Hospital Playlist Yeni Sezonunda Beklenecek Önemli Noktalar

Hospital Playlist yeni sezonu neredeyse geldi!

“Hospital Playlist”te Jo Jung Suk, Jung Kyung Ho, Yoo Yeon Seok, Jeon Mi Do ve Kim Dae Myung, tıp fakültesinde ilk tanışan ve o zamandan beri arkadaş olan beş doktoru canlandırıyor. Yeni sezon, sıradan bir hastanede sıradan doktorların sıradan hikayelerini anlatmanın yanı sıra, dizinin kalbinde aynı iç ısıtan dostluğu vaat ediyor.

spoiler

Dizinin yapımcıları, merakla beklenen dizide dikkat edilmesi gereken dört kilit noktayı açıkladı.

1. İlişki değişiklikleri

İzleyicilerin “Hospital Playlist”i sevmesinin bir nedeni, hastanenin içindeki ve dışındaki farklı karakterlerdi. İkinci sezon özellikle merak uyandıracak çünkü karakterlerin anlatılarını ve ilişkilerini derinden çözecek. İzleyiciler Ik Joon (Jo Jung Suk), Song Hwa (Jeon Mi Do), Ahn Jung Won (Yoo Yeon Seok), Kim Jun Wan (Jung Kyung Ho) ve Yang Seok Hyung (Kim Dae) arasındaki beklenmedik değişiklikleri görmeye hazır. Myung).

2. Daha derin hikaye

İkinci sezon, ilk sezonun sıcak atmosferine ve duygularına dayanan yeni bölümlerle daha derin bir hikayeye sahip olacak. Ayrıca karakterlerin ve izleyicilerin yakınlığının da hikayenin yoğunluğunu artırması bekleniyor. İzleyiciler, her gün gördükleri arkadaşlara benzeyen karakterler sayesinde kendilerini dramanın içine çekebilecekler.

İLGİLİ: Fantastik Drama Dizileri: 2021 En İyi 10 Listesi

3. Oyuncular ve ekibin ekip çalışması

Oyuncular ve ekip zaten bir kez birlikte çalıştı, bu yüzden her zamankinden daha mükemmel bir kimyaya sahip olacaklar. İzleyiciler, yönetmen Shin Won Ho, yazar Lee Woo Jung ve aktörler Jo Jung Suk, Jung Kyung Ho, Yoo Yeon Seo, Jeon Mi Do ve Kim Dae Myung arasındaki harika ekip çalışmasını dört gözle bekleyebilirler. İlk sezondaki bağlarının derinliği ikinci sezonda daha da parlayacak.

4. Günlük hayatı sıcak bir şekilde tasvir eden iyileştirici drama

“Hospital Playlist” günlük yaşamları sıcak bir şekilde tasvir etti ve samimi bir empati yarattı. İkinci sezonun, özel insanların sıradan günlük yaşamlarını daha yakından çekerek duyguların derinliğini ve genişliğini genişletmesi bekleniyor. İzleyiciler, kendilerine rahatlık ve sempati kazandıracak “Hospital Playlist 2” ile yakından ilgileniyor.

Dizinin yapımcıları, “Beş arkadaşın ilişki değişikliklerini ve günlük hayatlarını izleyeceğinizi umuyoruz. İkinci sezonun, izleyicilerin daha rahat ve empatiyle izleyebileceği sıcak bir drama olması bekleniyor.”

“Hospital Playlist 2” prömiyeri 17 Haziran’da KST göre 21:00’de.