Hwasa Diyeti ve Egzersiz Rutini 2021 Güncel

Şimdi sizlere Hwasa diyeti ve egzersiz programı hakkında ipuçları vereceğiz. MAMAMOO, tüm Kore görgü kurallarına uymamasına rağmen, büyük ulusal başarı elde eden K-Pop gruplarından biridir. Örneğin, Hwasa vücudunu gösterdiği için birçok tartışmada rol aldı . Ama böyle bir fiziğe sahip olmayı kim istemez ki?

2014’te çıkış yapmalarına rağmen, şu anda her geri dönüşte Kore’nin müzik listelerini süpürüyorlar . Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, MAMAMOO, Asya kıtasındaki en popüler gruplardan biridir. Üyeleri, müzik sahnesindeki diğer gruplar gibi formda kalıyor.

Aynı şekilde Hwasa, özellikle kendine özgü güzelliği ve K-Pop sahnelerinde genellikle gördüğümüze benzemeyen koyu ten rengi ve etkileyici fiziği ile en çok öne çıkan idollerden biri. Bu yüzden, bu figürün arkasındaki sırrı bilmek istiyorsanız, Hwasa’nın diyet ve egzersiz rutinini açıklayacağım.

Hwasa Vücut Ölçüleri

Her şeyden önce, ten rengi hakkında daha net bir fikir edinmek için Hwasa’nın ölçümlerine bir göz atalım.

  • Yaş : 25. Doğum günü 23 Temmuz.
  • Boyu : 1,63m.
  • Kilo : 50 Kg.
  • Göğüs Çapı : 81 cm.
  • Bel çapı : 61 cm.
  • Kalça ölçüsü : 86 cm.

Hwasa iyi bir vücut kitle indeksine sahip, bu yüzden cildi ince olmasına rağmen sağlıklı. Egzersiz rutini ve diyeti sayesinde idol açıkça mükemmel durumda ve sağlıklı , ilk başta durum böyle olmasa da. Aşağıda daha fazlasını öğrenin!

İLGİLİ: Red Velvet Wendy Diyeti: Bilmeniz Gereken Her Şey

Hwasa diyeti

Hwasa, MAMAMOO ile çıkış yaptığında, grubun performansına hazırlanmak için kısa sürede çok kilo vermek zorunda kaldı. K-Pop gruplarının aşırı diyetleri iyi bilinir ve hiç kimse bunları uygulamaya koymamalıdır. Bunun bir örneği, Hwasa’nın 60 kg ağırlığında olması ve ilk çıkışı için sadece 2 ayda 15kg vermesidir .

Bu, idolün boyu için sağlıklı kabul edilen limit olan 45 kg ile çıkış yaptığı anlamına geliyor . Ancak stajyerlik döneminde bu kadar hızlı kilo vermek için uyguladığı diyet hakkında henüz herhangi bir bilgi açıklamadı , ancak bunun hoş bir şey olmadığını söyleyebiliriz.

Neyse ki, böyle sıkı bir diyet geçmişte kaldı. Bugün Hwasa, kısıtlama olmaksızın istediği yemeğin tadını çıkarabilir . Bu, Güney Kore kanalı KBS’nin Evdeki Problemli Çocuk programında ortaya çıktı .

Evet, doğru okudunuz! Hwasa için sağlıklı ve dengeli beslenmenin ötesinde belirli bir diyet yoktur. MAMAMOO’nun kuralları çiğneyen gruplardan biri olduğunu size en başta söylemiştim.

İdolün şu anki fiziğine sahip olmanıza yardımcı olacak bir diyet uygulamak istiyorsanız, Hwasa’nın günlük olarak içerdiği yiyeceklerle bu menüyü deneyin:

  • Kahvaltı : Meyveler, sahanda yumurta ve doğal meyve suyu.
  • Öğle yemeği : Bütün tavuk, sebze ve salata.
  • Aperatif : Tatlı patates / tatlı patates.
  • Akşam Yemeği : Tavuk veya hindi, salata ve sebze.

Hwasa’nın Egzersiz Rutini

Hwasa istediğini yiyebilirken , sahnede ve halkın önünde başarılı olmak için gerekli olduğundan figürünü ihmal edemez . Bu nedenle, orta ve sürekli bir fiziksel aktivite sürdürür. Ancak, rutini ağır veya ayrıntılı egzersizlerden oluşmuyor; aksine çok basit ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kardiyo

Tüm idoller gibi, Hwasa da diğer üyelerle saatlerce koreografiler yapıyor . Vücudunuzu güçlendirmenin ve çevikliği artırmanın yanı sıra dans etmenin sadece bir saat boyunca ne kadar kalori yakabileceğine şaşıracaksınız. Dans etmeyi sevmiyorsanız, koşma veya bisiklete binme gibi başka bir kardiyo egzersizi deneyebilirsiniz.

Pilates

Birçok idol, egzersiz rutinlerine yoga veya Pilates eklemeyi sever, çünkü bu egzersizler daha tonlu ve güçlü bir figüre sahip olmalarına yardımcı olur. Bu nedenle haftada 5 veya 6 gün 1 saat Pilates veya yoga yapabilirsiniz, bu şekilde karnınızı, kollarınızı ve kalçalarınızı belirginleştirmiş olursunuz.

Hepsi Hwasa diyeti ve egzersiz rutini ile ilgili. Son derece basit, şimdi uygulamaya koymak için neyi bekliyorsunuz? İyi hidrasyon, yeterli kalori alımı, uygun dinlenme ve azimli olmayı unutmayın.