Blackpink Prensesi Kimdir? YG Entertainment Prensesi

Blackpink Prensesi: Peki, halen Blackpink’i tanımayan var mı ? YG Entertainment altında Güney Kore’den en popüler kız idol grubudur . Grup, 2016’daki çıkışından bu yana ulusal ve uluslararası ilgi odağı oldu. 2020’de ABD’nin pop listelerinde bile zirveye yerleştiler. 2016’da, çıkış yapmaları merakla beklenen K-pop idol gruplarından biriydiler. Ayrıca, Blackpink kariyerlerinde birkaç çevrimiçi rekor kırdı. Şu anda, Billboard Hot 100’ün Kore’deki en yüksek kadın grafik grubudur. Hatta Instagram’da en çok takip edilen ve en popüler idoller onlar. Güney Kore’den dört kişilik kız grubu, adını sevimli pembe ve sert siyah karışımı şarkılarından aldı.

Blackpink: Üyeler

Blackpink’in yukarıda bahsedildiği gibi Jisoo, Lisa, Rose ve Jennie adında dört üyesi vardır. Jisoo grubun vokalistidir. Jennie grubun rapçisi ve vokalistidir. Rose grubun vokalisti ve dansçısıdır. Lisa grubun dansçısı, rapçisi ve vokalisti. Blackpink hayranlarının resmi adı olan BLINK’ler, Kim Jisoo’dan genellikle sevimli olarak bahsediyor. Şarkıcı, İngilizce dışında Korece, Çince ve Japonca bilmektedir. Sakinlik ve istikrar, şarkıcının ana yeteneklerinden bazıları. Kim Jennie, altı yıldır stajyer olarak YG Entertainment’ın en uzun üyesi. 2010 yılında Yeni Zelanda’dan Güney Kore’ye taşındı.

ÖNERİLEN: En Yakışıklı Koreli Aktörler 2021 Top 10 Listesi

Blackpink’in tam adı Rose, Park Chaeyoung. Avustralya’da yaşarken YG Entertainment seçmelerine katıldı. Ancak, Yeni Zelanda’da doğdu. Ayrıca, Korece bilmiyordu ve aynı şeyi ancak programa stajyer olarak katılmak için Güney Kore’ye taşındıktan sonra öğrendi. Ancak, İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşmaktadır ve grubun ana şarkıcısıdır. Lisa’nın tam adı Lalisa Pranpriya Manoban ve Tayland’a aitler. O da Korece bilmiyordu ama bunu Rose gibi Güney Kore’ye taşındıktan sonra öğrendi. Lisa çoğunlukla dans becerileri ile tanınır.

Blackpink: YG Prenses

Blackpink’in YG Princess’inin Jennie olduğu biliniyor. Eğlence ajansından veya Jennie’den bununla ilgili resmi bir onay yok. Ancak çeşitli kaynaklarda aynı adla anılır. Jennie sadece grubun baş rapçisi değil aynı zamanda takımın ilk üyesidir. Bir keresinde takımın birincisi olduğunu ve gruptaki herkesin gelişini izlediğini açıkladı. Pahalı bir zevki var ve hem YG Princess hem de Human Gucci olarak biliniyor. Rihanna onun idolü ve hayatındaki ana etkisi. Jennie’nin tam adı Jennie Kimdir. Ayrıca Blackpink’in Kasım 2018’de solo sanatçı olarak çıkış yapan ilk üyesidir. Solo, ilk single albümünün adıdır.

ÖNERİLEN: Kpop Kraliçesi 2021 Güncel Top 10 Listesi

Jennie’nin Nini, Jendeukie ve Jendeugi gibi başka takma adları vardır. Neşeli ve neşeli Jennie’nin ana özellikleridir. YG Entertainment, 10 Nisan 2012’de Who’s that Girl başlıklı bir fotoğrafla onu halka tanıttı. Netizenler yeni kızla ilgilenmeye başladı. Kısa süre sonra eğlence ajansı, 30 Ağustos 2012’de YouTube’daki bir video aracılığıyla onun YG’den stajyer olduğunu açıkladı. O zamandan beri ajansta eğitim alıyor ve en sonunda 2016’da çıkışını yaptı. Jennie aynı zamanda grubun moda tutkunu ve yeni neslin moda kraliçesidir. Moda anlayışı benzersiz ve grubun en iyi stili olarak biliniyor. Her zaman kişiliğine uygun kıyafetler giyer ve kıyafetlerinin seçiminde yer alır. Haziran 2018’de Chanel’in Kore marka elçisi oldu.