Hangi Blackpink Üyesisin? (Blackpink Bias Testi) 2021

Bugün sizlerle hangi Blackpink üyesisin testini yapacağız. BLACKPINK’in sadece Güney Kore sınırları içinde değil, aynı zamanda uluslararası alanda da güçlenirken, kendisini tanınan bir K-Pop grubu olarak kabul ettiğine şüphe yok.

Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa’nın bu üç yıl boyunca gösterdiği sıkı çalışma ve çaba, YouTube tarihinin en çok izlenen Kız Grubu olarak tanınmasını sağladığından, başarıları takdir edilmelidir. Aynı türdeki diğer grupları geride bırakarak Little Mix ve Fifth Harmony’yi devirmek.

Ancak yayın platformundaki başarılar bununla sınırlı değil, 800 izlenmeye ulaşan ilk K-Pop grubu oldular ve Kill This Love adlı videolarıyla iki rekor kırdılar; 24 saat içinde en çok izlenen ve 200 izlenmeye ulaşmak için sadece 11 gün süren video. Evet!

BLACKPINK’ten kimsin?

Etkileyici değil mi? Ama doğrudan bizi ilgilendiren şeye gitmenin zamanı geldi. Hangi BLACKPINK üyesi olduğunuzu bilmek istiyorsanız, sadece 10 soruyu yanıtlayarak tahminde bulunacağız.

Jisoo gibi bir 4D kişiliğiniz var mı? Jennie gibi seksi ve soğuk bir görüntü var ama içten içe sen utangaç ve sevimlisin? Lisa gibi neşeli ve coşkulu bir tavır mı? Ya da belki Rosé gibi hassas bir kızsın? Şimdi öğrenme zamanı.

Start diyerek teste başlayabilirsiniz !

Hangi Blackpink Üyesisin?

Başlamak için bir renk seçin:
En çok hangi enstrümanı seviyorsunuz?
Boş zamanlarınızda yapmaktan keyif aldığınız aktivite nedir?
İdeal tipiniz nedir?
Hangi evcil hayvana sahip olmak isterdin?
Devam edelim, hangi sayıyı tercih edersiniz?
Hangi Blackpink Üyesisin?
Tebrikler ! 6 Soruyu da cevapladınız !
{{title}}
{{image}}
{{content}}

Oyunun kişilik uyumluluğuna dayalı olduğunu unutmayın, bu yüzden kendinizi biraz tanımak için zaman ayırın.

Ayrıca, sonuçlarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak ve BLACKPINK’ten nasıl göründüklerini karşılaştırmak ister misiniz? Bu nedenle, aşağıdaki düğmeleri kullanın, devam edin!