Hyunjin Ne Zaman Geri Dönecek & Ona Ne Oldu?

Hyunjin Ne Zaman Geri Dönecek, hayranlarının son zamanlarda sürekli sorduğu bir soru oldu. Ajansının Hyunjins’in şu an itibariyle gruptaki faaliyetlerinin erteleneceğini açıklamasının ardından. Tam olarak ne oldu ve Hyun Jin neden ara verdi, konuyu derinlemesine inceleyelim. Hyunjin ile ilgili makaleler son zamanlarda internetin her yerine yağıyor. Ama Hyunjin kim, neden bu kadar dikkat çekiyor ve ona tam olarak ne olduğu bugün ele alacağımız soru. Büyüleyici erkek idole tam olarak ne olduğu henüz tam olarak bilinmiyor. Ancak geçmişteki eylemleri biraz çarpık görünüyor. Şu an itibariyle hayranları yıldız için tam bir geri dönüş talep ediyor. Gruptan tek bir üyenin olmamasıyla, grubun tamamı eksik görünüyor. Peki Hyunjin kim ve ne zaman geri dönüş yapacak?

Hyunjin, k-pop all-boys grubunun bir üyesidir, Stray kids. Grup son derece ünlüdür ve Güney Kore’de ve ayrıca dünyanın birçok farklı yerinde büyük bir popülariteye sahiptir. Grup, 2018’de bir çıkış yaptı ve kendilerine bir işaret koymayı başardı. Kısa bir süre içinde grup son derece popüler oldu. Çoğunlukla grupta genel olarak bulunan akıllı ve yetenekli üyeler yüzünden. Tanınmış grup hayranlar tarafından seviliyor ve ayrıca ayrı bir hayran kitlesine sahip. Hyunjin’in grubun bir üyesi olması da büyük bir popülariteye sahip. Genel olarak iyi bir üne sahipti ve hayranlar tarafından sevildi. Grupta resmi olarak serbest bırakılmasından önce, o zamanlar da onunla ilgili birçok iddia dolaşmaya başladı. Grup hala eğitim görürken, Hyungjin, tatlı hareketleri ve büyüleyici yüzü nedeniyle çoktan ilgi gören bir üyeydi.

ÖNERİLEN: Blackpink Prensesi Kimdir? YG Entertainment Prensesi

Hyunjin’e ne oldu

K-pop idolü son zamanlarda lisede zorbalık yapmakla suçlandı. Görünüşe göre lisede insanlara zorbalık yaptığını gösteren birkaç sohbet sızdırıldı. Medyada ve internette bir fırtına yarattı. Hyunjin popüler bir yüz olduğu için birçok sorunla karşı karşıya kaldı. Güney Kore’nin eğlence endüstrisinde bir fırtına yaratıldı. Görünüşe göre, birçok k-pop idolü ve aktörü, ünlünün zorba olduğu tespit edildi ve zorbalık suçlamaları alıyor. Hyinjin de onlardan biri olarak bu listeye dahil edilmiştir . 21 yaşındaki ünlü, ajansı JYP Entertainment tarafından ara verdi. Gençken JYP Entertainment tarafından stajyer olarak seçildi. Kendini eğitti ve grubun resmi bir üyesi olarak sokak çocukları arasına katıldı.

Stray Kids, Woojin’in kişisel sorunları nedeniyle Stray Kids’ten ayrılana kadar 9 kişilik bir gruptu. Şimdi grup sekiz kişilik bir grup olarak devam ediyor. Grubun şu anki üyeleri Bang Chang, Lee Know, Hyun jin, Changbin, Seungmin, Han, Felix ve INEarllier Woojin grubun vokalistiydi ama grup 2019’da ayrıldı. grup ama geçicidir. Kendisine yöneltilen tüm suçlamaları temizledikten sonra gruba geri dönebilir. Benzer bir durumu diğer gruplarda da gördüğümüz gibi. Stray kids başlangıçta 2017’de kuruldu, ancak resmi olarak 2018’de JYP eğlence şirketi ile çıkış yaptı.

ÖNERİLEN: En Yakışıklı Koreli Aktörler 2021 Top 10 Listesi

Hyunjin ne zaman dönüyor

Şu an itibariyle gruba geri dönüşünün belirli bir tarihi henüz eğlence şirketi tarafından belirtilmedi. Ama çok yakında geri dönecek. Şu anda geçici izinde ve gruptan ayrılmadı. Bu yüzden gruptan tamamen ayrılacağından endişelenen hayranlar artık bir süreliğine rahatlayabilirler. Hakkındaki tüm suçlamaları temizledikten sonra mutlaka geri dönecektir. Görünüşe göre, lisede zorbalık yaptığı adamdan çoktan özür dilemiş. Ayrıca sosyal medyasından bir özür mektubu yazdık. Hatta eğlence şirketi, hayranlarını üzen onun sebep olduğu beladan da pişmanlık duydu. Zorbalık suçlamaları listesine başka birçok ünlü de dahil edildi ve hepsi mevcut projelerinden çıkarıldı.

Şu an itibariyle JYP Entertainment , Hyunjin’in tüm aktivitelerini iptal etti. Ama çok geçmeden hepimiz katlara geri döneceğinden eminiz. Hyunjins’in dönüşü her yerde hayranlar tarafından talep ediliyor ve onu kesinlikle kısa süre sonra katlara ve başıboş çocuklara geri getirecek.