdollerin lüks ve sessiz alan nedeniyle orada yaşadığı biliniyor. Stajyerler, eğitim gördükleri şirket tarafından kiralanan yurtlarda yaşıyorlar.

Stajyerlerin oldukça küçük bir yatakhanesi var ve genellikle birden fazla kişiyle paylaşılıyor. Şirketler için bu, bütün bir oda kiralamaktan çok daha ekonomiktir.

Biraz daha yaşlı olan birçok idolün kendi stüdyosu da var. Müzik üretirken bazen uyudukları bir yer orası. Uzun süredir çıkış yapmayan idoller, borçları ödenene kadar yurtlarında yaşıyorlar.

İLGİLİ: Kpop İdollerinin Bir Günlük Rutini Ve Programı

Bu, 1 ila 4 yıl arasında herhangi bir zaman alabilir. Büyük bir şirketin ortalama idolü, ilk çıkışından sonraki bir yıl içinde borcunu öder. Bununla birlikte, küçük şirketler, özellikle hit bir şarkı yayınlamıyorlarsa, çok daha uzun sürer.

Kpop İdolleri Nerede Alışveriş Yapar?

İdollerin yeni kıyafet ararken gittikleri çok sayıda dükkan var. İdoller genellikle biraz daha pahalı olan tasarımcı markalarını giyerler. En sevdiğiniz kpop grubuyla aynı kıyafetleri satın almak istiyorsanız, bir  Mixxmix incelemesi .

Bu mağaza, birçok televizyon programında ve Kore dizisinde gördüğünüz çok çeşitli giysiler satıyor. Bu mağazada gerçekten sevdiğim şey, aynı kıyafetleri giyen birçok idol bulabilmeniz. Ayrıca, uygun fiyatlı birçok kıyafet olduğundan, bütçeniz varsa harikadır.

Bu mağazadan hiç bir şey almadıysanız, kesinlikle almanızı tavsiye ederim. Kolay ve web sitesi tasarımı da harika görünüyor.

Bununla birlikte, idollerin performans sırasında giydiği kıyafetleri satın almak istiyorsanız , genellikle onları şekillendiren stilistler olur. Bu giyim parçaları son derece pahalıdır ve hepsi üst düzey tasarımcı markalarıdır. Bir parça için fiyatlar 500-2000 $ arasında değişebilir.

İLGİLİ: Koreli Erkekler Ve Kpop İdolleri Neden Sakalsız?

Kpop İdolleri Otomatik Ayar Kullanır mı?

Evet, kpop idolleri şarkılarında autotune kullanıyor çünkü yapımcılar bunu karıştırıyor. Bugünlerde tüm kpop idolleri otomatik ayar kullanıyor. Daha normal hale geliyor. Batılı idoller bile bu şekilde otomatik ayar kullanıyor ve bunda yanlış bir şey yok.

İdoller performans sırasında canlı şarkı söyler. Pek çoğu yapıyor. En sevdiğiniz kpop şarkısını arayarak birçok idolün şarkı söylediğini görebilir ve ” MR Kaldırıldı ” ekleyerek arka plan müziğini kaldırabilirsiniz. 

Bunu yaptıktan sonra, idollerin canlı şarkı söylediğini açıkça duyabilirsiniz. Piyasaya sürülen şarkılarda idollerin çoğu zaman bu konuda pek bir sözü yoktur.

Şarkının neyi ve nasıl bir araya getirileceğine şirket ve yapımcılar karar verir. İdoller sadece şarkı sözleri söylüyor ve performans sergiliyor. Tüm yaptıkları bu.