Bae Suzy Kaç Kilo,Boy,Yaş,Sevgilisi ve İnstagram

Bae Suzy Kaç Kilo: 47 kg dır. Bae Suzy, Güney Koreli bir aktris ve Şarkıcıdır. Bayan A Bae Suzy’nin eski bir üyesi olan Bayan A Bae Suzy artık solo bir sanatçı ve en ünlü aktrislerden biri.

10 Ekim 1994’te Bae Suzy, Güney Kore, Gwangju, Buk Bölgesi’nde doğdu. Bae Suzy Kaç Kilo: 47 kg dır. Bae Wan-young ve Jeong Hyun-sook’un ikinci çocuğu. Suzy’nin Bae Su-bin adında bir ablası ve Bae Sang-moon adında bir erkek kardeşi vardır. O ise 26 yaşında.

İLGİLİ: Kpop İdolleri Nerede Yaşıyor? Blackpink Ve Diğerleri

Eğitim

Suzy çok küçük yaşlardan itibaren müzik sanatına aşık oldu. O zamandan beri sektörde bir kariyer yapmak istediğini biliyordu. Bu bağlamda, normal bir okuldan ziyade bir sanat okuluna katılmak istediğini ifade etti. Sevgi dolu ebeveynleri onu tamamen destekledi ve kısa süre sonra Seul Sahne Sanatları Okulu’na kaydoldu. 2013 yılında mezun oldu

Kariyer ve Mesleki yaşam

Suzy kariyerine 15 yaşında çok küçük bir yaşta başladı. O zamanlar bir çevrimiçi mağazada model olarak çalıştı. Bu arada, daha iyi fırsatları da araştırıyordu. Daha sonra, büyük bir Kore yetenek avı programı olan Mnet Superstar K ile karşılaştı. Seçmelere katıldı ve ön turu tamamladı, ancak sonunda elendi. Ancak yeteneği JYP Entertainment’ın dikkatini çekti ve kısa sürede stajyer oldu. Nihayetinde 2010 yılında, Fei, Jia ve Min gibi stajyer arkadaşları ile bir kız grubu kurdu. Gruba ‘Bayan A’ adını verdiler

Grup yolculuğuna Çin’den başladı ve Samsung Electronics için bir tanıtım şarkısı seslendirdi. Ancak resmi çıkışlarını ‘Bad Girl Good Girl’ şarkısıyla yaptılar. Çıkışları büyük bir hit oldu ve aynı yılın sonunda başka bir single ‘Breath’ yayınladılar. 2011’de ‘Class A’ isimli ilk albümlerini çıkardılar.

Oyunculuk

Müzik kariyerinin başarısının yanı sıra Suzy oyunculuğa da adım attı. İlk çıkışını 3 Ocak – 28 Şubat tarihleri arasında KBS’de yayınlanan müzik gençlik draması Dream High ile yaptı. Dramadaki üstün performansıyla En İyi Yeni Kadın Oyuncu ödülünün yanı sıra ortak yıldız Kim ile En İyi Çift ödülünü kazandı. Soo-Hyun.

Drama dizisindeki görünümünden sonra, Suzy 2012 yapımı Architecture 101 filminde yer aldı. Film, Kore’de yeni bir gişe rekoru kıran en çok izlenen filmlerden biriydi. 2013’te Suzy, Lee Seung-gi ile birlikte tarihi füzyon draması Gu Family Book’ta başrol oynadı. Dramadaki performansı MBC Drama Ödülleri’nde, En Üstün Mükemmellik ödülünü ve Seul Uluslararası Drama Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Daha sonra, Şifa Kampında şimdiye kadarki en genç misafir olarak yer aldı.

Bunun dışında 2014 yapımı The Sound of Flower filminde Kore’nin ilk kadın pansori şarkıcısı Jin Chae-sun rolünü oynadı. Diğer eserlerinden bazıları arasında romantik melodram Uncontrollably Fond ve fantastik gerilim draması While You Were Sleeping sayılabilir.

Solo ve ortak çalışma

Kişisel çabalarıyla meşgul olan Suzy, Miss A’ya yetişemedi, 2017’nin sonlarında, solo sanatçı olarak çıkışını Evet? Adlı albümle yaptı. Hayır?. Ancak grup ancak 2017’nin sonlarında dağıldı. 2018’de Faces of Love adlı ikinci albümüyle şarkı söylemeye geri döndü.

Solo çıkışından önce Suzy, Exo’s Baekhyun gibi başka bir popüler sanatçıyla işbirliği yaptı. Onların single Dream, Mnet Asya Müzik Ödülleri’nde “En İyi İşbirliği” ödülünü bile kazandı. Ayrıca şarkıcı Park Won ile düet yaptı. 31 Mart 2019’da Suzy, JYP ile olan sözleşmesi sona erdiği için oyunculuk ajansı Management SOOP ile bir sözleşme imzaladı.

Ödüller ve Net Değer

Şüphesiz Suzy yaptığı işte en iyisidir. Kariyeri sayısız başarı ile anlatılabilir ve ilham verici olmuştur. Evine aldığı tüm ödülleri listelemek zor. Bazı önemli başarılardan bahsetmek gerekirse, Suzy, 48. Baeksang Sanat Ödülleri’nde Mimarlık 101’deki oyunculuk performansıyla En İyi Yeni Kadın Oyuncu ödülünü alan şarkıcı çaylak ödülü, drama çaylak ödülü ve film çaylak ödülü kazanan ilk Koreli kadın ünlüdür. Ayrıca 2017 SBS Drama ödülünde En İyi Mükemmellik Ödülü’nü kazandı.

İLGİLİ: Koreli Erkekler Ve Kpop İdolleri Neden Sakalsız?

Dahası, Madame Tussauds’ta kendine balmumu benzerliği alan ilk Koreli kadın ünlüdür. Balmumu figürü Eylül 2016’da gösterildi.

Suzy, en zengin K-pop idolleri arasındadır. Listede 13. sırada yer almaktadır. Suzy’nin ana gelir kaynağı oyunculuk ve şarkı söylemesidir. Bununla birlikte, birkaç marka için de bir onay modeli var. Kaynaklara göre, 2013 yılında 9 milyon doların üzerinde ciro anlaşması yaptı. Şimdilik tahmini net değeri 20 milyon dolar.

İlişki durumu

Suzy daha önce Kore’nin en iyi oyuncusu Lee Min-ho ile bir ilişki içindeydi. Kore film endüstrisindeki en ünlü çift onlardı. Ancak ikisi, 2 yıl çıktıktan sonra 2017’de ayrıldı. Ayrılmanın arkasındaki sebebi açıklamamış olsalar da, insanlar Min-ho’nun zorunlu askerlik hizmetinin bir sebep olabileceğini varsayıyorlar.

Suzy, Güney Koreli aktör Lee Dong Wook ile romantik bir ilişki içindeydi. Ama bir yıldan kısa bir süre içinde onlar da ayrıldı. Yani şimdilik, Suzy bekar.

Vücut Ölçümü ve Sosyal Medya

25 yaşında bir aktör-şarkıcı olan Bae, şaşırtıcı bir genç bayan. 34-24-35 ölçülerinde ince ve tonlu bir vücut şekline sahiptir. Benzer şekilde, 5 fit 6 inç boyunda ve 47 kg vücut ağırlığına sahip. Vücut şekli ve muhteşem görünümü, ağrılı bir göz için bir manzara. Üstelik siyah saçları ve koyu kahverengi gözleri var.

Yeni bir başarı zirvesine ulaşmanın geçmişinde, Suzy aynı zamanda bir internet yıldızı oldu. Milyonlarca stantı onu sosyal medya hesaplarından takip ediyor. Ayrıca hayranlarıyla bağlantı kurmaktan hoşlanıyor ve günlük hayatının yanı sıra profesyonel hayatının fotoğraflarını da sık sık paylaşıyor. Suzy, 14,9 milyondan fazla takipçisi olduğu Instagram’da çoğunlukla aktif . @ Skuukzky ismiyle gidiyor. Ayrıca @suzy adında bir Twitter hesabı var ama hesabı çok aktif değil. Ne olursa olsun 3 milyon takipçisi var.