Ryu Jun-yeol ve Hyeri Sevgili Mi, Onlar Ayrıldı Mı?

Ryu Jun-yeol ve Hyeri : Bir ayrılık söylentisine kapılan Ryu Jun-yeol ve Hyeri, hayranlarına güven vermek için halk içinde birlikte görüntülenmeye başvurdular.

‘Reply 1988’ hayranları Girl’s Day’den Hyeri ve Ryu Jun-yeol’un gerçek dostluktan romantik ilişkisine her zaman değer verdiler .

Çift, başrol oyuncusu olmaktan kısa sürede en popüler K-drama çiftinin gollerinden birine dönüştü . Ancak son zamanlarda ‘My Roommate is a Gumiho’ yıldızı Hyeri, Hyeri ve Ryu Jun-yeol’un ayrıldığına dair söylentiler internette hızla yayıldığından, başrol oyuncusu Jang Ki-yong ile bağlantılıydı. Söylenti, yeni tvN dramalarını tanıtmak için KBS Cool FM ‘Kang Han Na’s Volume Up’ programında birlikte görünen ‘ My Roommate is a Gumiho ‘ çiftinin muhteşem kimyası tarafından körüklendi . Jang Ki-yong ve Hyeri’nin birlikte tartıştıkları görüldü, bu da hayranların bunun Ryu Jun-yeol ve Hyeri döneminin sonu olabileceğine dair ‘sonuca’ götürmesine neden oldu.

Ayrılık dedikodularının ardındaki gerçek

Hyeri ve Ryu Jun-yeol birden fazla ayrılık tartışmasının ortasında kalmışlardır. 2020’de çiftin ayrıldığı ve ardından bir sanat galerisinde bisiklet sürerken ve ‘sıcak bir günde dostça’ göründükleri söylendi . Bu kez çift, hayranlarını rahatlatmak için halk arasında görüntülenmeye başvurdu. Star News Korea’dan bir haber, K-drama yıldızlarının bir ‘tarihte’ görüldüğünü belirtti . Gündelik kıyafetlerle bir restorana geldiler ve birlikte kaliteli zaman geçirdiler. Daha sonra gizlilik önlemleri nedeniyle kaldırılan bir topluluk sitesine bir fotoğraf da yüklendi.

Nasıl buluştular?

Hyeri ve Ryun Jun-yeol 2015’te ‘Reply 1988’ için bir araya geldi ve kamuoyu tarafından kabul görmeden çok önce çift, şovdaki muhteşem kimyaları ve birbirlerine olan dürüst hayranlıkları nedeniyle ‘gönderildi’. Hyeri, ‘Reply 1988’ seçmelerinde bile Jun-yeol’den yardım aldı. “İzleyicilerin ağlama sahnesi sırasında benim kadar üzüleceğinden endişelendim, bu yüzden herhangi bir ipucu veya teknik bilgi alabilir miyim diye merak ediyordum. Bu yüzden çekimden iki gün önce Ryu Jun-yeol’u aradım. O zamanlar o kadar yakındı ki onu aramak için cesareti toplamam gerekti. Ofise gelip gelemeyeceğini sordum ve tereddüt etmeden memnuniyetle geldi. Bana en iyisini öğretti”, Hyeri bir röportajda paylaştı.

İLGİLİ: Hyuna ve Dawn Sevgili Mi, Onlar Evlendi Mi?

İlişkilerini ne zaman açıkladılar?

2016’da yayınlanan ‘Reply 1988’den sonra çift, Ryun Jun-yeol’un ajansı, “Ryu Jun-yeol ve Hyeri son zamanlarda arkadaş olmaktan bir çifte ilerlediler ve hala ilişkilerinin ilk aşamalarındalar. Bu sürpriz flört raporları için hayranlardan özür dileriz…İlişkileri henüz başlangıç aşamasında olduğu için insanların onları sıcak bir şekilde izlemelerini istiyoruz.Teşekkürler.”

İlişkilerinin ayrıntılarını paylaşan Hyeri, 2019’da “Meşgul olmamıza rağmen mutlu bir şekilde çıkıyoruz.” dedi. Daha sonra gülerek ekledi, “Sanırım onunla Girl’s Day üyeleriyle tanıştığım kadar tanışıyorum.” Ryun Jun-yeol’un ne kadar sevecen olduğundan bahseden Hyeri, “Gerçekten değişir, bazen soğuk, bazen sıcak.” dedi.

2021’de hala ‘çok aşık’ görüldüğü üzere, K-drama hayranları en sevdikleri çifti bir ömür boyu birlikte görmeyi umuyor. Bir hayran, “Sadece kaç kişinin ilişkilerini gerçekten desteklediğini ve bu ilişkiden mutlu olduğunu bilmelerini istiyorum. Mutlular, artık kendilerini gizlemelerine gerek yok!” Başka bir hayran, “Gemim sorunsuz ilerliyor! Sevgiyle kalın.”