Hyuna ve Dawn Sevgili Mi, Onlar Evlendi Mi?

Hyuna ve Dawn Sevgili Mi: İkili, Hyuna’nın 30. doğum gününü büyük bir zevkle kutlarken, tamamen beyaz olan takımlarda çok sevimli görünüyordu. K-pop şarkıcıları Hyuna ve Dawn, ister müzikleri ister uzun süreli ilişkileri hakkında olsun, her zaman haberlerde yer alıyor. Hyuna, resmi Instagram hesabında ruh eşi Dawn ile birden fazla fotoğrafını paylaştıktan sonra, çok aşık olan ikili hafta sonu tekrar internette trend oldu.

İkili, Hyuna’nın 30. doğum gününü büyük bir zevkle kutlarken, tamamen beyaz takımlarda çok sevimli görünüyordu . İkisi arasındaki aşk açıkça görülebildiği için birkaç rahat resme tıkladılar. Ancak çiftin fotoğraflarına bakan birçok sosyal medya kullanıcısı, Hyuna ve Dawn’ın meraklarını gidermek için Twitter’a akın ederken evlendiklerini tahmin etti .

Hyuna ve Dawn gerçekten evlendi mi?

Hyuna ve Dawn ilişkilerini ilk kez 2016’da açıkladılar ve çok uzun süredir birlikte olduklarından, potansiyel bir evlilik sosyal medya kullanıcılarının çoğunluğuna sadece makul görünüyordu. Ancak ikili sadece Hyuna’nın 30. doğum gününü kutluyordu. Ayrıca hayranlarına, arkadaşlarına, çalışanlarına ve tabii ki Dawn’a minnettarlığını ifade ettiği romantik resimlerle birlikte uzun bir Instagram gönderisi paylaştı.

İLGİLİ: Hyunjin Ne Zaman Geri Dönecek & Ona Ne Oldu?

Hayranlarla canlı yayın, sürpriz bir parti ve mektuplarla bu gün inanılmazdı. Kaç kere ağladım ve güldüm bilmiyorum. Kelimelerle anlatılamayacak duygularla doluyum. Ne kadar sevgi ve destek aldığım inanılmaz. Beni her zaman sevdiğin ve beni desteklediğin için teşekkür ederim.” ‘Ben Havalı Değilim’ şarkıcısı şöyle devam etti: “Ve ablalarım, oppalarım, arkadaşlarım ve benimle ailemden daha fazla zaman geçiren personelim…Kelimeler Bana ne kadar mutluluk verdiğini anlatamam. Bugün dünyanın en mutlu insanıydım. Ve son olarak sevgili Şafak, her zaman birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Seni seviyorum.” Ayrıca doğum günü pastasının “Hyuna Mutlu Yıllar. Hoşgeldin, 30” yazan bir Instagram gönderisini paylaşmıştı.

Hyuna ve Dawn ilk nasıl tanıştılar?

En başarılı K-pop kız gruplarından birinin eski bir üyesi olan Hyuna 4minute, Triple H alt grubu üzerinde çalışırken K-pop grubu Pentagon’un eski bir üyesi olan Dawn’a yakınlaştı. Hyuna ‘Knowing Brows’ adlı bir varyete programında yer aldı ve İlk önce stajyer E’Dawn’a “tek taraflı” duygularından samimi bir şekilde bahsetti. Cube Entertainment bünyesinde stajyer olan Dawn’a aşık olduğunu ve benzer özellikleri fark ettikten sonra ondan hoşlanmaya başladığını açıkladı. “Bendim… Bu çok utanç verici ama ondan ilk hoşlanan ben oldum. Onun için bir buçuk yıl bekledim” dedi.

‘Birinin açıklama yapması gerekiyor’

Hyuna ve Dawn’ın fotoğrafları Instagram’a gelir gelmez hayranları gerçek evli olup olmadıklarını öğrenmek için Twitter’a saldırdı. Bir kullanıcı, “Dürüst olmak gerekirse, umarım Hyuna ve Dawn bir gün evlenir ve sonsuza kadar birlikte mutlu yaşarlar. bunu hak ediyorlar.” Biri tweet attı, “Hyuna ve Dawn yeni evlilerse şaşırmayacağım” derken, bir diğeri “Hyuna ve Dawn gerçekten evlenip evlenmediğini birinin bana açıklamalı” diye ekledi.

Bir sonraki gönderi, “Kore yıldızlarının Hyuna ve Dawn’dan öğrenmesi gerektiğini düşünüyorum. Ne kadar tatlılar. Ne kadar cesurlar. Herkes sevgiyi hak eder. İnsanlar aşk için yaşar. Bazı hayranların neden Kore’deki yıldızlarını kabul edemediklerini anlayamıyorum. bencil insanlar.” Bir başkası, “Tl’nin bana hyuna ve Dawn’ın evlendiğini düşünmeme neden olduğuna inanamıyorum ve sonra insta’ya baktım ve onlar sadece hyunas’ın doğum günü partisine beyaz giydiler.” Bu arada, bir başkası, “Ayrıca, HYUNA VE DAWN HİÇBİR KRAL YOLUYLA EVLENMEDİ” dedi. Bir kullanıcı, “Aman Tanrım, hyuna ve şafak mı evlendi — Instagram resimleri ne ANLAMA GELİYOR?”