En İyi Kpop Oyunları 2021 Top 10 Listesi

Cep telefonunuza indirebileceğiniz en iyi Kpop oyunları sizler için listeledik. Mobil oyunlar, özellikle favori grubunuz hak ettiği bir tatile çıkmışsa veya promosyon turunu yeni bitirmişse, can sıkıntısını gidermek için harika bir yoldur.

Bir oyun ile sadece eğlenceli dakikalar geçirmekle kalmayacak, aynı zamanda bir simülasyonun, bir maceranın veya bir bulmacanın tadını çıkarırken idollerinize yakın kalabileceksiniz. Yeni içerik için hevesliyseniz, mobil cihazlar için en iyi KPop oyunlarının bu listesine göz atın. 📱

Mobil cihazlar için en iyi Kpop oyunları

1. BTS World

BTS World, zamanda yolculuk etmenizi ve BTS’in menajeri olmanızı sağlayan bir simülasyon oyunudur. Göreviniz, yedi üyenin bugün sahip oldukları dünya çapında başarıya sahip olmalarını sağlamaktır.

Buna ek olarak, 10.000’den fazla fotoğrafa, 100 videoya ve orijinal film müziğine erişim sağlayarak her üyenin bireysel hikayelerinin üstesinden gelmelisiniz. Kesinlikle seveceğiniz bir diğer özellik ise, erkek çocukların kıyafetlerini kişiselleştirebilmeniz, arama ve mesaj alabilmenizdir.

 • Dil : İngilizce
 • Boyut : 96M / 544 MB (oyunu indirdikten sonra)

2. SuperStar BTS

BTS World’ün aksine, SuperStar BTS bir ritim oyunudur. Tüm Bangtan şarkılarını kolay, orta ve zor seviyelerde çalabilecek ve seviye atlamanıza veya ödüller kazanmanıza yardımcı olacak günlük görevleri tamamlayabileceksiniz.

İLGİLİ: BTS Jungkook Dövmeleri ve Anlamlarını Keşfedin

Oyun ile ayrıca dünya sıralamasında yarışabilir ve her bir üyenin fotoğraflı kartlarını toplayabilirsiniz.

 • Dil : İngilizce
 • Boyut : 65M

3. Twice Adventure: Prologue

ONCE olmanın yanı sıra macera oyunlarından hoşlanıyorsanız, Twice kızlarının başrolde olduğu ve görevlerinin Candy Bong’un gücünü kullanarak farklı düşmanları yok etmek olduğu bu uygulamaya bayılacaksınız. Oyun resmi değil ancak her bölümde eğleneceğiniz çok sevimli bir retro tasarıma sahip. 🍭

 • Dil : İngilizce
 • Boyut : 72Mb

İndir: Google Play

4. PUZZLE STAR: BT21

Simülasyon, ritim, macera oyunundan daha önce bahsetmiştik ve sıra bulmacada. Bu oyun, Tetris ve Match 3 türlerini seviyorsanız idealdir, çünkü BT21’in tüm içeriğinin keyfini çıkarmak için yalnızca parmağınızla bloklar çizmeniz yeterlidir. Hatta her bir karakteri farklı görünüme sahip olarak toplayabilirsiniz.

 • Dil : İngilizce
 • Boyut : 58Mb

5. SuperStar SMTown

SuperStar BTS gibi, bu uygulama Dalcom Software tarafından geliştirilmiştir. Kolay, orta ve zor şarkılar, dünya sıralamasına girmek için bir yarışma ve seviye atlamak veya ödüller kazanmak için günlük görevler içeren bir ritim oyunu. ✨

Cep telefonları için bu KPop oyunları arasındaki fark, SuperStar SMTown’ın SM Entertainment gruplarına ve solistlerine odaklanmasıdır, bu nedenle EXO, BoA, Super Junior, Red Velvet veya NCT hayranıysanız, bundan çok keyif alacaksınız.

 • Dil : İngilizce
 • Boyut : 85Mb

6. BTS Messenger

Her hayran, en sevdiği idollerin telefon numarasına sahip olmanın, arama ve mesaj alışverişinde bulunmanın hayalini kurmuştur. ARMY’ye aitseniz, bu uygulama ile tam olarak bunu yapabilirsiniz.

Mesajlar, BTS üyelerinin her birinin kişiliğine göre uyarlanmıştır ve yanıt olarak seçebileceğiniz iki seçeneğiniz olacaktır. İlk başta, mesajlar her 15 dakikada bir gelir, ancak daha sonra bir saat içinde alırsınız. 📬

 • Dil : İngilizce
 • Boyut : 66Mb

İndir: Google Play

Bu oyunu bitirdiyseniz ancak devam etmek istiyorsanız ikinci bölümü indirebilirsiniz.

7. SHAWOL

Bu uygulama ile oynamanın ilk şartı, SHAWOL kelimesinin ne anlama geldiğini biliyor olmanızdır. Ancak, bilmiyorsanız, size kısaca açıklayacağız. SHAWOL, SHINee’nin resmi hayran kulübünün adıdır, “SHINee World”ün kısaltmasıdır.

Uygulama resmi değil, grubun beş üyesine odaklanıyor ve en çok eğleneceğiniz dokuz oyunu var. Bulmaca oyunları, müzik ve strateji içerir. 🎼

 • Dil : İngilizce
 • Boyut : 25Mb

İndir: Uygulama Mağazası

8. LINE HELLO BT21

ARMY için bu en iyi bulmaca oyunlarından biridir. Sadece süper sevimli değil, aynı zamanda oldukça eğlenceli ve hatta bağımlılık yapıyor. Gücü gittikçe daha fazla seviye atlamanıza yardımcı olacak yeni BT21 karakterlerinin kilidini açabileceksiniz.

 • Dil : İngilizce
 • Boyut : 100Mb

İndir: Google Play

9. SuperStar JYP Nation

Bu uygulama, Dalcom Software’den öncekilerle aynı temaya sahiptir. Tabii onların farkı oyundaki gruplarda ve solistlerde.

Wonder Girls, Miss A, 2AM, 2PM, GOT7, Stray Kids veya Twice hayranıysanız, şarkılarını kolay, orta ve zor seviyelerde çalma, fotoğraflı kartlar kazanma ve dünyada rekabet etme şansına sahip olacaksınız. sıralamalar.

İLGİLİ: BTS Oda Dekorasyonu İçin 5 Tasarım Fikri

10. An idol company

Bir idol şirketinin CEO’su olmayı hayal ettiyseniz, bu simülasyon oyunu ile hayaliniz gerçek olacak. Şirketinizin iflasın eşiğinde olduğunu ve üye toplamayı, becerilerini artırmalarına yardımcı olmayı ve onları dünya çapında ünlülere dönüştürmeyi kendi başınıza üstlenmeniz gerektiğini unutmayın.

 • Dil : İngilizce
 • Boyut : 88Mb

İndir: Google Play

Bahsedilmeyi hak eden bir başka KPop mobil oyunu, SuperStar oyunlarına çok benzeyen ancak YG Entertainment sanatçılarına odaklanan BeatEVO YG’dir. Listede yer almamalarının nedeni, oyun hatalarıyla ilgili çok kötü incelemelere sahip olmaları. 😢

Telefonunuzda bu K-Pop oyunlarından herhangi biri var mıydı? Hangilerini ve hangilerini indirmek üzere olduğunuzu bize bildirin. Tüm izlenimlerinizi bize iletebilmeniz için yorum kutusunu hazırladık.

Gitmeden önce paylaşmayı unutmayın! Aşağıda bıraktığımız butonları kullanarak hem siz hem de arkadaşlarınız bu güzel ve heyecan verici KPop oyunlarının mobil cihazlar için keyfini çıkarabileceksiniz.